Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Oudejaarscross AAV Sisu




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 2 5K

05-01-2020 19:53 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 290 Connor Kluivers Eibergen 2002 1 1 3 3 8
2 401 Gert Tijhuis Nijverdal 2001 2 3 4 4 13
3 332 Mark Vlutters Losser 1989 5 4 5 7 21
4 321 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 17 10 14 13 54
5 419 Martijn Oonk Enschede 1993 2 1 2 5
6 322 Boy Foks Haaksbergen 1993 3 2 1 6
7 349 Freek Bielevelt Haaksbergen 1996 4 6 5 15
8 416 Nico Klein Poelhuis Buurse 1980 6 7 6 19
9 275 Thomas Karnebeek 2004 9 5 9 23
10 285 Mart uit het Broek Losser 1991 11 11 10 32
324 Rob de Wildt Enschede 1980 14 7 11 32
12 335 Jesse Olde Riekerink Losser 2004 16 13 12 41
13 325 Youri Leussenkamp Neede 1997 20 11 15 46
14 341 Jasper Haselager Losser 1982 6 8 14
15 331 Thijs Coppelmans Oldenzaal 1985 7 9 16
16 408 Rene Bos Hengelo Ov 1986 8 10 18
302 Lukas Bos Enschede 1996 10 8 18
18 323 Friso Roeleveld Hengelo Ov 1999 12 8 20
19 276 Martijn Geelen 1989 13 14 27
296 Jeroen Scholten Enschede 1980 15 12 27
286 Caminde Smit Almelo 1983 18 9 27
22 314 Jeroen Haverkate Hengelo Ov 1987 19 19

M40 1 319 Hendri Weenk Borculo 1977 1 1 1 1 4
2 429 Guido Gosselink Enschede 1970 2 2 2 3 9
3 294 Daniele Arseni Enschede 1974 6 4 3 2 15
4 343 S Smedes Hengelo Ov 1978 8 6 8 6 28
5 297 Reinier van der Wal Borne 1971 11 9 11 9 40
6 405 Gerard Bannink Geesteren Gld 1970 13 11 12 10 46
7 333 Martin Vollenbroek Enschede 1972 14 12 10 11 47
8 406 Gertjan Lahuis Twello 1972 3 4 5 12
346 Jan Luttikhedde buurse 1974 4 3 5 12
10 345 Arjan Eenink Winterswijk 1975 5 6 4 15
11 403 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 7 5 7 19
12 287 Rolf Schootman Neede 1979 9 7 7 23
13 308 Gerard Reesink Enschede 1970 10 8 8 26
14 413 Michel van 't Klooster Enschede 1979 12 10 9 31

M50 1 350 Theo Schreurs Winterswijk 1966 2 1 2 2 7
2 342 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 4 2 3 3 12
3 306 Albert van der Smissen Enschede 1965 6 4 6 4 20
4 271 Rob Bomers Eibergen 1966 7 5 5 6 23
5 412 Ronald Teeuw Boekelo 1967 8 6 7 5 26
6 283 Bob van Es Enschede 1969 9 7 8 7 31
7 340 Alex Tiehuis Enschede 1961 11 9 9 9 38
8 407 Marcel Klamer Beuningen Ov 1961 1 1 1 3
9 299 John Hagemeier Enschede 1968 3 3 4 10
10 411 Erik Slaghuis Almelo 1965 10 8 8 26
11 415 Joost Rinket Enschede 1969 5 5





SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE
STAND - SWITCH TCC 2019-2020 - LOOP 2 5K

05-01-2020 19:53 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 10 nov 24 nov 15 dec 31 dec 5 jan 19 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
M60 1 273 Ronald Runnawatine enschede 1957 1 1 1 1 4
2 315 Dick Ramerman Borne 1953 2 2 2 2 8
3 348 Eddy van Essen Hengelo Ov 1948 5 4 4 4 17
4 312 Carel van Leeuwen Enschede 1955 6 3 5 5 19
5 329 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 4 3 3 10
6 414 Gerrit Meutstege Enschede 1959 3 3

Vsen 1 326 Anouk Schreurs Winterswijk 1993 4 3 3 2 12
2 291 Hasse Keulstra Enschede 2000 3 5 4 3 15
3 420 Nadinja Schonewille Almelo 1995 2 1 1 4
4 338 Annemarie Gosselink Enschede 2004 2 4 2 8
5 272 Laura Bomers Eibergen 2001 6 5 4 15
6 298 Gemma Frances Enschede 2001 1 1 2
7 409 Nikee Ruardij Enschede 1995 5 5 10
8 307 Marie-Claire Ottenhof Enschede 1989 7 6 13
305 Ester Scholten Hengelo Ov 1989 7 6 13
10 301 Mirjam Bos Enschede 1996 8 8 16
11 351 Annemarie Gosselink Enschede 2004 4 4

V35 1 303 Margot Damhof-Leushuis Borne 1974 3 2 2 4 11
2 339 Erica Rompelman Enschede 1979 7 6 5 5 23
3 404 Anouk Tragter Geesteren Gld 1981 8 10 9 7 34
4 281 Dorien Boonstra Enschede 1975 11 12 8 8 39
5 295 Hariette Breukers Delden 1974 13 13 10 9 45
6 317 Marlin Snuverink-Nijhof Delden 1983 1 1 1 3
7 311 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 2 1 2 5
8 417 Melanie Hollmann Doetinchem 1981 4 3 3 10
9 347 Bertine Luttikhedde buurse 1979 5 5 4 14
10 337 Anke Tuinman Enschede 1972 6 7 6 19
11 318 Marijke Van Duuren Hengelo Ov 1983 4 3 7
12 300 Ineke Hagemeier Enschede 1971 9 6 15
13 282 Nienke Visser Enschede 1980 9 7 16
14 304 Gonny Peters Enschede 1970 10 8 18
15 344 Selina Smedes Hengelo Ov 1979 15 10 25
16 336 Miranda de Boer Enschede 1975 12 14 26
17 292 Rienke Boersma Enschede 1972 11 11

V50 1 274 Rian Hagedoorn 1969 3 2 2 3 10
2 327 Gera Weber Hengelo Ov 1953 2 3 3 4 12
3 330 Diana Luijrink Neede 1959 1 1 1 3
4 328 Mereke Foks Haaksbergen 1959 4 4 5 13
5 316 Marian Wassenburg Enschede 1959 5 4 6 15
6 418 Monique Kropmans Losser 1964 1 2 3
7 352 Margreet de Hoog Enschede 1969 5 7 12

JjunA 1 313 Joep Schmitz Haaksbergen 2002 3 1 3 3 10
2 320 Bram Klein Poelhuis Enschede 2002 1 1 1 3
3 402 Niels Haverkate Ambt Delden 2002 2 2 2 6
410 Maikel Bloemen Losser 2001 4 2 6