Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 5A: 0,9 KM

11-12-2016 17:21 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
JpupA 1 19 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 1 1 1 1 4
2 2 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 3 4 4 2 13
3 30 Runar Slinkman 2007 5 3 3 3 14
4 21 Sven Kosters Hengelo Ov 2007 6 7 6 4 23
5 3 Syl Zimmermann Almelo 2006 10 13 8 7 38
6 11 Christiaan Righart Losser 2007 9 12 11 8 40
7 6 Brian Luttikhedde Haaksbergen 2006 2 2 2 6
8 31 Marijn Klein Poelhuis 2006 4 5 6 15
9 13 Ewan Nijmeijer Losser 2006 7 6 5 18
10 7 Lars Heubach Enschede 2006 8 9 7 24
11 27 Sil Vastbinder Haaksbergen 2006 8 10 10 28
12 38 Hugo de Olde Almelo 2006 14 9 9 32
13 5 David Dinter Borculo 2007 11 12 11 34
14 41 Job Riesewijk Losser 2007 16 13 12 41
15 37 Sem Hofstede Hengelo 2006 11 5 16
16 22 Ruben Olde Riekerink Losser 2006 12 15 27
17 40 Julian Wilting Enschede 2006 10 10

MpupA 1 32 Ruby Jansen 2007 2 2 2 2 8
2 9 Jente van der Meer Enschede 2007 5 4 5 4 18
3 8 Janet Schlömer Haaksbergen 2007 8 8 7 7 30
4 25 Joan Hardon Almelo 2006 1 1 1 3
5 33 Kris Oosterveld 2006 1 3 4 8
6 1 Dianthe Scherphof Goor 2007 4 3 3 10
7 14 Silke de Haan Enschede 2006 3 6 5 14
8 24 Finne Baer Almelo 2007 5 6 6 17
9 16 Zoe Timme Eibergen 2006 6 7 13
10 23 Kenna Kluivers Eibergen 2007 7 7