Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



TCC - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE 2015 - LOOP 1: 12 KM

08-12-2015 12:15 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 1 nov 8 nov 29 nov 6 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 904 Rik Spijkerman Delden 1987 1 1 4 1 3
2 886 Ruben Eijsink Enschede 1986 3 4 1 2 6
3 866 Boy Foks Haaksbergen 1993 2 2 2 4 6
4 868 Devi Wolthuizen Enschede 1987 4 3 6 3 10
5 861 Dave Pauelsen Enschede 1986 5 7 5 17
6 864 Edwin Wentink Enschede 1982 6 6 8 6 18
7 899 Stef Schulte 1988 8 8 10 7 23
8 871 Michel Huisken Markelo 1981 7 9 9 25
9 901 Daan Hobbelink 1984 3 11 12 11 25
10 885 Jeroen Laarveld Haaksbergen 1990 9 11 8 28
11 887 Gerben Heimerink Goor 1976 9 10 13 10 29
12 903 Harald Derks 1981 5 3 8
13 911 Sven van Munster 1987 5 5
14 872 René Bos Hengelo Ov 1986 7 7

M40 1 863 Rick van de Kamp Hengelo Ov 1970 1 2 1 4
2 915 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 2 3 6
3 870 Michel van der Heide Goor 1970 3 1 4 8
4 912 M. van de Voet Enschede 1973 4 3 2 9
5 902 Frank Hering 1969 2 5 4 11
6 865 Marco Lockhorst Oldenzaal 1971 3 6 6 15
7 884 Guido Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 1970 8 5 5 18
8 875 Remco Geerdink Goor 1971 5 10 6 7 18
9 893 Dean Williams 1966 6 9 7 22
10 869 Olaf van der Sar Borne 1972 7 11 8 26
11 877 Rene Wennink Oldenzaal 1972 4 7 11

M50 1 878 Arie Fröberg Enschede 1964 1 1 1 1 3
2 895 Robert Leussenkamp 1965 2 2 2 3 6
3 891 Roedi Ter Bats Neede 1961 3 3 2 8
4 879 Armando van Mourik Borculo 1964 6 5 3 4 12
5 908 Hans ten Voorde 1963 8 6 4 6 16
6 909 Gerard Booink 1956 7 7 5 5 17
7 867 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 11 6 9 26
8 862 Gerrit Bultman Delden 1960 12 10 7 10 27
9 882 Harrie Janssen Beltrum 1950 13 11 8 32
10 896 Henk Dijkhuis 1960 14 12 11 37
11 892 Theo Schootman Neede 1949 4 4 8
12 905 Huub Hodes 1965 8 7 15
13 873 Rene Hermsen Enschede 1964 9 8 17
14 906 Marc Eijsink 1963 10 9 19
15 876 Willem Ketting Markelo 1963 9 12 21
16 883 Jan Lammers Haaksbergen 1957 5 5

Vsen 1 897 Renee van Hoof 1986 1 1 1 3
2 898 Deborah Wissink 1995 2 2 2 1 5

V35 1 890 Anja Hofman Enschede 1964 1 1 1 2 3
2 907 Claudia Hilboldt 1973 2 2 1 5
3 889 Ditta scharenberg Neede 1972 3 3