Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 4: 1.5 KM

26-11-2018 14:54 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 189 Janne Nijhof Hengelo Ov 2004 1 2 3
205 Celine Spinder Eibergen 2005 2 1 3
3 209 Annemarie Gosselink 2004 4 3 7
4 186 Cato Vervelde Eibergen 2004 5 4 9
5 198 Iris Wilms Hengelo Ov 2005 3 3

JjunD 1 210 Rens Gosselink 2006 1 1 2
2 187 Lars van Kempen Enschede 2006 2 2 4
3 183 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 3 6 9
188 Leon Wiedemeijer Hengelo Ov 2006 6 3 9
5 197 Sven Kosters Hengelo Ov 2007 4 7 11
6 190 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 7 5 12
181 Quido Damhof Borne 2007 8 4 12
8 204 Dani Martens Enschede 2006 5 8 13
9 211 Brian Luttikhedde Buurse 2006 9 9 18
10 193 Lennert van der Wal Borne 2006 10 12 22
185 Christiaan Righart Losser 2007 11 11 22
192 Henrik Boomkamp Eibergen 2007 12 10 22
13 194 Fabian Bos Losser 2007 13 13 26
14 196 Gunnar Keulstra Enschede 2007 14 15 29
191 David Dinter Borculo 2007 15 14 29
16 206 Bas van Eijk Enschede 2006 16 16

MjunD 1 184 Jente van der Meer Enschede 2007 1 1 2
2 200 Nadia de Jong Winterswijk 2006 2 2 4
3 195 Feline Wierdsma Oldenzaal 2007 3 3 6
4 201 Saskia de Jong Winterswijk 2006 4 6 10
182 Sannah Damhof Borne 2006 5 5 10
6 203 Emma de Koning Winterswijk 2007 4 4
7 207 Sam Schra Almelo 2006 6 6
8 202 Dani Hiddink Winterswijk 2007 7 7
214 Sam Schra Almelo 2006 7 7