Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Rutbeekcross AC Tion



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - RUTBEEKCROSS - AC TION
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 2: 5.5KM

15-01-2017 15:07 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 407 Harmen Hoek 1994 1 1 1 1 1 4
2 419 Thijs Teunissen Hengelo 1991 2 2 2 2 8
3 352 Branco van Minnen Nijmegen 1992 5 3 2 1 4 5 10
4 409 Michiel Snuverink 1982 2 4 4 5 4 14
405 Wilfred Jonker 1982 3 5 3 5 3 14
6 366 Dave Pauelsen Enschede 1986 4 6 3 3 16
7 390 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 7 6 6 6 25
8 399 Hendri Weenk Borculo 1977 7 8 5 7 7 26
9 386 Tim Bergboer Hengelo Ov 1984 9 6 9 7 8 30
10 378 Tristan Loskamp Glane 2001 9 10 7 8 34
11 393 Erik Teunissen Haaksbergen 1984 12 14 11 8 9 40
12 382 Tom Wouda Goor 1995 11 11 10 10 42
13 375 Nick de Waart Enschede 1991 10 12 10 11 43
14 358 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 13 13 8 12 12 45
15 370 Jeroen Scholten Enschede 1980 15 9 13 9 46
16 400 Michel van 't Klooster Enschede 1979 14 16 11 14 10 13 48
17 396 Niels Baars Enschede 1982 16 18 16 11 15 58
18 376 Patrick Schutte Enschede 1987 15 17 15 14 61
19 363 Hans Tjoink Markelo 1977 6 4 10
20 411 Ruud van Laar 1991 8 8

M40 1 379 Jeroen Loskamp Glane 1968 1 1 1 1 4
2 412 Jan Luttikhedde 1974 2 2 2 1 7
3 361 Bert Boer Twello 1968 4 4 3 2 13
4 365 Ronald Teeuw Enschede 1967 7 6 4 1 3 14
5 351 Peter Wrekenhorst Losser 1969 6 7 5 2 4 17
6 413 Bart Winter Switch 1972 8 8 6 3 5 22
7 397 Pascal Butterhoff Enschede 1974 3 3 6
8 355 Roy Kolkman Oldenzaal 1974 5 5 10
9 384 Michel Nienkemper Enschede 1972 9 4 13

M50 1 408 Wim Dekker 1961 1 2 1 1 1 4
2 402 Bas van der Schaaf Hengelo Ov 1962 2 3 2 1 2 7
3 401 Henri Wanschers Almelo 1964 3 4 3 3 3 3 12
4 353 Gerald Broen Enschede 1965 4 5 4 4 17
5 383 Tonny Eulderink Losser 1960 5 6 4 5 4 5 18
6 359 Gerrit Meutstege Enschede 1959 2 2 4
7 421 Dinant Schippers Hengelo 1963 1 1

M60 1 356 André Somhorst Haaksbergen 1956 1 1 1 1 4
2 418 Theo Schootman Neede 1949 1 1 2 2 6
3 394 Johny Rower Enschede 1956 2 3 2 4 11
4 414 Frits Winter Switch 1944 3 2 4 5 3 12
5 422 Frans Wijlens Losser 1954 5 3 3 2 13

Vsen 1 373 Sam Wennink Hengelo Ov 2000 1 1 1 1 4
2 354 Chantal Wiggers Hengelo Ov 1997 4 2 3 2 1 2 7
3 403 Nadinja Schonewille 1995 2 2 1 3 8
4 395 Sanne Potman Enschede 2000 3 3 4 2 4 12
5 368 Marloes Klumpers Haaksbergen 1992 7 4 5 6 22



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - RUTBEEKCROSS - AC TION
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 2: 5.5KM

15-01-2017 15:07 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
6 417 Amber van Mourik Borculo 2000 8 8 5 4 7 24
7 362 Saskia Kruse Goor 1988 7 6 7 5 25
8 406 Mirjam Koehorst 1986 10 9 9 6 34
392 Britt Orriens Haaksbergen 2001 11 10 6 7 34
10 357 Susanne Wentink-Nijhuis Enschede 1988 5 3 3 11
11 380 Maaike de Vries Enschede 1996 6 5 6 17
12 398 Lieneke Hardon Almelo 1984 4 5 9
13 415 Mariska Winter 1989 8 8
14 360 Leanne Kruiskamp Vriezenveen 1984 9 9

V35 1 387 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1 1 1 1 1 4
2 420 Arenda Konnecke Bornerbroek 1977 3 2 2 2 2 8
3 389 Anouk Tragter Geesteren Gld 1981 4 3 4 3 3 13
4 385 Liane Bannink Geesteren Gld 1973 3 5 4 5 5 5 17
5 369 Nienke Visser Enschede 1980 4 6 6 4 20
381 Ellen van Rijn Haaksbergen 1972 5 6 5 7 4 20
7 388 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 2 2 3 7

V50 1 377 Monique Kropmans Losser 1964 1 1 1 1 1 4
2 410 Carla de Graaf 1963 2 2 2 2 8
3 374 Karin ten Dam Hengelo Ov 1959 3 3 3 2 2 10
4 416 Lucia Winter Switch 1959 4 4 4 1 13
5 367 Sonja Kruse Borne 1955 3 5 5 6 19
6 371 Elske Barkman Enschede 1964 5 3 3 11

JjunA 1 372 Sander Veger Enschede 1998 1 1 1 1 1 1 4
2 404 Jelle Leusink 1999 2 2 2 2 2 8
3 391 Marcello van den Brink Diepenheim 1999 3 3 3 3 12