Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 4: 1.6 KM

06-11-2017 10:23 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 235 Lisa Hulst 2004 1 1
2 212 Janne Nijhof Hengelo Ov 2004 2 2
3 227 Maren de Koning 3 3
4 219 Annemarie Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2004 4 4
5 234 Laurie Hulst 2003 5 5
6 213 Lena Nijhof Hengelo Ov 2003 6 6
7 228 Lynn Dijkhuis 7 7
8 208 Cato Vervelde Eibergen 2004 8 8

JjunD 1 220 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 1 1
2 230 Lars van Kempen 2 2
3 205 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 3 3
4 224 Tijn Lansink Haaksbergen 2005 4 4
5 214 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 5 5
6 226 Daan Winkel 2006 6 6
7 203 Leon Wiedemeijer Hengelo Ov 2006 7 7
8 211 Jonas Trouw Hengelo Ov 2005 8 8
9 202 Brian Luttikhedde Haaksbergen 2006 9 9
10 229 Lars Bennink 2005 10 10
11 225 Roy Winter Enschede 2006 11 11
12 215 Mirko Botterhuis Haaksbergen 2005 12 12
13 231 Ewan Nijmeijer Losser 2006 13 13
14 222 Dani Martens Enschede 2006 14 14
15 232 Sven Siebelt Oldenzaal 2006 15 15
16 209 Lars Heubach Enschede 2006 16 16
17 210 Mitch michorius Haaksbergen 2005 17 17
18 216 Lennert van der Wal Borne 2006 18 18
19 201 Joost Leverink Hengelo Ov 2006 19 19
20 221 Mart Hallers Winterswijk 2006 20 20
21 218 Teun nijenhuis Goor 2006 21 21

MjunD 1 223 Celine Spinder Eibergen 2005 1 1
2 207 Joan Hardon Almelo 2006 2 2
3 204 Sannah Damhof Borne 2006 3 3