Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Hulsbeekcross LAAC Twente




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - HULSBEEKCROSS
STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - LOOP 1: 12 KM

09-03-2022 11:28 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 13 feb 27 feb 13 mrt 20 mrt
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 520 Martijn Oonk Enschede 1993 1 1 1 3
2 471 Niels Scheffer Hengelo Ov 1995 4 3 3 10
3 514 Rik Spijkerman Delden 1987 9 6 4 19
4 451 Thijs Oude Nijhuis Tubbergen 1991 11 5 5 21
5 441 Joep Zanen Enschede 1993 8 8 7 23
6 435 Denver Bijlsma Eibergen 1991 12 9 12 33
7 511 Bas Dijkhuis Enschede 1997 16 11 13 40
8 550 Luuk Wijering Berg en Dal 1993 2 2 4
9 454 Tim Jongman Enschede 1983 7 4 11
10 528 Pim de Kok Enschede 1982 7 6 13
11 446 Daan Hardon Almelo 1983 10 9 19
12 464 Jeroen Laarveld Enschede 1990 15 8 23
504 Elmer Mulder Borne 1983 12 11 23
14 476 Abel Hanse Diepenheim 1991 14 10 24
15 467 Maurice Backschat Nordhorn (GER) 1992 2 2
16 434 Dave Pauelsen Enschede 1986 3 3
17 496 Daan Nieuwenhuis Rotterdam 1992 5 5
18 475 Devi Wolthuizen Enschede 1987 6 6
19 483 Ruud Schurink Ootmarsum 1982 10 10
20 499 Dennis Wisselo Enschede 1982 13 13

M40 1 463 Arnold Klieverik Deurningen 1975 1 1 2 4
2 477 Mark Saathof Enschede 1973 2 2 1 5
3 439 Jeroen Lunding Enschede 1975 6 4 3 13
4 453 Marcel Spek Enschede 1973 9 6 4 19
5 460 Heinz Kulpe Almelo 1977 7 8 5 20
6 462 Jeroen Lensen Almelo 1977 10 7 6 23
7 485 Laurens van der Velde Enschede 1981 14 9 8 31
8 512 Niels Doorn Enschede 1976 15 13 10 38
9 517 Edwin van der Ham Enschede 1980 3 3 6
10 470 Christian Hollanders Hengelo Ov 1973 4 5 9
11 461 Bob Kiens Borne 1980 11 7 18
12 500 Bart de Vries Losser 1977 11 9 20
13 480 Erwin Hekman Winterswijk 1979 12 10 22
14 438 René Verdam Enschede 1973 16 11 27
15 432 Mark Nijmeijer Enschede 1972 17 12 29
16 473 Bob Kendle Hengelo Ov 1980 5 5
17 456 Thijs Nijhof Oldenzaal 1976 8 8
18 490 Coen Schilderman 1973 13 13

M50 1 469 Raymond Zeeman Losser 1970 1 1 1 3
2 433 Rob Baars Hengelo Ov 1971 3 2 2 7
3 501 Jeroen Loskamp Glane 1968 5 3 3 11
4 466 Robert Schulte Haaksbergen 1965 11 4 7 22
5 437 Hans Velthuis Enschede 1965 13 5 8 26
6 457 Erik van der Knaap Uelsen (GER) 1964 7 5 12
7 459 Jan Brink Getelo (GER) 1970 10 6 16
8 508 Wijnand Zoutendijk Almelo 1967 12 6 18
9 447 Michel van der Heide Hengelo Ov 1970 2 2
10 518 Ronnie Leusink Beltrum 1970 4 4




SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - HULSBEEKCROSS
STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - LOOP 1: 12 KM

09-03-2022 11:28 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 13 feb 27 feb 13 mrt 20 mrt
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- --------
493 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 1968 4 4
12 519 Herman Hassing Enschede 1970 6 6
13 494 Clemens Meuleman Hengelo Ov 1967 8 8
14 442 Frank Maasdam Enschede 1966 9 9

M60 1 455 Hans Rawee Amersfoort 1960 1 1 1 3
2 472 Henk-Jan Baltink Enschede 1955 2 2 2 6
3 498 Aert Bakker Enschede 1951 5 5 3 13
4 486 BertJan Nijhuis Enschede 1960 4 4 8
5 531 Cor Kuiper Enschede 1955 3 3

Vsen 1 529 Lynn Peters Enschede 1995 1 1 2
2 440 Carmen van Alst Eibergen 1989 2 2 4
3 527 Jade Blokhuis Enschede 2002 3 3 6
4 450 Carlijn Huiskes Hengelo Ov 1991 1 1
5 497 Wendy Pigmans Rotterdam 1992 2 2

V35 1 479 Claudia Hilboldt Hengelo Ov 1973 1 2 2 5
2 515 Susan Siemerink Oldenzaal 1977 6 3 3 12
3 436 Carien Tebbens Weerselo 1978 7 5 4 16
4 507 Arenda Könnecke Nijverdal 1977 1 1 2
5 481 Petra Hengeveld Winterswijk Brinkheu 1982 3 4 7
6 482 Sandra Wassink Winterswijk Meddo 1977 2 2
7 484 Bianca Menderink-Harink Hengelo Ov 1973 4 4
8 492 Barbara Tempert -de Haan Eibergen 1975 5 5

V50 1 503 Evelien van Nieuwkuijk Losser 1971 3 1 1 5
2 445 Rianne Vossers Enschede 1969 4 2 2 8
449 Jacoline Huiskes Hengelo Ov 1958 5 3 8
4 443 Saskia Bekhuis Vasse 1969 1 1
5 516 Lydia Gerritsma Schalkhaar 1967 2 2