Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 5: 1.0 KM

05-11-2014 20:42 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
JpupA 1 560 Niek Nijman Goor 2004 1 1
2 574 Mart te Vaanhold Eibergen 2004 2 2
3 503 Tijn Kuit Enschede 2004 3 3
4 552 Wiebe Kokenberg Almelo 2004 4 4
5 526 Norvin Spinder Eibergen 2005 5 5
6 548 Thijs Grijsen Eibergen 2004 6 6
7 573 Twan Willemsen Eibergen 2004 7 7
8 555 Jonas Trouw Hengelo Ov 2005 8 8
9 569 Joost van Manen Hengelo 2005 9 9
10 550 Gijs Scharenborg Eibergen 2004 10 10
11 575 Mirko Botterhuis Haaksbergen 2005 11 11
12 516 Tijn Lansink Haaksbergen 2005 12 12

MpupA 1 563 Kyonne Ruardij Haaksbergen 2004 1 1
2 562 Kyara Ruardij Haaksbergen 2004 2 2
3 567 Maureen Rekers Almelo 2004 3 3
4 547 Elin Ottenschot Haaksbergen 2004 4 4
5 556 Annemarie Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2004 5 5
6 554 Celine Spinder Eibergen 2005 6 6
7 541 Romy Snijders Eibergen 2004 7 7
8 509 Iris Nijmeijer Losser 2004 8 8
9 501 Amber van Rijn Haaksbergen 2004 9 9
10 511 Merrin Kluivers Eibergen 2005 10 10
11 572 Jula Baër Almelo 2005 11 11
12 538 Maudi Noordink Haaksbergen 2005 12 12
13 545 Daniek Heinst Haaksbergen 2004 13 13
14 564 Loes ten Thije Boonkkamp Haaksbergen 2005 14 14

JpupB 1 551 Julian Wilting Enschede 2006 1 1
2 557 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 2 2
3 508 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 3 3
4 510 Ewan Nijmeijer Losser 2006 4 4
5 504 Syl Zimmermann Almelo 2006 5 5
6 570 Jonah Harwig Vriezenveen 2006 6 6

MpupB 1 561 Kris Oosterveld Hengelo Ov 2006 1 1

JpupC 1 549 David Dinter Borculo 2007 1 1

MpupC 1 539 Diede Maatman Eibergen 2007 1 1
2 512 Kenna Kluivers Eibergen 2007 2 2
3 571 Finne Baër Almelo 2007 3 3
4 505 Jikke Maatman Eibergen 2007 4 4
5 568 Esmee Rekers Almelo 2007 5 5
6 565 Faye Hardon Almelo 2007 6 6
7 558 Evelien Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2007 7 7
8 515 Robien nijmeijer Losser 2007 8 8