Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Rutbeekcross AC Tion



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - RUTBEEKCROSS - AC TION
STAND - SWITC TWENTSE CROSS COMPETIE - LOOP 3: 2.8KM

15-01-2017 15:07 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 6 nov 13 nov 27 nov 11 dec 31 dec 15 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunA 1 262 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 1 1 1 1 4
2 264 Tamara van Berkel 1999 1 1 2 3 7
3 266 Milou van der Schaaf 1998 3 2 2 4 2 4 9
4 269 Laura Nijhof 1999 2 3 2 7

JjunB 1 265 Mart Nijhuis 2000 1 1 1 1 1 4
2 267 Tom Klein Poelhuis 2001 3 2 2 2 9
3 255 Maikel Bloemen Losser 2001 2 3 2 3 10

MjunB 1 252 Ruth Witbreuk Haaksbergen 2000 1 1 1 1 4
2 259 Emma Trouw Hengelo Ov 2001 2 1 2 1 2 6
3 261 Laura Bomers Eibergen 2001 3 3 2 3 2 4 10
4 257 Wies Jacobs Almelo 2000 2 3 5 4 3 12
5 260 Emma Brummelhuis Haaksbergen 2000 4 4 4 3 15
6 263 Noa Evers Eibergen 2001 5 4 6 5 20

JjunC 1 254 Connor Kluivers Eibergen 2002 1 1 1 1 2 4
2 268 Hakim Riadi 2002 5 2 2 2 1 1 6
3 271 Bram Klein Poelhuis 2002 2 3 3 3 11
4 272 Niels Haverkate 2002 3 5 4 3 2 4 12
5 258 Thijmen Trouw Hengelo Ov 2002 4 4 6 5 3 5 16
6 251 Joep Schmitz Haaksbergen 2002 6 6 5 4 21
7 172 Luca Walhof 2003 3 8 7 6 6 22
8 253 Levi Witbreuk Haaksbergen 2003 2 7 9 8 8 25
9 174 Andor Engelberts Enschede 2002 10 10 7 7 34
10 256 Ruben van der Sar Borne 2002 9 13 11 9 10 39
11 274 Luc ter Linde 2002 10 11 12 10 9 40
12 275 Bram Blokhuis 2003 11 12 13 11 47
13 273 Mauro Kymans 2003 7 9 8 24