Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP AV HAAKSBERGEN
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 1: 11.2 KM

14-11-2016 15:53 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 496 Nico Klein Poelhuis Haaksbergen 1980 1 1
2 488 Thijs Aarninkhof Borne 1988 2 2
3 531 Ruben Eijsink 1986 3 3
4 490 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 4
5 510 Roel Tijdhof De Lutte 1980 5 5
6 476 Daan Hardon Almelo 1983 6 6
7 507 Bastiaan van der Star Enschede 1983 7 7
8 503 Richard Knol Enschede 1977 8 8
9 505 Erik Kamerling Almelo 1984 9 9
10 517 Bastiaan Wesselink Almelo 1985 10 10

M40 1 526 Arnold Klieverink 1975 1 1
2 478 Michel van der Heide Goor 1970 2 2
3 512 Ronnie Leusink Beltrum 1970 3 3
4 506 Guido Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 1970 4 4
5 524 Edwin Veenstra 1967 5 5
6 528 Peter Visser 1973 6 6
7 498 Clemen Meuleman Hengelo Ov 1967 7 7
8 518 Henry Breukelman Wierden 1971 8 8
9 529 Martijn Nieuwkuijk 1970 9 9
10 511 Patrick Lansink Haaksbergen 1969 10 10
11 485 René Wennink Oldenzaal 1972 11 11
12 527 Rob Lammertink 1972 12 12
13 495 Olaf van der Sar Borne 1972 13 13
14 523 Michel Harbers Wierden 1971 14 14

M50 1 508 Benno Scharenborg Haaksbergen 1966 1 1
2 480 Emile van der Zande Losser 1964 2 2
3 497 Arie Fröberg Enschede 1964 3 3
4 501 Eric de Jong Hengelo Ov 1965 4 4
5 514 Rob Bomers Eibergen 1966 5 5
6 482 Edwin Heeremans Hengelo Ov 1962 6 6
7 521 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 7 7
8 522 Vincent Exterkate Haaksbergen 1958 8 8
9 519 Tjerk Tuinstra Almelo 1957 9 9
10 483 Henk Dijkhuis Goor 1960 10 10
11 477 Gerrit Bultman Delden 1960 11 11

M60 1 532 Gerard Boink 1956 1 1
2 479 Theo Wegdam Hengevelde 1956 2 2
3 502 Harrie Janssen Beltrum 1950 3 3

V35 1 530 Barbara Tempert 1975 1 1
2 489 Monique Lohuis Enschede 1979 2 2