Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

12-11-2018 09:19 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 337 Seb Wiggemans Deventer 1992 1 1
2 380 Wilfred Jonker Vriezenveen 1982 2 2
3 301 Martijn Oonk Enschede 1993 3 3
4 304 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 4
5 282 Dave Pauelsen Enschede 1986 5 5
6 355 Ruud Schurink Ootmarsum 1982 6 6
7 362 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 7 7
8 286 Mark Vlutters Losser 1989 8 8
9 353 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 9 9
10 344 Harald Derks Denekamp 1981 10 10
11 388 Rene Bos Hengelo 1986 11 11
12 308 Connor Kluivers Eibergen 2002 12 12
13 296 Daan Hardon Almelo 1983 13 13
14 323 Bob Kendle Hengelo Ov 1980 14 14
15 305 Rolf Schootman Neede 1979 15 15
16 338 Ronald Snippers Losser 1979 16 16
17 288 Jeroen Scholten Enschede 1980 17 17
18 314 Rob de Wildt Enschede 1980 18 18
19 346 Alexander Sibon Hengelo Ov 1990 19 19
20 381 Tim Kendle Hengelo 1984 20 20
21 293 Michel van 't Klooster Enschede 1979 21 21
22 369 Remco ter Horst RoadRunners 1999 22 22
23 370 Antoine Dekker Road Runners 1997 23 23

M40 1 342 Bob Gosemeijer Oldenzaal 1976 1 1
2 316 Dennis Maats Deventer 1978 2 2
3 310 Hendri Weenk Borculo 1977 3 3
4 336 Paul Baars Deventer 1976 4 4
5 285 Daniele Arseni Enschede 1974 5 5
6 298 Jan Luttikhedde Haaksbergen 1974 6 6
7 360 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 7 7
8 384 Pieter de Goede Boekelo 1972 8 8
9 312 Reinier van der Wal Borne 1971 9 9
10 366 Kees Warfman Enschede 1969 10 10
11 347 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 11 11
12 387 Gerard Bannink Geesteren 1970 12 12
13 385 Martin Vollenbroek Boekelo 1972 13 13
14 383 Michel Nienkemper Enschede 1972 14 14

M50 1 343 Robert Leussenkamp Neede 1965 1 1
2 354 Jeroen Loskamp Glane 1968 2 2
3 309 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 3 3
4 365 Wim Kuiper Enschede 1965 4 4
5 302 Bert Boer Twello 1968 5 5
6 328 Riekus Lensen Losser 1964 6 6
7 350 Frank Maasdam Enschede 1966 7 7
8 382 Stephan Leijssenaar Enschede 1967 8 8
9 329 Henrie Denneboom Haaksbergen 1962 9 9
10 303 Albert van der Smissen Enschede 1965 10 10
11 392 Henk Aalpol Enschede 1966 11 11



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

12-11-2018 09:19 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
12 295 Ronald Teeuw Enschede 1967 12 12
13 321 Jos Keulstra Enschede 1962 13 13
14 390 Erik Slaghuis Almelo 1965 14 14

M60 1 391 Ronald Rumawatine Enschede 1957 1 1
2 377 Theo Schootman Neede 1949 2 2
3 351 Bert Nijkamp Almelo 1956 3 3
4 287 Marcel Vlutters Losser 1956 4 4
5 307 Johny Röwer Enschede 1956 5 5
6 372 Henk Laarman Loopmaatjes 1952 6 6
7 306 Carel van Leeuwen Enschede 1955 7 7

Vsen 1 325 Gemma Frances Enschede 2001 1 1
2 363 Leonie Glazenborg Apeldoorn 1998 2 2
3 378 Rianne Aarnink enschede 1986 3 3
4 356 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 4 4
5 358 Nadinja Schonewille Almelo 1995 5 5
6 379 Anouk Visscher Enschede 1990 6 6
7 327 Rosanne van Heijst Enschede 1997 7 7
8 324 Hasse Keulstra Enschede 2000 8 8
9 375 Kirsten Pondman Enschede 1987 9 9
10 389 Roxanne van der Laan Oldenzaal 1986 10 10

V35 1 340 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1
2 300 Margot Damhof Borne 1974 2 2
3 352 Evelien van Nieuwkuijk Losser 1971 3 3
4 330 Bertine Luttikhedde Haaksbergen 1979 4 4
5 292 Kerensa Broersen Enschede 1975 5 5
6 374 Anke Tuinman 1972 6 6
7 376 Mirthe Niehoff Enchede 1983 7 7
8 289 Nienke Visser Enschede 1980 8 8
9 386 Liane Bannink Geesteren 1973 9 9
10 281 Monique Greftenhuis De Lutte 1970 10 10
11 299 Rienke Boersma Enschede 1972 11 11
12 349 Lobke Hoekstra Hengelo Ov 1983 12 12

V50 1 320 Brigit Landewe Enschede 1962 1 1
2 318 Diana Luijrink Neede 1959 2 2
3 357 Monique Kropmans Losser 1964 3 3
4 322 Ineke Visser Neede 1955 4 4
5 326 Gera Weber Hengelo Ov 1953 5 5
6 315 Marian Wassenburg Enschede 1959 6 6
7 297 Monique Kerkhoffs Enschede 1958 7 7

JjunA 1 367 Sven Westerop Enschede 2000 1 1
2 317 Max Vrijkorte Almelo 2000 2 2
3 348 Maikel Bloemen Losser 2001 3 3