Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

02-01-2019 15:44 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 380 Wilfred Jonker Vriezenveen 1982 2 3 2 3 10
2 286 Mark Vlutters Losser 1989 8 8 7 7 30
3 338 Ronald Snippers Losser 1979 16 13 12 10 51
4 288 Jeroen Scholten Enschede 1980 17 14 13 11 55
5 370 Antoine Dekker Road Runners 1997 23 16 16 14 69
6 369 Remco ter Horst RoadRunners 1999 22 17 17 15 71
7 398 Martijn Oonk Enschede 1993 3 1 2 6
8 282 Dave Pauelsen Enschede 1986 5 4 1 10
9 304 Boy Foks Haaksbergen 1993 4 4 4 12
10 362 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 7 6 3 16
11 355 Ruud Schurink Ootmarsum 1982 6 7 5 18
12 344 Harald Derks Denekamp 1981 10 5 6 21
13 388 Rene Bos Hengelo 1986 11 9 8 28
14 296 Daan Hardon Almelo 1983 13 10 8 31
15 305 Rolf Schootman Neede 1979 15 11 9 35
16 346 Alexander Sibon Hengelo Ov 1990 19 10 12 41
17 314 Rob de Wildt Enschede 1980 18 15 14 47
18 381 Tim Kendle Hengelo 1984 20 15 13 48
19 368 Roy Huttenhuis RoadRunners 1985 18 18 16 52
20 337 Seb Wiggemans Deventer 1992 1 1 2
21 331 Steef Severijn Enschede 1995 2 1 3
22 353 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 9 6 15
23 323 Bob Kendle Hengelo Ov 1980 14 9 23
24 283 Mart uit het Broek Losser 1991 11 11
25 308 Connor Kluivers Eibergen 2002 12 12
397 Marcello van den Brink Diepenheim 1999 12 12
27 293 Michel van 't Klooster Enschede 1979 21 21

M40 1 342 Bob Gosemeijer Oldenzaal 1976 1 1 1 1 4
2 360 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 7 7 7 3 24
3 312 Reinier van der Wal Borne 1971 9 8 8 5 30
4 387 Gerard Bannink Geesteren 1970 12 10 9 6 37
5 316 Dennis Maats Deventer 1978 2 2 2 6
6 310 Hendri Weenk Borculo 1977 3 3 3 9
7 285 Daniele Arseni Enschede 1974 5 5 2 12
8 298 Jan Luttikhedde Haaksbergen 1974 6 4 4 14
9 336 Paul Baars Deventer 1976 4 5 6 15
10 385 Martin Vollenbroek Boekelo 1972 13 11 7 31
11 347 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 11 11 10 32
12 384 Pieter de Goede Boekelo 1972 8 4 12
13 366 Kees Warfman Enschede 1969 10 9 19
14 395 Rik Harton Almelo 1977 6 6
15 383 Michel Nienkemper Enschede 1972 14 14

M50 1 343 Robert Leussenkamp Neede 1965 1 2 1 1 5
2 309 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 3 3 4 3 13
3 365 Wim Kuiper Enschede 1965 4 5 3 4 16
4 392 Henk Aalpol Enschede 1966 11 6 6 7 30
5 303 Albert van der Smissen Enschede 1965 10 8 8 6 32
6 329 Henrie Denneboom Haaksbergen 1962 9 10 9 9 37



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

02-01-2019 15:44 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
7 390 Erik Slaghuis Almelo 1965 14 14 12 13 53
8 354 Jeroen Loskamp Glane 1968 2 2 2 6
9 302 Bert Boer Twello 1968 5 4 5 14
10 328 Riekus Lensen Losser 1964 6 7 7 20
11 382 Stephan Leijssenaar Enschede 1967 8 9 8 25
12 295 Ronald Teeuw Enschede 1967 12 11 10 33
13 359 Edwin van Eijk Enschede 1968 13 10 12 35
14 321 Jos Keulstra Enschede 1962 13 12 11 36
15 350 Frank Maasdam Enschede 1966 7 5 12
16 396 Fred Sluijs Wierden 1963 1 1
17 294 Gerrit Meutstege Enschede 1959 11 11

