Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenberg cross AV Goor


                     AV GOOR - BOVENBERGLOOP - 2E TCC
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE - LOOP 5

24-11-2012 18:32 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 4 nov 18 nov 16 dec 27 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
JPA 1 79 Bram Klein Poelhuis Boekelo 2002 1 2 3
2 80 Ruben van Sark Haaksbergen 2003 2 3 5
3 75 Pim Genee Borne 2002 3 4 7
4 76 Bram Blokhuis Losser 2003 4 7 11
77 Jasper Eggink Neede 2003 5 6 11
78 Roy Scholte van Mast Goor 2003 6 5 11
7 81 Mats Klein Poelhuis 1 1

MPA 1 60 Nikita Hammink Almelo 2003 1 1 2
2 61 Busra Kaya Rijssen 2003 2 2 4
3 62 Lisa Baak Haarlo 2003 4 4 8
64 Inez van der Meulen Almelo 2003 5 3 8
5 63 Yvet Haverkate Losser 2003 3 3

JPB 1 48 Niek Nijman Goor 2004 1 1 2
2 46 Thijs Grijsen Eibergen 2004 2 4 6
47 Gijs Scharenborg Eibergen 2004 3 3 6
4 45 Mart te Vaanhold Eibergen 2004 2 2

MPB 1 31 Romy Snijders Eibergen 2004 1 1 2
2 33 Deau van Wijnen Goor 2004 3 2 5
3 32 Iris Nijmeijer Losser 2004 2 2
4 30 Amber van Rijn Haaksbergen 2004 4 4

JPC 1 17 Thijs Nijman Goor 2005 1 1 2
2 15 Norvin Spinder Eibergen 2005 2 3 5
16 Marijn Klein Poelhuis Boekelo 2006 3 2 5

MPC 1 2 Silke Ketting Markelo 2005 1 3 4
4 Celine Spinder Eibergen 2005 2 2 4
3 5 Maudi Noordink Haaksbergen 2005 3 4 7
4 7 Julia van der Meulen 1 1
5 6 Eline Ellenbroek Haaksbergen 2005 4 4
6 3 Pien Lentelink Goor 2005 5 5