Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



AV IPHITOS - LOOP - 3E TCC
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE - LOOP 4

19-12-2012 19:28 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 4 nov 18 nov 16 dec 27 jan
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
MC 1 151 Lisanne wiggers Hengelo Ov 1999 2 1 1 4
2 150 Susan Wouda Goor 1999 3 3 2 8
3 152 Yvet Maathuis Losser 1998 4 5 3 12
4 154 Laura Jager Geesteren Gld 1999 5 4 4 13
5 155 Laura Nijhof Neede 1999 6 6 6 18
6 153 Marthe Onstein Eibergen 1998 7 7 5 19
7 156 Marijke Esselink Winterswijk Meddo 1999 1 2 3

JD 1 125 Rens Stegink Haaksbergen 2001 1 3 1 5
2 127 Maikel Bloemen Losser 2001 2 5 3 10
3 129 Ismail Kaya Rijssen 2001 5 4 2 11
4 132 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 2001 3 7 6 16
5 133 Tristan Loskamp Glane 2001 7 6 5 18
6 130 Thomas Jager Geesteren Gld 2001 4 4 8
7 128 Rik Maathuis Losser 2000 6 8 14
8 131 Keanu de Groot Haaksbergen 2000 1 1
134 Pim Bakker 1 1
10 135 Gijs Bakker 2 2
11 126 Pepijn Genee Borne 2000 8 8

MD 1 102 Lisa Nijman Goor 2001 1 3 2 6
2 105 Lichelle Scholing Hengelo Ov 2000 2 1 3
3 104 Anouk Benerink Hengelo Ov 2000 2 3 5
4 103 Rut Witbreuk 4 6 10
101 Jet Kasten Groenlo 2001 5 5 10
107 Anouk Weustink Enschede 2000 6 4 10
7 112 Noëlle Venneman Enschede 2000 1 1