Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 1: 10 KM

26-11-2018 14:54 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 492 Caimin Stevens Enschede 1987 1 1 2
2 485 Sven van Munster Enschede 1987 3 2 5
3 409 Tim Jongman Enschede 1983 4 3 7
4 425 Edwin Wentink Enschede 1982 5 6 11
417 Edwin van der Ham Enschede 1980 6 5 11
6 428 Roel Tijdhof De Lutte 1980 7 7 14
7 447 Rick Brunninkhuis Enschede 1991 12 8 20
8 410 Stef Migchelbrink Enschede 1985 11 11 22
483 Ewoud Roest Enschede 1984 13 9 22
10 458 Richard Grashof Oldenzaal 1980 14 12 26
11 482 Huub Koster Oldenzaal 1992 15 13 28
12 452 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 18 15 33
13 487 Wouter Doesburg Hengelo 1992 2 2
14 465 Nico klein Poelhuis Haaksbergen 1980 4 4
15 423 Jeroen Laarveld Enschede 1990 8 8
16 421 Gijs Christiaans Enschede 1987 9 9
17 420 Maarten Ranke Enschede 1990 10 10
450 Maarten Vaneker Losser 1993 10 10
19 497 Kevin Krimmel Haaksbergen 1989 14 14
20 480 Thijs Notkamp de Lutte 1983 16 16
21 426 Alex Kamphuis Enschede 1992 17 17

M40 1 478 Casper Koelma Hengelo 1977 1 2 3
2 412 Michel van der Heide Goor 1970 2 3 5
3 491 R Leusink Beltrum 1970 3 4 7
4 490 R Zeeman Losser 1970 4 5 9
5 463 Olav Seliger Enschede 1970 6 8 14
477 Guido Gosselink 1970 8 6 14
7 434 Jan Brink Getelo (GER) 1970 9 9 18
8 422 Wouter Kuipers Albergen 1977 10 10 20
9 416 Erwin Hondebrink Enschede 1974 11 11 22
10 418 Rene Wennink Oldenzaal 1972 12 12 24
11 430 Patrick Ketterink Eibergen 1975 14 14 28
435 Mark Nijmeijer Enschede 1972 15 13 28
13 481 Dennis Tolhuis Hengelo 1975 16 16 32
402 René Verdam Enschede 1973 17 15 32
15 495 Arnold Klieverik Deurningen 1975 1 1
16 488 Robbie Bell Hengelo 1977 5 5
17 461 Patrick Lansink Haaksbergen 1969 7 7
496 Rik Harton Almelo 1977 7 7
19 472 Bart Winter Switch 1972 13 13

M50 1 454 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1 2
2 401 Simon Engelberts Enschede 1967 2 2 4
3 433 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 1968 3 3 6
4 411 Tasos Tzinoudis Overdinkel 1968 4 4 8
5 429 Bart Vos Hertme 1965 7 5 12
6 453 Peter Beernink Losser 1965 9 6 15
7 431 Robert Schulte Haaksbergen 1965 10 7 17
8 408 John Hagemeier Enschede 1968 11 8 19



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 1: 10 KM

26-11-2018 14:54 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
9 448 Alex Tiehuis Enschede 1961 12 9 21
10 437 Jos Bonke Enschede 1959 13 10 23
11 440 Erik van der Knaap Uelsen (GER) 1964 5 5
12 456 Martin Oosterveld Enschede 1964 6 6
13 493 Paul vd Vegt Enschede 1961 8 8

M60 1 489 Harry Dijk Enschede 1955 1 1 2
2 441 Vincent Exterkate Haaksbergen 1958 3 3 6
3 439 Otger Hullegie Enschede 1956 5 2 7
4 413 Cees van Reemst Enschede 1953 4 4 8
5 494 Aert Bakker Enschede 1951 2 2

Vsen 1 427 Simone van der Stelt Enschede 1986 4 2 6
2 479 Lesley Smit Enschede 1989 1 1
414 Titia van der Stelt Enschede 1990 1 1
4 459 Eline Vollenbroek Losser 1990 2 2
5 424 Susanne Wentink-Nijhuis Enschede 1988 3 3

V35 1 484 Bianca Menderink Hengelo 1973 2 1 3
2 444 Petra Meinen Winterswijk 1982 3 2 5
3 438 Rianne Vossers Enschede 1969 8 3 11
4 466 Marieke Kamphuis Losser 1980 9 4 13
5 446 Erica Rompelman Enschede 1979 10 5 15
6 407 Ineke Hagemeier Enschede 1971 11 6 17
7 442 Martine Wilbrink Hengelo Ov 1976 13 7 20
8 404 Angelique Karperien Borne 1978 12 9 21
9 455 Claudia Hilboldt Hengelo Ov 1973 1 1
10 460 Chantal Lansink Haaksbergen 1968 4 4
11 419 Iris Van Heesch Enschede 1979 5 5
12 403 Tessa Schurink Enschede 1983 6 6
13 445 Miranda Bruins Oldenzaal 1974 7 7
14 436 NIenke de Haan-Bonke Enschede 1969 8 8

V50 1 432 Jet Klomp Haaksbergen 1965 1 1 2
462 Renate Pietersma Hengelo Ov 1968 2 2
451 Anny Vaneker Losser 1957 2 2