M60 1 307 Johny Röwer Enschede 1956 5 4 5 3 17
2 306 Carel van Leeuwen Enschede 1955 7 6 7 6 26
3 391 Ronald Rumawatine Enschede 1957 1 1 1 3
4 377 Theo Schootman Neede 1949 2 2 2 6
5 351 Bert Nijkamp Almelo 1956 3 3 1 7
6 287 Marcel Vlutters Losser 1956 4 3 2 9
7 345 Cor Kuiper Enschede 1955 5 4 5 14
8 372 Henk Laarman Loopmaatjes 1952 6 9 9 24
373 Wim Delmte Loopmaatjes 1950 8 8 8 24
10 332 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 6 4 10
11 319 Eddy van Essen Hengelo Ov 1948 7 7 14

Vsen 1 378 Rianne Aarnink enschede 1986 3 2 3 1 9
2 358 Nadinja Schonewille Almelo 1995 5 3 6 2 16
3 375 Kirsten Pondman Enschede 1987 9 7 11 6 33
4 363 Leonie Glazenborg Apeldoorn 1998 2 1 1 4
5 379 Anouk Visscher Enschede 1990 6 5 3 14
6 334 Merel Kappert Ruurlo 2001 5 7 5 17
7 327 Rosanne van Heijst Enschede 1997 7 4 8 19
8 311 Ester Scholten Hengelo Ov 1989 6 10 4 20
9 389 Roxanne van der Laan Oldenzaal 1986 10 8 7 25
10 325 Gemma Frances Enschede 2001 1 2 3
11 356 Lisa Bielevelt Haaksbergen 1998 4 4 8
12 324 Hasse Keulstra Enschede 2000 8 9 17

V35 1 300 Margot Damhof Borne 1974 2 2 2 1 7
2 376 Mirthe Niehoff Enchede 1983 7 5 6 3 21
3 292 Kerensa Broersen Enschede 1975 5 6 7 4 22
4 299 Rienke Boersma Enschede 1972 11 9 10 5 35
5 340 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 1 1 1 3
6 352 Evelien van Nieuwkuijk Losser 1971 3 4 2 9
7 330 Bertine Luttikhedde Haaksbergen 1979 4 3 3 10
8 289 Nienke Visser Enschede 1980 8 7 8 23
291 Dorien Boonstra Enschede 1975 8 9 6 23
10 281 Monique Greftenhuis De Lutte 1970 10 10 7 27
11 313 Merlinn van Nieuwkuijk Losser 1973 4 5 9
12 386 Liane Bannink Geesteren 1973 9 11 20
13 374 Anke Tuinman 1972 6 6



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS
STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - LOOP 2: 5 KM

02-01-2019 15:44 Pag: 3

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
14 393 Monique Wijma Enschede 1976 11 11
15 349 Lobke Hoekstra Hengelo Ov 1983 12 12
394 Susanne Hageman Hengelo Ov 1981 12 12

V50 1 318 Diana Luijrink Neede 1959 2 2 2 1 7
2 322 Ineke Visser Neede 1955 4 4 4 2 14
3 320 Brigit Landewe Enschede 1962 1 1 1 3
4 357 Monique Kropmans Losser 1964 3 3 3 9
5 326 Gera Weber Hengelo Ov 1953 5 6 5 16
6 297 Monique Kerkhoffs Enschede 1958 7 8 4 19
7 333 Mereke Foks Haaksbergen 1959 7 3 10
8 315 Marian Wassenburg Enschede 1959 6 7 13
9 371 Erna Laarman Loopmaatjes 1959 8 6 14
10 339 Nicole Beernink Losser 1965 5 5

JjunA 1 367 Sven Westerop Enschede 2000 1 1 1 3
2 317 Max Vrijkorte Almelo 2000 2 2 1 5
3 348 Maikel Bloemen Losser 2001 3 3 6