Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - OUDEJAARSCROSS - AAV SISU
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 1: 10KM

04-01-2017 13:18 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 496 Nico Klein Poelhuis Haaksbergen 1980 1 1 1 3 6
2 538 Martijn Oonk Enschede 1993 2 2 2 1 7
3 488 Thijs Aarninkhof Borne 1988 2 3 3 4 4 12
4 531 Ruben Eijsink 1986 3 4 1 5 5 13
5 490 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 5 6 6 21
6 510 Roel Tijdhof De Lutte 1980 5 7 9 8 29
7 476 Daan Hardon Almelo 1983 6 8 7 11 32
507 Bastiaan van der Star Enschede 1983 7 9 6 10 32
9 505 Erik Kamerling Almelo 1984 9 10 9 12 40
10 509 Martijn Slagers Borne 1977 11 8 13 9 41
11 517 Bastiaan Wesselink Almelo 1985 10 12 11 15 10 43
12 499 Sven van Munster Enschede 1987 4 3 2 9
13 516 Mark Hammink Almelo 1985 5 8 7 20
14 503 Richard Knol Enschede 1977 8 10 14 32
15 537 Erik Hofstede Hengelo 1989 6 7 13
16 493 Matthijs Roosdom Hengelo Ov 1983 13 16 29

M40 1 478 Michel van der Heide Goor 1970 2 3 2 1 8
2 486 Simon Engelberts Enschede 1967 5 5 3 4 17
3 535 Olav Seligen Enschede 1970 9 7 4 5 25
4 498 Clemen Meuleman Hengelo Ov 1967 7 7 9 5 7 26
5 518 Henry Breukelman Wierden 1971 8 6 8 6 28
6 529 Martijn Nieuwkuijk 1970 9 8 10 6 8 31
7 511 Patrick Lansink Haaksbergen 1969 10 10 7 9 36
8 527 Rob Lammertink 1972 12 11 12 8 43
9 485 René Wennink Oldenzaal 1972 11 12 11 10 44
10 504 Wijnand Zoutendijk Almelo 1967 13 13 10 12 48
11 495 Olaf van der Sar Borne 1972 13 14 15 11 53
12 526 Arnold Klieverink 1975 1 1 1 3
13 515 Melvin van der Voet Enschede 1973 1 2 2 5
14 524 Edwin Veenstra 1967 5 3 3 11
15 506 Guido Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 1970 4 4 4 12
16 500 Coen Schilderman Borne 1973 14 9 11 34
17 523 Michel Harbers Wierden 1971 14 15 16 45
18 528 Peter Visser 1973 6 6 12
19 481 Rick van de Kamp Hengelo Ov 1970 2 2
20 512 Ronnie Leusink Beltrum 1970 3 3

M50 1 508 Benno Scharenborg Haaksbergen 1966 1 1 1 1 4
2 480 Emile van der Zande Losser 1964 2 1 2 2 7
3 514 Rob Bomers Eibergen 1966 5 5 6 4 20
4 522 Vincent Exterkate Haaksbergen 1958 8 7 8 6 3 24
5 492 Paul van der Vegt Enschede 1961 4 4 3 11
6 501 Eric de Jong Hengelo Ov 1965 4 3 5 12
7 482 Edwin Heeremans Hengelo Ov 1962 6 7 2 15
8 521 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 7 6 5 18
9 477 Gerrit Bultman Delden 1960 11 8 9 28
10 536 Armando van Mourik Borculo 1964 2 3 5
11 519 Tjerk Tuinstra Almelo 1957 9 9 18
12 483 Henk Dijkhuis Goor 1960 10 10 20



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - OUDEJAARSCROSS - AAV SISU
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 1: 10KM

04-01-2017 13:18 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
13 497 Arie Fröberg Enschede 1964 3 3

M60 1 532 Gerard Boink 1956 1 1 2 1 5
2 479 Theo Wegdam Hengevelde 1956 2 2 1 1 6
3 484 Eddy van Essen Hengelo Ov 1948 3 3 3 2 11
4 502 Harrie Janssen Beltrum 1950 3 5 5 5 18
5 539 Toon Tankink Rekken 1950 6 6 3 15
6 520 Cor Kuiper Enschede 1955 2 4 6
7 533 Aert Bakker 4 4 8

Vsen 1 487 Lesley Smit Alstatte (GER) 1989 1 1

V35 1 489 Monique Lohuis Enschede 1979 2 1 1 1 5
530 Barbara Tempert 1975 1 2 2 5

V50 1 534 Helen Smit-van der Giesse Enschede 1959 1 1 1 3
494 Gera Weber Hengelo Ov 1953 1 2 3