Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP AV HAAKSBERGEN
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 2: 5.6 KM

14-11-2016 15:53 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 407 Harmen Hoek 1994 1 1
2 409 Michiel Snuverink 1982 2 2
3 405 Wilfred Jonker 1982 3 3
4 366 Dave pauelsen Enschede 1986 4 4
5 352 Branco van Minnen Nijmegen 1992 5 5
6 363 Hans Tjoink Markelo 1977 6 6
7 399 Hendri Weenk Borculo 1977 7 7
8 411 Ruud van Laar 1991 8 8
9 378 Tristan Loskamp Glane 2001 9 9
10 375 Nick de Waart Enschede 1991 10 10
11 382 Tom Wouda Goor 1995 11 11
12 393 Erik Teunissen Haaksbergen 1984 12 12
13 358 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 13 13
14 400 Michel van 't Klooster Enschede 1979 14 14
15 376 Patrick Schutte Enschede 1987 15 15
16 396 Niels Baars Enschede 1982 16 16

M40 1 379 Jeroen Loskamp Glane 1968 1 1
2 412 Jan Luttikhedde 1974 2 2
3 397 Pascal Butterhoff Enschede 1974 3 3
4 361 Bert Boer Twello 1968 4 4
5 355 Roy Kolkman Oldenzaal 1974 5 5
6 351 Peter Wrekenhorst Losser 1969 6 6
7 365 Ronald Teeuw Enschede 1967 7 7
8 413 Bart Winter Switch 1972 8 8
9 384 Michel Nienkemper Enschede 1972 9 9

M50 1 408 Wim Dekker 1961 1 1
2 402 Bas van der Schaaf Hengelo Ov 1962 2 2
3 401 Henri Wanschers Almelo 1964 3 3
4 353 Gerald Broen Enschede 1965 4 4
5 383 Tonny Eulderink Losser 1960 5 5

M60 1 356 André Somhorst Haaksbergen 1956 1 1
2 394 Johny Rower Enschede 1956 2 2
3 414 Frits Winter Switch 1944 3 3

Vsen 1 373 Sam Wennink Hengelo Ov 2000 1 1
2 403 Nadina Schonewille 1995 2 2
3 395 Sanne Potman Enschede 2000 3 3
4 354 Chantal Wiggers Hengelo Ov 1997 4 4
5 357 Susanne Wentink-Nijhuis Enschede 1988 5 5
6 380 Maaike de Vries Enschede 1996 6 6
7 362 Saskia Kruse Goor 1988 7 7
8 415 Mariska Winter 1989 8 8
9 360 Leanne Kruiskamp Vriezenveen 1984 9 9
10 406 Mirjam Koehorst 1986 10 10
11 392 Britt Orriens Haaksbergen 2001 11 11

V35 1 387 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP AV HAAKSBERGEN
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 2: 5.6 KM

14-11-2016 15:53 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
2 388 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 2 2
3 385 Liane Bannink Geesteren Gld 1973 3 3
4 369 Nienke Visser Enschede 1980 4 4
5 381 Ellen van Rijn Haaksbergen 1972 5 5

V50 1 377 Monique Kropmans Losser 1964 1 1
2 410 Carla de Graaf 1963 2 2
3 367 Sonja Kruse Borne 1955 3 3

JjunA 1 372 Sander Veger Enschede 1998 1 1
2 404 Jelle Leusink 1999 2 2
3 391 Marcello van den brink Diepenheim 1999 3 3