Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Hulsbeekcross LAAC Twente





STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - 12 KILOMETER

21-01-2019 11:16 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 487 Wouter Doesburg Hengelo 1992 2 1 1 1 5
2 492 Caimin Stevens Enschede 1987 1 1 2 2 6
3 485 Sven van Munster Enschede 1987 3 2 1 3 2 3 8
4 409 Tim Jongman Enschede 1983 4 3 4 4 3 4 14
5 465 Nico klein Poelhuis Haaksbergen 1980 4 3 7 5 5 17
6 417 Edwin van der Ham Enschede 1980 6 5 5 5 4 6 19
7 425 Edwin Wentink Enschede 1982 5 6 6 7 24
8 420 Maarten Ranke Enschede 1990 10 6 9 7 32
9 421 Gijs Christiaans Enschede 1987 9 8 8 8 33
10 483 Ewoud Roest Enschede 1984 13 9 9 12 9 9 36
11 447 Rick Brunninkhuis Enschede 1991 12 8 11 8 39
12 482 Huub Koster Oldenzaal 1992 15 13 10 10 10 10 40
13 410 Stef Migchelbrink Enschede 1985 11 11 7 12 41
14 458 Richard Grashof Oldenzaal 1980 14 12 11 11 48
15 426 Alex Kamphuis Enschede 1992 17 13 12 13 55
16 443 Tom Mekenkamp Hengelo Ov 1985 15 14 14 14 57
17 450 Maarten Vaneker Losser 1993 10 12 11 33
18 497 Kevin Krimmel Haaksbergen 1989 14 14 13 41
19 428 Roel Tijdhof De Lutte 1980 7 7 14
20 452 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 18 15 33
21 499 Martijn Oonk Enschede 1993 2 2
22 449 Hans van der Wal Enschede 1994 6 6
23 423 Jeroen Laarveld Enschede 1990 8 8
24 480 Thijs Notkamp de Lutte 1983 16 16

M40 1 495 Arnold Klieverik Deurningen 1975 1 1 1 1 1 4
2 478 Casper Koelma Hengelo 1977 1 2 2 2 7
3 490 R Zeeman Losser 1970 4 5 4 2 2 12
4 491 R Leusink Beltrum 1970 3 4 3 3 3 12
5 461 Patrick Lansink Haaksbergen 1969 7 7 5 4 5 21
6 463 Olav Seliger Enschede 1970 6 8 4 4 22
7 477 Guido Gosselink 1970 8 6 6 6 26
8 434 Jan Brink Getelo (GER) 1970 9 9 5 5 28
416 Erwin Hondebrink Enschede 1974 11 11 6 8 3 28
10 422 Wouter Kuipers Albergen 1977 10 10 7 8 35
11 435 Mark Nijmeijer Enschede 1972 15 13 10 9 9 9 37
12 430 Patrick Ketterink Eibergen 1975 14 14 9 10 6 39
13 481 Dennis Tolhuis Hengelo 1975 16 16 11 10 7 44
14 402 René Verdam Enschede 1973 17 15 12 11 8 46
15 472 Bart Winter Switch 1972 13 8 7 28
16 412 Michel van der Heide Goor 1970 2 3 5
17 418 Rene Wennink Oldenzaal 1972 12 12 24
18 496 Rik Hardon Almelo 1977 7 7

M50 1 454 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1 1 1 1 1 4
2 401 Simon Engelberts Enschede 1967 2 2 2 2 2 2 8
3 433 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 1968 3 3 3 3 3 3 12
4 411 Tasos Tzinoudis Overdinkel 1968 4 4 4 4 4 4 16
5 429 Bart Vos Hertme 1965 7 5 5 5 22
6 456 Martin Oosterveld Enschede 1964 6 6 5 6 23





STAND - SWITCH TCC 2018-2019 - 12 KILOMETER

21-01-2019 11:16 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 11 nov 25 nov 16 dec 31 dec 6 jan 20 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
7 440 Erik van der Knaap Uelsen (GER) 1964 5 8 6 5 24
8 431 Robert Schulte Haaksbergen 1965 10 7 7 7 7 6 27
9 408 John Hagemeier Enschede 1968 11 8 9 8 8 33
10 448 Alex Tiehuis Enschede 1961 12 9 9 10 10 38
11 437 Jos Bonke Enschede 1959 13 10 8 31
12 493 Paul vd Vegt Enschede 1961 8 7 15
453 Peter Beernink Losser 1965 9 6 15
14 457 Gerrit Bultman Delden 1960 9 9 18

M60 1 489 Harry Dijk Enschede 1955 1 1 1 1 1 4
2 498 Frans Wijlens Losser 1954 2 2 1 2 7
3 439 Otger Hullegie Enschede 1956 5 2 4 4 2 3 11
4 413 Cees van Reemst Enschede 1953 4 4 3 3 3 13
5 494 Aert Bakker Enschede 1951 2 6 4 4 16
441 Vincent Exterkate Haaksbergen 1958 3 3 5 5 5 5 16

Vsen 1 414 Titia van der Stelt Enschede 1990 1 1 2 1 5
2 427 Simone van der Stelt Enschede 1986 4 2 2 3 2 2 8
3 424 Susanne Wentink-Nijhuis Enschede 1988 3 4 3 3 13
4 479 Lesley Smit Enschede 1989 1 1 1 3
5 459 Eline Vollenbroek Losser 1990 2 2

V35 1 455 Claudia Hilboldt Hengelo Ov 1973 1 1 1 1 4
2 484 Bianca Menderink Hengelo 1973 2 1 2 2 2 7
3 444 Petra Meinen Winterswijk 1982 3 2 1 3 2 8
4 460 Chantal Lansink Haaksbergen 1968 4 3 3 5 3 13
5 419 Iris Van Heesch Enschede 1979 5 4 4 4 17
6 403 Tessa Schurink Enschede 1983 6 5 6 4 21
7 438 Rianne Vossers Enschede 1969 8 3 7 9 6 24
8 445 Miranda Bruins Oldenzaal 1974 7 6 7 5 25
9 407 Ineke Hagemeier Enschede 1971 11 6 5 8 7 26
10 466 Marieke Kamphuis Losser 1980 9 4 6 9 28
11 446 Erica Rompelman Enschede 1979 10 5 8 10 8 31
12 442 Martine Wilbrink Hengelo Ov 1976 13 7 7 11 9 34
13 404 Angelique Karperien Borne 1978 12 9 10 10 41
14 436 NIenke de Haan-Bonke Enschede 1969 8 8 16

V50 1 432 Jet Klomp Haaksbergen 1965 1 1 1 1 1 4
2 462 Renate Pietersma Hengelo Ov 1968 2 2
451 Anny Vaneker Losser 1957 2 2