Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergcross AV Goor




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGCROSS
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 1 10K

25-11-2019 09:26 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 440 Sven van Munster Enschede 1987 2 1 3
2 461 Tim Jongman Enschede 1983 3 2 5
3 492 Ruud Schurink Ootmarsum 1982 4 3 7
4 470 Ivan Smid Emmen 1989 5 4 9
5 454 Edwin van der Ham Enschede 1980 7 5 12
6 438 Wouter Andringa Enschede 1985 8 6 14
7 494 Huub Koster Oldenzaal 1992 10 9 19
501 Maarten Vaneker Losser 1993 11 8 19
9 458 Bob Kiens Borne 1980 13 10 23
10 488 Wiebe Plantinga 1991 14 11 25
11 487 Joost Plantinga 1986 15 12 27
12 439 Caimin Stevens Enschede 1987 1 1
13 507 Rik Spijkerman Delden 1987 6 6
14 459 Bob Kendle Hengelo Ov 1980 7 7
15 468 Roel Tijdhof De Lutte 1980 9 9
16 503 Vincent Snellink Enschede 1986 12 12

M40 1 505 Arnold Klieverik Deurningen 1975 1 1 2
2 447 Raymond Zeeman Losser 1970 3 2 5
3 456 Michel van der Heide Hengelo Ov 1970 4 3 7
4 466 Rob Baars Hengelo Ov 1971 5 4 9
5 491 Andre Leunk Markelo 1973 6 8 14
6 511 Jeroen Olde Benneker Enschede 1972 8 7 15
481 Mike Filipsen 1976 9 6 15
8 469 Dennis Tolhuis Hengelo Ov 1975 16 11 27
497 Martijn Slagers Borne 1977 17 10 27
10 431 René Verdam Enschede 1973 18 12 30
11 457 Frank Kamerbeek Enschede 1970 19 13 32
12 508 Mark Saathof Enschede 1973 2 2
13 464 Bas Leenders Enschede 1977 5 5
14 463 Rutger Tuller Hengelo Ov 1974 7 7
15 444 Jan Brink Getelo (GER) 1970 9 9
16 462 Marcel Spek Enschede 1973 10 10
17 490 Marcel IJland Denekamp 1976 11 11
18 499 Pascal Butterhoff Enschede 1974 12 12
19 512 Ronald Snippers Losser 1979 13 13
20 489 Edwin van der Graaf Hengelo Ov 1976 14 14
21 496 Coen Schilderman Borne 1973 15 15

M50 1 474 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1 2
2 434 Simon Engelberts Enschede 1967 2 2 4
3 493 Martin Steenbeeke Hengelo Ov 1963 3 4 7
4 467 Ron Hofte Borne 1962 6 3 9
5 460 Jeroen Loskamp Glane 1968 5 5 10
6 432 Tasos Tzinoudis Overdinkel 1968 4 7 11
7 441 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 1968 7 6 13
8 509 Alfred Harmsen Goelenkam 1961 9 8 17
9 445 Erik van der Knaap Uelsen (GER) 1964 11 9 20
10 448 Robert Schulte Haaksbergen 1965 13 11 24
11 504 Ronald Buld Oldenzaal 1964 14 12 26




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGCROSS
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 1 10K

25-11-2019 09:26 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
12 473 Emile van der Zande Losser 1964 8 8
13 479 Patrick Lansink Haaksbergen 1969 10 10
476 Wilfried Nijhuis Oldenzaal 1969 10 10
15 475 Paul van der Vegt Enschede 1961 12 12

M60 1 495 Harry Dijk Enschede 1955 1 2 3
477 André Somhorst Haaksbergen 1956 2 1 3
3 455 Henk-Jan Baltink Enschede 1955 3 3 6
4 513 Cor Kuiper Enschede 1955 4 4 8
5 465 Vincent Exterkate Haaksbergen 1958 5 6 11
6 480 Aert Bakker Enschede 1951 6 7 13
7 442 Cees van Reemst Enschede 1953 5 5
8 510 Henk Berghout Losser 1958 7 7

Vsen 1 451 Simone van der Stelt Enschede 1986 2 1 3
2 498 Carlijn Huuskes Hengelo Ov 1991 3 3 6
435 Marlies Hemmer Hengelo Ov 1986 4 2 6
4 453 Titia van der Stelt Enschede 1990 1 1

V35 1 446 Sandra Wassink Winterswijk Meddo 1977 1 1 2
2 506 Claudia Hilboldt Hengelo Ov 1973 3 2 5
3 502 Susan Siemerink Oldenzaal 1977 4 3 7
4 443 Evelien van Nieuwkuijk Losser 1971 6 4 10
5 436 Tessa Schurink Enschede 1983 2 2
6 452 Petra Meinen Winterswijk 1982 5 5
7 486 Mirjam Roelofs 1970 7 7

V50 1 449 Jet Klomp Haaksbergen 1965 2 1 3
2 500 Anny Vaneker Losser 1957 3 2 5
3 478 Chantal Lansink Haaksbergen 1968 1 1