Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 1: 11.2 KM

05-11-2014 20:41 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 871 Tim Jongman Enschede 1983 1 1
2 904 Rik Spijkerman Delden 1987 2 2
3 874 Boy Foks Haaksbergen 1993 3 3
4 861 Nico Klein Poelhuis Haaksbergen 1980 4 4
5 894 Stef Schulte Denekamp 1988 5 5
6 900 Tom Vocke Enschede 1987 6 6
7 901 Mark Hammink Almelo 1985 7 7
8 860 Daan Hardon Almelo 1983 8 8
9 869 Jeroen Laarveld Haaksbergen 1990 9 9
10 898 Tom Tuchter Haaksbergen 1979 10 10
11 883 Gert-Jan Egberink Oldenzaal 1984 11 11
12 888 Wouter Lintsen Hengelo Ov 1984 12 12
13 864 Erik Kamerling Almelo 1984 13 13
14 893 Erwin Hoving Enter 1981 14 14

M40 1 792 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1
2 865 Michel van der Heide Goor 1970 2 2
3 889 Guido Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 1970 3 3
4 870 Simon Engelberts Enschede 1967 4 4
5 878 Mark walhof Goor 1967 5 5
6 882 Rutger Tuller Hengelo Ov 1974 6 6
7 866 Luc Geerlink Haaksbergen 1972 7 7
8 886 Ronnie Weustink Enschede 1966 8 8

M50 1 895 Marcel Klamer Denekamp 1961 1 1
2 872 Jan Lammers Haaksbergen 1957 2 2
3 793 Herman ten Hove Goor 1954 3 3
4 884 Bas van der Schaaf Hengelo Ov 1962 4 4
5 881 André Bosgraaf Overdinkel 1964 5 5
6 876 Rene Hermsen Enschede 1964 6 6
7 875 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 7 7
8 897 Gerrit Bultman Delden 1960 8 8
9 877 Willem Ketting Markelo 1963 9 9

Vsen 1 907 Femke Hense Goor 1 1
2 892 Deborah Wissink Hengelo 1995 2 2
3 905 Eva Arnoldy Delden 1986 3 3

V35 1 896 Karin Klamer-Stover Denekamp 1961 1 1
2 873 Barbara Tempert Eibergen 1975 2 2
3 880 Ellen Tijink Haaksbergen 1972 3 3
4 885 Minou Weustink Enschede 1967 4 4