Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



AV IPHITOS - LOOP - 3E TCC
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE - LOOP 1

19-12-2012 19:27 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 4 nov 18 nov 16 dec 27 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 406 Caimin Stevens Enschede 1987 2 1 1 4
2 407 Rik Spijkerman Ambt Delden 1987 3 3 3 9
3 410 Nico Klein Poelhuis Haaksbergen 1980 5 5 4 14
4 408 Rik Hardon Almelo 1977 6 6 5 17
5 402 Wouter Doesburg Rekken 1992 1 2 3
6 412 Harold Derks 1981 4 2 6
7 404 Boy Foks Haaksbergen 1993 7 6 13
8 411 Andre Leusk 1973 7 7 14
9 401 Edwin Wentink Enschede 1982 8 8 16
10 393 Ewoud Roest Enschede 1984 9 8 17
11 405 Auke van der Meer Enschede 1987 10 9 19
12 409 Marco Vernooij Enschede 1985 4 4

Vsen 1 392 Lisa ten Hoopen Eibergen 1990 1 1 2
2 391 Susanne ten Have Eibergen 1985 2 2 4

M40 1 371 Michel van der Heide Goor 1970 1 1 1 3
2 373 Rob Benerink Hengelo Ov 1968 6 4 4 14
3 372 Brian te Lintelo Haaksbergen 1966 7 7 6 20
4 374 Patrick Scholing Hengelo Ov 1965 8 6 7 21
5 380 Benno Scharenborg Haaksbergen 1966 2 2 4
6 382 Frank Hering Enschede 1969 3 2 5
7 378 Erik Lentfert Hengelo Ov 1970 3 3 6
8 376 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 4 5 9
9 381 Rene Hermsen Enschede 1964 5 5 10
10 377 Vincent Heering Goor 1964 9 8 17
11 379 Ronnie Weustink Enschede 1966 10 9 19
12 375 Henri Beverdam Markelo 1965 11 10 21

M50 1 368 André Somhorst Haaksbergen 1956 2 2 2 6
2 357 Wilfried Oldenkotte Haaksbergen 1956 4 5 3 12
3 365 Johan Bomer Haaksbergen 1958 7 6 4 17
4 353 Henk Jan Baltink Boekelo 1955 6 7 5 18
5 354 Bert van der Meer Almelo 1955 10 8 7 25
6 352 Henk Kloppenburg Haaksbergen 1956 11 9 8 28
7 351 Jan Lammers Haaksbergen 1957 1 1 2
8 358 Frans Wijlens Losser 1954 3 3 6
9 356 Gertjan Tullen Diepenheim 1959 5 4 9
10 362 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 9 6 15
11 355 Herman ten Hove Goor 1954 1 1
12 367 Paul Kleinegris Hengelo Ov 1952 8 8

V35 1 342 Bertina Kuiper Goor 1970 1 1 1 3
2 341 Minou Weustink Enschede 1967 2 2 4