Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergcross AV Goor




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - LOOP 2: 5 KM

28-11-2021 17:28 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 19 dec 31 dec 16 jan 23 jan 13 feb
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 355 Boy Foks Haaksbergen 1993 1 1
2 343 Jakub Lewandowski Enschede 2001 2 2
3 370 Gert Tijhuis Nijverdal 2001 3 3
4 322 Bastiaan Roelofs Hengelo Ov 1992 4 4
5 340 Mark Vlutters Losser 1989 5 5
6 305 Bart Damveld Oldenzaal 1982 6 6
7 310 Robin Brand Oldenzaal 1999 7 7
8 321 Niels Haverkate Ambt Delden 2002 8 8
9 344 Joep Scholten Delden 2005 9 9
10 327 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 10 10
11 307 Michel Piet Hengelo Ov 1983 11 11
12 303 Jan Willem Poel Rijssen 1993 12 12
13 328 Robbert Poel Rijssen 1996 13 13

M40 1 334 Bob Gosemeijer Oldenzaal 1976 1 1
2 319 Raymond Brunninkhuis Ootmarsum 1975 2 2
3 293 Hendri Weenk Borculo 1977 3 3
4 350 Nico klein Poelhuis Haaksbergen 1980 4 4
5 342 Jan Luttikhedde Haaksbergen 1974 5 5
6 285 Rolf Schootman Neede 1979 6 6
7 290 Jeroen Scholten Enschede 1980 7 7
8 291 Sjabbo Smedes Hengelo Ov 1978 8 8
9 367 Rutger Tuller Hengelo Ov 1974 9 9
10 346 Arjan van de Haar Diepenheim 1971 10 10
11 356 Job Molenaar Almelo 1977 11 11
12 337 Maarten Kuipers Losser 1978 12 12
13 326 Martijn Sak Haaksbergen 1978 13 13
14 363 Marco Gerritsen Hengelo Ov 1974 14 14
15 314 Michel van t Klooster Enschede 1979 15 15
16 375 Paulo ten Buuren Hengelo 1978 16 16
17 359 Dennis Kempers Markelo 1980 17 17

M50 1 345 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1
2 338 Theo Schreurs Winterswijk 1966 2 2
3 306 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 3 3
4 284 Erik Lentfert Hengelo Ov 1970 4 4
5 336 Bas van der Schaaf Hengelo Ov 1962 5 5
6 317 Toni Otten Borculo 1967 6 6
7 312 Jan Schuitemaker Losser 1963 7 7
8 282 Albert van der Smissen Enschede 1965 8 8

M60 1 371 Jan Hankamp Vroomshoop 1957 1 1
2 365 Frans Wijlens Losser 1954 2 2
3 308 Herman Franck Borculo 1958 3 3
4 298 Gert Jan Haaksbergen 1957 4 4
5 351 Gerrit Bultman Enschede 1960 5 5
6 287 Alex Tiehuis Enschede 1961 6 6
7 349 Carel van Leeuwen Enschede 1955 7 7

Vsen 1 339 Marte Hoitink Hengelo Ov 2003 1 1




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP
STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - LOOP 2: 5 KM

28-11-2021 17:28 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 19 dec 31 dec 16 jan 23 jan 13 feb
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- ------- --------
2 311 Joanne Schuitemaker Groningen 1993 2 2
3 332 Anouk Schreurs Winterswijk 1993 3 3
4 362 Annemarie Gosselink Enschede 2004 4 4
5 292 Mieke Foks Enschede 1991 5 5
6 353 Wies Jacobs Almelo 2000 6 6
7 283 Ester Scholten Enschede 1989 7 7
8 352 Franciska Tekle Hengelo Ov 1993 8 8

V35 1 335 Dione Scheuten Oldenzaal 1980 1 1
2 347 Rianne Aarnink Enschede 1986 2 2
3 372 Marlin Snuverink-Nijhof Delden 1983 3 3
4 316 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 4 4
5 369 Conny Maatjens Baak 1979 5 5
6 366 Marijke van Duuren Hengelo Ov 1983 6 6
7 341 Bertine Luttikhedde Haaksbergen 1979 7 7
8 361 Anke Tuinman Enschede 1972 8 8
9 374 Marloes Bults Hengelo 1982 9 9
10 288 Erica Rompelman Enschede 1979 10 10
11 354 Elisa Martinez Enschede 1980 11 11
12 324 Inge Bonvanie Borne 1986 12 12

V50 1 294 Diana Luijrink Neede 1959 1 1
2 373 Monique Kropmans Losser 1964 2 2
3 296 Ineke Visser Neede 1955 3 3
4 315 Christine van Pareren Ahaus (GER) 1952 4 4
5 325 Heike Behl Almelo 1970 5 5

JjunA 1 320 Milan Veenstra Enschede 2004 1 1
2 318 Jelmer Otten Borculo 2004 2 2
3 309 Wouter Arends Wierden 2004 3 3
4 329 Luke Hiddink Winterswijk 2004 4 4