Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 2: 5.6 KM

05-11-2014 20:42 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 747 Devi Wolthuizen Enschede 1987 1 1
2 777 Thomas Doesburg Rekken 1992 2 2
3 790 Joost Somsen Eibergen 1999 3 3
4 776 João Rebelo Aires (POR) 1993 4 4
5 800 Ruud van Laar Enschede 1991 5 5
6 794 Rik Hardon Almelo 1977 6 6
7 781 René Bos Hengelo Ov 1986 7 7
8 772 Tom Wouda Goor 1995 8 8
9 779 Thijs Hekman Enschede 1990 9 9
10 752 Maarten Vaneker Losser 1993 10 10
11 773 Frank Wouda Goor 1990 11 11
12 782 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 12 12

M40 1 783 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 1 1
2 778 Arne Oplaat Diepenheim 1969 2 2
3 756 Marcel Spek Enschede 1973 3 3
4 796 Albert van der Smissen Enschede 1965 4 4
5 757 Ronald Teeuw Enschede 1967 5 5
6 749 Peter Wrekenhorst Losser 1969 6 6
7 786 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 7 7

M50 1 789 Frans Koevoets Enschede 1961 1 1
2 771 Jan Bolster Neede 1961 2 2
3 906 John Röring Enschede 1963 3 3
4 795 Wim Dekker Wijhe 1961 4 4
5 784 Gerrit Meutstege Enschede 1959 5 5
6 766 Harrie Bellers Enschede 1961 6 6
7 785 Paul Kleinegris Hengelo Ov 1952 7 7
8 767 Theo Kosters Goor 1949 8 8
9 764 Henk Dijkhuis Goor 1960 9 9

Vsen 1 799 Rianne Aarnink Enschede 1986 1 1
2 768 Chantal Wiggers Hengelo Ov 1997 2 2
3 762 Laura Jager Geesteren Gld 1999 3 3
4 770 Lieneke Hardon Almelo 1984 4 4
5 760 Maartje Hendrikse Enschede 1991 5 5
6 763 Leanne Kruiskamp Vriezenveen 1984 6 6
7 780 Anouk Weustink Enschede 2000 7 7
8 791 Marieke Harmsen Heino 8 8
9 774 Evelyne Bekke Goor 1980 9 9
10 787 Loes Hemmes Hengelo Ov 1988 10 10
11 759 Adrie Dassen Enschede 1980 11 11
12 761 Sharon Spoor Haaksbergen 1997 12 12

V35 1 775 Gea Siekmans Enschede 1963 1 1
2 746 Anja Hofman Enschede 1964 2 2
3 798 Bianca Menderink Hengelo 1973 3 3
4 797 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 4 4
5 788 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 5 5
6 753 Anny Vaneker Losser 1957 6 6



TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 2: 5.6 KM

05-11-2014 20:42 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
7 751 Gabriële Stegge Losser 1968 7 7
8 758 Jose Wrekenhorst-Gervink Losser 1966 8 8