Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

16-12-2018 16:36 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 380 Wilfred Jonker Vriezenveen 1982 2 3 2 7
2 362 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 7 6 3 16
3 286 Mark Vlutters Losser 1989 8 8 7 23
4 388 Rene Bos Hengelo 1986 11 9 8 28
5 338 Ronald Snippers Losser 1979 16 13 12 41
6 288 Jeroen Scholten Enschede 1980 17 14 13 44
7 314 Rob de Wildt Enschede 1980 18 15 14 47
8 370 Antoine Dekker Road Runners 1997 23 16 16 55
9 369 Remco ter Horst RoadRunners 1999 22 17 17 56
10 337 Seb Wiggemans Deventer 1992 1 1 2
11 331 Steef Severijn Enschede 1995 2 1 3
12 301 Martijn Oonk Enschede 1993 3 5 8
304 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 4 8
14 282 Dave Pauelsen Enschede 1986 5 4 9
15 355 Ruud Schurink Ootmarsum 1982 6 7 13
16 353 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 9 6 15
344 Harald Derks Denekamp 1981 10 5 15
18 296 Daan Hardon Almelo 1983 13 10 23
323 Bob Kendle Hengelo Ov 1980 14 9 23
20 305 Rolf Schootman Neede 1979 15 11 26
21 346 Alexander Sibon Hengelo Ov 1990 19 10 29
22 381 Tim Kendle Hengelo 1984 20 15 35
23 368 Roy Huttenhuis RoadRunners 1985 18 18 36
24 283 Mart uit het Broek Losser 1991 11 11
25 308 Connor Kluivers Eibergen 2002 12 12
397 Marcello van den Brink Diepenheim 1999 12 12
27 293 Michel van 't Klooster Enschede 1979 21 21

M40 1 342 Bob Gosemeijer Oldenzaal 1976 1 1 1 3
2 316 Dennis Maats Deventer 1978 2 2 2 6
3 310 Hendri Weenk Borculo 1977 3 3 3 9
4 298 Jan Luttikhedde Haaksbergen 1974 6 4 4 14
5 336 Paul Baars Deventer 1976 4 5 6 15
6 360 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 7 7 7 21
7 312 Reinier van der Wal Borne 1971 9 8 8 25
8 387 Gerard Bannink Geesteren 1970 12 10 9 31
9 347 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 11 11 10 32
10 285 Daniele Arseni Enschede 1974 5 5 10
11 366 Kees Warfman Enschede 1969 10 9 19
12 385 Martin Vollenbroek Boekelo 1972 13 11 24
13 395 Rik Harton Almelo 1977 6 6
14 384 Pieter de Goede Boekelo 1972 8 8
15 383 Michel Nienkemper Enschede 1972 14 14

M50 1 343 Robert Leussenkamp Neede 1965 1 2 1 4
2 309 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 3 3 4 10
3 365 Wim Kuiper Enschede 1965 4 5 3 12
4 328 Riekus Lensen Losser 1964 6 7 7 20
5 392 Henk Aalpol Enschede 1966 11 6 6 23
6 303 Albert van der Smissen Enschede 1965 10 8 8 26



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

16-12-2018 16:36 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
7 329 Henrie Denneboom Haaksbergen 1962 9 10 9 28
8 321 Jos Keulstra Enschede 1962 13 12 11 36
9 390 Erik Slaghuis Almelo 1965 14 14 12 40
10 354 Jeroen Loskamp Glane 1968 2 2 4
11 302 Bert Boer Twello 1968 5 4 9
12 350 Frank Maasdam Enschede 1966 7 5 12
13 382 Stephan Leijssenaar Enschede 1967 8 9 17
14 295 Ronald Teeuw Enschede 1967 12 11 23
359 Edwin van Eijk Enschede 1968 13 10 23
16 396 Fred Sluijs Wierden 1963 1 1

M60 1 391 Ronald Rumawatine Enschede 1957 1 1 1 3
2 377 Theo Schootman Neede 1949 2 2 2 6
3 307 Johny Röwer Enschede 1956 5 4 5 14
4 306 Carel van Leeuwen Enschede 1955 7 6 7 20
5 372 Henk Laarman Loopmaatjes 1952 6 9 9 24
6 351 Bert Nijkamp Almelo 1956 3 3 6
7 287 Marcel Vlutters Losser 1956 4 3 7
8 345 Cor Kuiper Enschede 1955 5 4 9
9 373 Wim Delmte Loopmaatjes 1950 8 8 16
10 332 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 6 6
11 319 Eddy van Essen Hengelo Ov 1948 7 7

Vsen 1 363 Leonie Glazenborg Apeldoorn 1998 2 1 1 4
2 378 Rianne Aarnink enschede 1986 3 2 3 8
3 358 Nadinja Schonewille Almelo 1995 5 3 6 14
4 327 Rosanne van Heijst Enschede 1997 7 4 8 19
5 375 Kirsten Pondman Enschede 1987 9 7 11 27
6 325 Gemma Frances Enschede 2001 1 2 3
7 356 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 4 4 8
8 379 Anouk Visscher Enschede 1990 6 5 11
9 334 Merel Kappert Ruurlo 2001 5 7 12
10 311 Ester Scholten Hengelo Ov 1989 6 10 16
11 324 Hasse Keulstra Enschede 2000 8 9 17
12 389 Roxanne van der Laan Oldenzaal 1986 10 8 18

V35 1 340 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1 1 3
2 300 Margot Damhof Borne 1974 2 2 2 6
3 330 Bertine Luttikhedde Haaksbergen 1979 4 3 3 10
4 292 Kerensa Broersen Enschede 1975 5 6 7 18
376 Mirthe Niehoff Enchede 1983 7 5 6 18
6 289 Nienke Visser Enschede 1980 8 7 8 23
7 299 Rienke Boersma Enschede 1972 11 9 10 30
8 352 Evelien van Nieuwkuijk Losser 1971 3 4 7
9 313 Merlinn van Nieuwkuijk Losser 1973 4 5 9
10 291 Dorien Boonstra Enschede 1975 8 9 17
11 386 Liane Bannink Geesteren 1973 9 11 20
281 Monique Greftenhuis De Lutte 1970 10 10 20
13 374 Anke Tuinman 1972 6 6
14 393 Monique Wijma Enschede 1976 11 11



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

16-12-2018 16:36 Pag: 3

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
15 349 Lobke Hoekstra Hengelo Ov 1983 12 12
394 Susanne Hageman Hengelo Ov 1981 12 12

V50 1 320 Brigit Landewe Enschede 1962 1 1 1 3
2 318 Diana Luijrink Neede 1959 2 2 2 6
3 357 Monique Kropmans Losser 1964 3 3 3 9
4 322 Ineke Visser Neede 1955 4 4 4 12
5 326 Gera Weber Hengelo Ov 1953 5 6 5 16
6 315 Marian Wassenburg Enschede 1959 6 7 13
7 371 Erna Laarman Loopmaatjes 1959 8 6 14
8 297 Monique Kerkhoffs Enschede 1958 7 8 15
9 339 Nicole Beernink Losser 1965 5 5
10 333 Mereke Foks Haaksbergen 1959 7 7

JjunA 1 367 Sven Westerop Enschede 2000 1 1 1 3
2 317 Max Vrijkorte Almelo 2000 2 2 4
3 348 Maikel Bloemen Losser 2001 3 3 6