Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu



SWTICH TWENTSE CROSS COMPETITIE - OUDEJAARSCROSS
STAND - SWIITCH TCC - LOOP 3: 2 KM

04-01-2018 15:35 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 5 nov 12 nov 26 nov 17 dec 31 dec 7 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunA 1 405 Wies Jacobs Almelo 2000 1 1 1 1 1 4
2 414 Emma Brummelhuis Haaksbergen 2000 2 2 2 6

JjunB 1 406 Bram Klein Poelhuis Enschede 2002 2 2 2 2 1 7
2 418 Niels Haverkate Delden 2002 3 3 1 4 2 9
3 408 Thijmen Trouw Hengelo Ov 2002 4 4 3 3 3 13
4 404 Joep Schmitz Haaksbergen 2002 7 5 4 5 21
5 410 Maikel Bloemen Losser 2001 8 6 5 6 25
6 421 Luc ter Linde 2002 10 7 6 7 30
7 413 Hakim Riadi Almelo 2002 1 1 1 3
8 420 Tom Kleinpoelhuis 2001 5 5
9 401 Jasper Leverink Hengelo Ov 2001 6 6
10 402 Thijs Leverink Hengelo Ov 2002 9 9

MjunB 1 407 Emma Trouw Hengelo Ov 2001 2 3 1 2 1 6
2 419 Laura Bomers Eibergen 2001 3 2 2 3 3 10
3 412 Mariska Lensink Lochem 2001 4 5 3 4 16
4 424 Dorte Heideman Oldenzaal 2001 1 1 2 4
5 415 Daphne de Koning 1 4 5

JjunC 1 416 Douwe Bentsink 2 2 1 2 1 6
2 403 Steven Luttikhedde Haaksbergen 2004 1 1 5 4 11
411 Milan Veenstra Enschede 2004 3 3 1 4 11
4 417 Luke Hiddink 5 3 2 5 2 12
5 409 Luca Walhof Goor 2003 4 4 4 3 3 14
6 422 Tim ter Linde 2004 6 5 6 6 23