Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 4: 1.7 KM

26-11-2017 20:52 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 235 Lisa Hulst 2003 1 1 1 3
2 212 Janne Nijhof Hengelo Ov 2004 2 2 2 6
3 213 Lena Nijhof Hengelo Ov 2003 6 6 4 16
4 208 Cato Vervelde Eibergen 2004 8 4 5 17
5 227 Maren de Koning 3 3 6
6 219 Annemarie Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2004 4 3 7
7 228 Lynn Dijkhuis 2003 7 5 12

JjunD 1 220 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 1 1 1 3
2 205 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 3 2 2 7
3 203 Leon Wiedemeijer Hengelo Ov 2006 7 4 3 14
4 224 Tijn Lansink Haaksbergen 2005 4 8 4 16
5 202 Brian Luttikhedde Haaksbergen 2006 9 6 5 20
6 214 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 5 12 10 27
7 229 Lars Bennink 2005 10 11 8 29
8 222 Dani Martens Enschede 2006 14 10 6 30
9 232 Sven Siebelt Oldenzaal 2006 15 9 7 31
10 215 Mirko Botterhuis Haaksbergen 2005 12 13 9 34
11 216 Lennert van der Wal Borne 2006 18 14 11 43
12 221 Mart Hallers Winterswijk 2006 20 18 12 50
13 230 Lars van Kempen 2006 2 3 5
14 211 Jonas Trouw Hengelo Ov 2005 8 7 15
15 231 Ewan Nijmeijer Losser 2006 13 5 18
16 225 Roy Winter Enschede 2006 11 16 27
17 210 Mitch Michorius Haaksbergen 2005 17 15 32
18 209 Lars Heubach Enschede 2006 16 17 33
19 218 Teun Nijenhuis Goor 2006 21 13 34
20 226 Daan Winkel 2006 6 6
21 201 Joost Leverink Hengelo Ov 2006 19 19
206 Hugo de Olde Almelo 2006 19 19
23 233 Ruben Olde Riekerink Losser 2006 20 20

MjunD 1 223 Celine Spinder Eibergen 2005 1 1 1 3
2 207 Joan Hardon Almelo 2006 2 2 2 6
3 234 Laurie Hulst 2005 5 3 3 11
204 Sannah Damhof Borne 2006 3 4 4 11