Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor


                       TCC - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE 2015 - LOOP 5: 1.0 KM

02-12-2015 14:37 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 1 nov 8 nov 29 nov 6 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
JpupA 1 521 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 1 1 1 3
2 527 Thijs Nijman 2005 5 3 2 10
3 513 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 3 6 3 12
4 506 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 4 5 5 14
5 523 Tom Cloudt Eibergen 2005 6 4 6 16
6 524 Ewan Nijmeijer Losser 2006 9 8 4 21
7 529 Norvin Spinder 2005 8 9 8 25
8 515 Mirko Botterhuis Haaksbergen 2005 10 11 9 30
9 532 Tijn Lansink 2005 11 12 10 33
10 512 Julian Wilting Enschede 2006 2 7 9
518 Jonas Trouw Hengelo Ov 2005 2 7 9
12 519 Leon Wiedemeijer Hengelo Ov 2006 10 11 21
13 510 Brent Rump Borne 2005 7 7

MpupA 1 528 Celine Spinder 2005 1 2 1 4
2 525 Silke de Haan Enschede 2006 3 4 3 10
3 501 Merrin Kluivers Eibergen 2005 7 5 5 17
4 526 Zoe Timme Eibergen 2006 6 8 6 20
5 503 Joan Hardon Almelo 2006 3 2 5
6 507 Kris Oosterveld Hengelo Ov 2006 2 4 6
7 511 Carlijn Rump Borne 2006 5 7 12
8 516 Maudi Noordink Haaksbergen 2005 6 7 13
9 535 Sam Schra Almelo 2006 9 8 17
10 534 Julia van der Meulen Almelo 2005 1 1
11 514 Silke Ketting Markelo 2005 4 4

JpupB 1 531 Sven Kosters 2007 1 1 1 3
2 522 Christiaan Righart Losser 2007 2 2 2 6
3 533 David Dinter 2007 3 3 3 9

MpupB 1 509 Dianthe Scherphof Goor 2007 1 1 2 4
2 530 Ruby Jansen 2007 2 2 1 5
3 505 Jente van der Meer Enschede 2007 3 3 3 9
4 502 Kenna Kluivers Eibergen 2007 4 5 4 13
5 517 Merel tjonk Almelo 2007 4 4

MpupC 1 536 Senna Drupsteen 2008 1 2 1 4
2 504 Faye Hardon Almelo 2008 2 1 2 5
3 508 Lobke Schmitz Haaksbergen 2008 3 3 3 9
4 520 Evelien Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2008 4 4 4 12