Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Voorjaarscross AAV Sisu





STAND - SWITCH IT TCC 2021-2022 - 2.5 KM

14-03-2022 12:21 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 28 nov 13 feb 27 feb 13 mrt 20 mrt
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- ------- --------
MjunA 1 240 Janne Nijhof Hengelo Ov 2004 1 1 1 1 3
2 233 Lena Nijhof Hengelo Ov 2003 2 2 3 2 6
3 252 Anne Hovinga Winterswijk 2004 3 3 2 8

JjunB 1 231 Lars van Kempen Enschede 2006 1 1 1 1 3
2 234 Leon Wiedemeijer Hengelo Ov 2006 3 2 2 2 6
3 242 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 2 3 4 3 8
4 237 Dani Martens Enschede 2006 4 3 4 11
5 255 Rens Gosselink Enschede 2006 5 5 5 15
6 247 Ruben Olde Riekerink Losser 2006 7 5 6 18
7 232 Thomas Huiskes Hengelo Ov 2006 6 6 12
8 239 Cars Bennink Enschede 2005 4 4

MjunB 1 244 Celine Spinder Eibergen 2005 1 1 1 3
2 246 Milena Jelic Hengelo Ov 2005 3 2 2 7
3 249 Siënne Kooreman Borne 2006 1 3 4
4 251 Meike Vincent Hengelo Ov 2006 5 4 9
5 248 Joan Hardon 2006 2 2
6 236 Sannah Damhof Borne 2006 4 4

JjunC 1 253 Runar Slinkman Rijssen 2007 1 1 1 3
2 235 Quido Damhof Borne 2007 2 2 2 6
3 258 Wessel te Bokkel Winterswijk 2008 3 1 3 7
4 238 Fabian Bos Losser 2007 4 4 2 5 10
5 243 Joep Scholten Oldenzaal 2008 5 5 3 13
6 254 Sven Kosters Hengelo Ov 2007 6 6 4 6 16
7 241 Marnix Boerrigter Oldenzaal 2008 7 7 5 19
8 245 Cavo van Mastrigt Almelo 2007 3 4 7
9 257 Finn Korf Enschede 2008 8 8