Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 2 5K

10-11-2019 19:53 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 290 Connor Kluivers Eibergen 2002 1 1
2 401 Gert Tijhuis Nijverdal 2001 2 2
3 322 Boy Foks Haaksbergen 1993 3 3
4 349 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 4 4
5 332 Mark Vlutters Losser 1989 5 5
6 341 Jasper Haselager Losser 1982 6 6
7 331 Thijs Coppelmans Oldenzaal 1985 7 7
8 408 Rene Bos Hengelo Ov 1986 8 8
9 275 Thomas Karnebeek 2004 9 9
10 302 Lukas Bos Enschede 1996 10 10
11 285 Mart uit het Broek Losser 1991 11 11
12 323 Friso Roeleveld Hengelo Ov 1999 12 12
13 276 Martijn Geelen 1989 13 13
14 324 Rob de Wildt Enschede 1980 14 14
15 296 Jeroen Scholten Enschede 1980 15 15
16 335 Jesse Olde Riekerink Losser 2004 16 16
17 321 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 17 17
18 286 Caminde Smit Almelo 1983 18 18
19 314 Jeroen Haverkate Hengelo Ov 1987 19 19
20 325 Youri Leussenkamp Neede 1997 20 20

M40 1 319 Hendri Weenk Borculo 1977 1 1
2 429 Guido Gosselink Enschede 1970 2 2
3 406 Gertjan Lahuis Twello 1972 3 3
4 346 Jan Luttikhedde buurse 1974 4 4
5 345 Arjan Eenink Winterswijk 1975 5 5
6 294 Daniele Arseni Enschede 1974 6 6
7 403 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 7 7
8 343 S Smedes Hengelo Ov 1978 8 8
9 287 Rolf Schootman Neede 1979 9 9
10 308 Gerard Reesink Enschede 1970 10 10
11 297 Reinier van der Wal Borne 1971 11 11
12 413 Michel van 't Klooster Enschede 1979 12 12
13 405 Gerard Bannink Geesteren Gld 1970 13 13
14 333 Martin Vollenbroek Enschede 1972 14 14

M50 1 407 Marcel Klamer Beuningen Ov 1961 1 1
2 350 Theo Schreurs Winterswijk 1966 2 2
3 299 John Hagemeier Enschede 1968 3 3
4 342 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 4 4
5 415 Joost Rinket Enschede 1969 5 5
6 306 Albert van der Smissen Enschede 1965 6 6
7 271 Rob Bomers Eibergen 1966 7 7
8 412 Teeuw Boekelo 1967 8 8
9 283 Bob van Es Enschede 1969 9 9
10 411 Erik Slaghuis Almelo 1965 10 10
11 340 Alex Tiehuis Enschede 1961 11 11

M60 1 273 Ronald Runnawatine enschede 1957 1 1
2 315 Dick Ramerman Borne 1953 2 2




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 2 5K

10-11-2019 19:53 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
3 414 Gerrit Meutstege Enschede 1959 3 3
4 329 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 4 4
5 348 Eddy van Essen Hengelo Ov 1948 5 5
6 312 Carel van Leeuwen Enschede 1955 6 6

Vsen 1 298 Gemma Frances Enschede 2001 1 1
2 338 Annemarie Gosselink Enschede 2004 2 2
3 291 Hasse Keulstra Enschede 2000 3 3
4 326 Anouk Schreurs Winterswijk 1993 4 4
5 409 Nikee Ruardij Enschede 1995 5 5
6 272 Laura Bomers Eibergen 2001 6 6
7 307 Marie-Claire Ottenhof Enschede 1989 7 7
8 301 Mirjam Bos Enschede 1996 8 8

V35 1 317 Marlin Snuverink-Nijhof Delden 1983 1 1
2 311 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 2 2
3 303 Margot Damhof-Leushuis Borne 1974 3 3
4 318 Marijke Van Duuren Hengelo Ov 1983 4 4
5 347 Bertine Luttikhedde buurse 1979 5 5
6 337 Anke Tuinman Enschede 1972 6 6
7 339 Erica Rompelman Enschede 1979 7 7
8 404 Anouk Tragter Geesteren Gld 1981 8 8
9 282 Nienke Visser Enschede 1980 9 9
10 304 Gonny Peters Enschede 1970 10 10
11 281 Dorien Boonstra Enschede 1975 11 11
12 336 Miranda de Boer Enschede 1975 12 12
13 295 Hariette Breukers Delden 1974 13 13

V50 1 330 Diana Luijrink Neede 1959 1 1
2 327 Gera Weber Hengelo Ov 1953 2 2
3 274 Rian Hagedoorn 1969 3 3
4 328 Mereke Foks Haaksbergen 1959 4 4
5 316 Marian Wassenburg Enschede 1959 5 5

JjunA 1 320 Bram Klein Poelhuis Enschede 2002 1 1
2 402 Niels Haverkate Ambt Delden 2002 2 2
3 313 Joep Schmitz Haaksbergen 2002 3 3
4 410 Maikel Bloemen Losser 2001 4 4