Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 2: 5,8 KM

19-12-2017 09:07 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 656 Martijn Oonk Enschede 1993 1 1 1 1 4
2 634 Sven van Munster Enschede 1987 3 4 4 3 14
3 632 Mart uit het Broek Losser 1991 10 7 6 7 30
4 648 Simon Agterberg Wierden 1997 8 9 9 9 35
5 606 Rolf Schootman Neede 1979 11 10 8 8 37
6 633 Antoine Dekker Losser 1997 15 14 13 12 54
661 Remco ter Horst 1999 16 13 14 11 54
8 663 Roy Huttenhuis Losser 1985 17 15 16 13 61
9 605 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 3 4 11
10 683 Mark Vlutters 1989 5 5 5 15
11 672 Sander Veger 6 6 5 17
12 616 Erik Teunissen Haaksbergen 1984 9 8 6 23
13 611 Michel van 't Klooster Enschede 1979 13 11 11 35
14 619 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 12 12 12 36
15 660 Seb Wiggemans Deventer 1992 2 2 4
16 646 Dave Pauelsen Enschede 1986 3 2 5
17 638 Jan Manenschijn Borne 1981 7 7 14
18 612 Jeroen Scholten Enschede 1980 10 10 20
19 675 Joost Somsen 2 2
20 659 Matthijs de Graaf 1989 14 14

M40 1 628 Hendri Weenk Borculo 1977 1 2 2 2 7
2 679 Jan Luttikhedde 3 4 3 3 13
3 631 Reinier van DerWal Borne 1971 8 6 6 6 26
4 655 Kees Warfman Enschede 1969 10 7 7 7 31
5 687 Fokke Spinder 14 10 9 8 41
6 691 Bob Gosemeijer Oldenzaal 1976 1 1 1 3
7 617 Rik Hardon Almelo 1977 2 5 4 11
8 669 Arjan van der Haar 7 5 5 17
9 658 Bart Winter 1972 11 8 8 27
10 654 Gertjan Lahuis Twello 1972 4 3 7
11 625 Bert Boer Twello 1968 6 4 10
12 664 Ferry Beunk 13 9 22
13 670 Patrick Ikink 5 5
14 673 Bert Asbroek 9 9
15 604 Raymond Leverink Hengelo Ov 1972 12 12

M50 1 647 Robert Leussenkamp Neede 1965 1 1 1 1 4
2 666 Wim Dekker 3 3 3 4 13
653 Wim Kuiper Enschede 1965 4 4 2 3 13
4 639 Henk Blik Enschede 1960 11 10 8 8 37
5 627 Hans Rawee Amersfoort 1960 2 2 2 6
6 610 Ronald Teeuw Enschede 1967 5 6 4 15
7 681 Riekus Lensen Losser 1964 8 5 5 18
8 688 Rob Bomers 6 7 7 20
9 684 Henk Aalpot 7 9 6 22
10 601 Henri Wanschers Almelo 1964 9 11 7 27
11 682 Henk Haverkate Amt Delden 12 12 9 33
12 692 Gerrit Meutstege Boekelo 1959 8 5 13
13 668 Patrick Scholing 10 6 16



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 2: 5,8 KM

19-12-2017 09:07 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------

M60 1 607 Theo Schootman Neede 1949 1 1 1 1 4
2 643 Johny Röwer Enschede 1956 2 2 3 2 9
3 693 Cor Kuiper Enschede 1955 3 2 3 8
4 662 Wim Delmte 1950 3 4 4 11

Vsen 1 651 Lisanne Wiggers Hengelo Ov 1999 3 1 2 1 7
2 630 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 4 2 3 3 12
3 602 Lieneke Hardon Almelo 1984 9 4 6 5 24
4 657 Pauline Oonk Enschede 1997 12 6 7 6 31
5 641 Laura Jager Geesteren Gld 1999 11 7 8 7 33
6 649 Patty den Ouden Deventer 1991 1 1 2 4
7 652 Anouk Visscher Enschede 1990 5 3 4 12
8 665 Fenna van der Grient 1989 7 5 4 16
9 622 Floor Kerkhof Borne 1995 10 5 15
10 635 Ester Scholten Hengelo Ov 1989 13 9 22
686 Britt Orriens 14 8 22
12 685 Renee van Hoof 2 2
13 615 Nadinja Schonewille Almelo 1995 6 6

V35 1 626 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1 1 1 4
2 640 Carla Jager Geesteren Gld 1968 2 4 2 2 10
3 680 Bertine Luttikhedde 6 3 3 4 16
4 642 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 7 7 5 5 24
5 674 Barbara Tempert 3 2 3 8
6 609 Marijke Kenkhuis Enschede 1979 5 6 4 15
7 629 Merlinn van Nieuwkuijk Losser 1973 9 6 6 21
8 614 Anouk Tragter Geesteren Gld 1981 8 7 7 22
9 608 Liane Bannink Geesteren Gld 1973 9 8 8 25
10 644 Irna van der Molen Enschede 1969 4 5 9
11 676 Marloes Reidsma - Arends 10 10 20
623 Ellen Willink Enschede 1973 11 9 20
13 621 Elise Asbroek Enschede 1977 8 8

V50 1 603 Petra Visser Hengelo Ov 1964 2 2 3 2 9
2 667 Anja Hofman 1 1 1 3
3 671 Elske Barkman 3 1 2 6

JjunA 1 677 Sven Westerop 1 1 1 1 4
2 650 Jelle Leusink Beltrum 1999 2 3 3 2 10
3 637 Marcello van den Brink Diepenheim 1999 3 4 4 3 14
4 690 Jesse Nijmeijer Winterswijk 2000 2 2 4
5 689 Max Vrijkorte 2000 4 5 9