Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



AV IPHITOS - LOOP - 3E TCC
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE - LOOP 2

19-12-2012 19:28 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 4 nov 18 nov 16 dec 27 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 324 Thomas Doesburg Rekken 1992 1 1 2
2 325 Maarten Janssen Hengelo 1981 2 1 3
3 321 Roy Kolkman Enschede 1974 3 3 6
322 Keanu de Groot Haaksbergen 2000 2 4 6
5 326 Renee Bos 1984 2 2
6 323 Arne Wessels Markelo 1982 4 4

Vsen 1 316 Smit Enschede 1989 1 1 2 4
2 311 Renee van Hoof Enschede 1986 2 2 1 5
3 317 Marjolein van Os Haaksbergen 4 3 3 10
4 319 Lindsey Staijen Goor 1994 6 4 6 16
5 312 Hermien Wiemerink Goor 1978 8 6 7 21
6 318 Jorina Braamhaar Herngelo 1985 3 4 7
7 314 Chantal Wiggers Hengelo Ov 1997 5 5 10
8 315 Leanne Kruiskamp Vriezenveen 1984 7 5 12
9 313 Susanne Nijhuis Enschede 1988 7 8 15
10 394 Alathea Croymans 1980 9 8 17

M40 1 291 André Blumink Goor 1967 1 1 1 3
2 297 Riekus Lensen Losser 1964 2 2 2 6
3 296 Peter Beernink Losser 1965 5 4 3 12
4 292 Remco Geerdink Goor 1971 6 5 5 16
5 295 John Roring Enschede 1963 3 3 6
6 298 Jos Spoolder Nijverdal 1963 4 4 8
7 294 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 7 6 13
8 293 Willem Ketting Markelo 1963 8 6 14

M50 1 271 Nico van Putten Goor 1960 1 1 1 3
2 272 Henk Dijkhuis Goor 1960 3 2 2 7
3 273 Theo Kosters Goor 1949 2 3 3 8

V35 1 263 Diana Luijrink 1959 1 1 1 3
2 265 Elske Barkman Enschede 1964 4 3 2 9
3 264 Nicole Beernink Losser 1965 3 4 3 10
4 261 Sandra Oplaat Markelo 1973 2 2 4
5 266 Doortje Schooling 1965 5 4 9
6 268 Annemarie Kelder 1972 6 5 11
7 267 Annette Lentelink 1974 7 6 13

JA 1 241 Tom Wouda Goor 1995 1 1 2