Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Uitslagen 2017

WedstrijdUitslagenKlassementen
AV Haaksbergen
Pingelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPB, MPB, JPC, MPC Loop 6: JPA, MPA
AV Iphitos
Dinkelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPB, MPB, JPC, MPC Loop 6: JPA, MPA
AV Goor
Bovenbergloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPB, MPB, JPC, MPC Loop 6: JPA, MPA
ASV Eibergen
Wintercross
Nog geen uitslag bekend
AAV Sisu
Oudejaarscross
Nog geen uitslag bekend
AC Tion
Rutbeekcross
Nog geen uitslag bekend
Verenigingsklassement
Vereniging:Pingelloop
AV Haaksbergen
Dinkelloop
AV Iphitos
Bovenbergloop
AV Goor
Wintercross
ASV Eibergen
Oudejaarscross
AAV Sisu
Rutbeekcross
AC Tion
Totaal:
TION717570000216
Marathon Pim Mulier474445000136
ASV373534000106
Iphitos254333000101
AV Haaksbergen43271200082
LAAC Twente27132000060
Goor '7516131600045
SISU16171200045
Archeus14191100044
Kronos76600019
Daventria531000018
TTW3510009
NSAV 't Haasje3030006
Triathlon3300006
Veluwe2300005
Nederlandse Triathlonbond1100002
AVA '701000001

Uitslagen 2016

WedstrijdUitslagenKlassementen
AV Haaksbergen
Pingelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
AV Iphitos
Dinkelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
AV Goor
Bovenbergloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
ASV Eibergen
Wintercross
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
AAV Sisu
Oudejaarscross
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
AC Tion
Rutbeekcross
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50 Loop 2: Msen, M40, M50, M60, Vsen, V35, V50, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5a: JPA, MPA Loop 5b: JPB, MPB
Loop 5c: JPC, MPC
Verenigingsklassement
Vereniging:Pingelloop
AV Haaksbergen
Dinkelloop
AV Iphitos
Bovenbergloop
AV Goor
Wintercross
ASV Eibergen
Oudejaarscross
AAV Sisu
Rutbeekcross
AC Tion
Totaal:
TION616361673772361
Marathon Pim Mulier535544545450310
AV Haaksbergen332923393429187
SISU143132252222146
Iphitos28293125621140
LAAC Twente203115191615116
ASV11151714121382
Goor '7515101134851
Voshaar Outdoor SEC64440321
Beweegpunt Hof van Twente44440420
AV Rijssen13323214
Dutch Runners21423012
Daventria22300411
Loopgroep RUN&FUN Twente0043007
Loopgroep Gemeente Enschede1010327
Kronos1000001

Uitslagen 2015

WedstrijdUitslagenKlassementen
AV Haaksbergen
Pingelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
AV Iphitos
Dinkelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
AV Goor
Bovenbergloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
ASV Eibergen
Wintercross
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
Verenigingsklassement
Vereniging:Pingelloop
AV Haaksbergen
Dinkelloop
AV Iphitos
Bovenbergloop
AV Goor
Wintercross
ASV Eibergen
Totaal:
TION47525851208
AV Haaksbergen55544950208
ASV45423257176
Marathon Pim Mulier32383642148
Goor '751919232283
SISU1121151461
LAAC Twente221810959
Iphitos131212744
AV Rijssen544417
Daventria211812
Avanti-Wilskracht42107
NSAV 't Haasje00044
Beweegpunt Hof van Twente00022
Hanzesport00011

Uitslagen 2014

WedstrijdUitslagenKlassementen
AV Haaksbergen
Pingelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
AV Iphitos
Dinkelloop
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
AV Goor
Bovenbergloop
UitslagenLoop 1: Msen, Vsen, M40, M50, V35 Loop 2: Msen, Vsen, M40, M50, V35 Loop 3: JB, JC, MB
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
ASV Eibergen
Wintercross
UitslagenLoop 1: Msen, M40, M50, Vsen, V35 Loop 2: Msen, M40, M50, Vsen, V35, JA Loop 3: MA, JB, MB, JC
Loop 4: MC, JD, MD Loop 5: JPA, MPA, JPB, MPB, JPC, MPC
Verenigingsklassement
Vereniging:Pingelloop
AV Haaksbergen
Dinkelloop
AV Iphitos
Bovenbergloop
AV Goor
Wintercross
ASV Eibergen
Totaal:
Marathon Pim Mulier41454743176
ASV42364542165
AV Haaksbergen42323235141
TION33313331128
Goor '752325262599
LAAC Twente2523171681
SISU1319221872
Iphitos141311846
Kronos441312
Archeus11002
AV Rijssen00101