Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP
STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - LOOP 4: 1.5 KM

14-02-2022 16:00 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 13 feb 27 feb 13 mrt 20 mrt
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 188 Jolein Huijssoon Nijverdal 2007 1 1 3
2 181 Kenna Kluivers Eibergen 2007 3 2 7
3 187 Marlou Huijssoon Nijverdal 2007 3 6
4 195 Faye Hardon 2008 2 2
5 201 Evelien Gosselink Enschede 2008 4 4

JjunD 1 183 Thijmen Bos Losser 2010 3 1 5
2 194 Twan Roerdink Winterswijk 2009 4 2 8
3 193 Liam Prinsen Winterswijk Meddo 2010 6 3 12
4 185 Bob Scholten Oldenzaal 2010 7 4 15
5 182 Tiemen Damhof Borne 2010 8 5 18
6 199 Ruben Luttikhedde Haaksbergen 2009 1 1
7 196 Finn Posthuma Team Mysporttalent.n 2010 2 2
8 190 Marron Wolfs Winterswijk 2010 5 5

MjunD 1 191 Zoë Meinen Winterswijk 2010 3 1 5
2 184 Minke Dost Winterswijk 2009 4 2 8
3 197 Esmee Bulten Goor 2010 2 4 10
4 200 Esmee Kosters Hengelo Ov 2010 5 5 15
5 202 Nina Tuller Hengelo Ov 2010 7 6 19
6 192 Nine Kwerreveld Winterswijk 2010 3 6
7 186 Jetske de Jonge Enschede 2010 7 14
8 204 Carmen Bruinsma Nijverdal 2009 1 1
9 198 Laura Kempers Markelo 2009 6 6