Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 2: 5.6 KM

06-11-2017 10:23 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 656 Martijn Oonk Enschede 1993 1 1
2 675 Joost Somsen 2 2
3 634 Sven van Munster Enschede 1987 3 3
4 605 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 4
5 683 Mark Vlutters 5 5
6 672 Sander Veger 6 6
7 638 Jan Manenschijn Borne 1981 7 7
8 648 Simon Agterberg Wierden 1997 8 8
9 616 Erik Teunissen Haaksbergen 1984 9 9
10 632 Mart uit het Broek Losser 1991 10 10
11 606 Rolf Schootman Neede 1979 11 11
12 689 Max Vrijkotte 12 12
13 619 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 13 13
14 611 Michel van 't Klooster Enschede 1979 14 14
15 659 Matthijs de Graaf 1989 15 15
16 633 Antoine Dekker Losser 1997 16 16
17 661 Remco ter Horst 1999 17 17
18 663 Roy Huttenhuis Losser 18 18

M40 1 628 Hendri Weenk Borculo 1977 1 1
2 617 Rik Hardon Almelo 1977 2 2
3 679 Jan 3 3
4 654 Gertjan Lahuis Twello 1972 4 4
5 670 Patrick Ikink 5 5
6 625 Bert Boer Twello 1968 6 6
7 669 Arjan van der Haar 7 7
8 631 Reinier van derWal Borne 1971 8 8
9 673 Bert Asbroek 9 9
10 655 Kees Warfman Enschede 1969 10 10
11 658 Bart Winter 1972 11 11
12 604 Raymond Leverink Hengelo Ov 1972 12 12
13 664 Ferry Beunk 13 13
14 687 Fokke Spinder 14 14

M50 1 647 Robert Leussenkamp Neede 1965 1 1
2 627 Hans Rawee Amersfoort 1960 2 2
3 666 Wim Dekker 3 3
4 653 Wim Kuiper Enschede 1965 4 4
5 610 Ronald Teeuw Enschede 1967 5 5
6 688 Rob Bomers 6 6
7 684 Henk Aalpot 7 7
8 681 Riekus Lensen 8 8
9 601 Henri Wanschers Almelo 1964 9 9
10 668 Patrick Scholing 10 10
11 639 Henk Blik Enschede 1960 11 11
12 682 Henk Haverkate 12 12
13 662 Delmte 13 13

M60 1 607 Theo Schootman Neede 1949 1 1
2 643 Johny Röwer Enschede 1956 2 2



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 2: 5.6 KM

06-11-2017 10:23 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------

Vsen 1 649 Patty den Ouden Deventer 1991 1 1
2 685 Renee van Hoof 2 2
3 651 Lisanne Wiggers Hengelo Ov 1999 3 3
4 630 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 4 4
5 652 Anouk Visscher Enschede 1990 5 5
6 615 Nadinja Schonewille Almelo 1995 6 6
7 665 Fenna van der Grient 7 7
8 678 Petra Meinen 8 8
9 602 Lieneke Hardon Almelo 1984 9 9
10 622 Floor Kerkhof Borne 1995 10 10
11 641 Laura Jager Geesteren Gld 1999 11 11
12 657 Pauline Oonk Enschede 1997 12 12
13 635 Ester Scholten Hengelo Ov 1989 13 13
14 686 Britt Orriens 14 14

V35 1 626 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1
2 640 Carla Jager Geesteren Gld 1968 2 2
3 674 Barbara Tempert 3 3
4 644 Irna van der molen Enschede 1969 4 4
5 609 Marijke Kenkhuis Enschede 1979 5 5
6 680 Bertine Luttikhedde 6 6
7 642 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 7 7
8 621 Elise Asbroek Enschede 1977 8 8
9 629 Merlinn van Nieuwkuijk Losser 1973 9 9
10 676 Marloes Reidsma - Arends 10 10

V50 1 667 Anja Hofman 1 1
2 603 Petra Visser Hengelo Ov 1964 2 2
3 671 Elske Barkman 3 3

JjunA 1 677 Sven Westerop 1 1
2 650 Jelle Leusink Beltrum 1999 2 2
3 637 Marcello van den Brink Diepenheim 1999 3 3