Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



TCC - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 2: 5 KM

01-12-2014 11:50 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 777 Thomas Doesburg Rekken 1992 2 1 1 4
2 776 João Rebelo Aires (POR) 1993 4 3 5 12
3 800 Ruud van Laar Enschede 1991 5 5 4 14
4 794 Rik Hardon Almelo 1977 6 6 3 15
5 752 Maarten Vaneker Losser 1993 10 8 6 24
6 773 Frank Wouda Goor 1990 11 10 7 28
7 782 Danny Leferink op Reinink Hengelo Ov 1992 12 11 8 31
8 809 Branco Van Minnen Enschede 1992 2 2 4
9 779 Thijs Hekman Enschede 1990 9 4 13
10 781 René Bos Hengelo Ov 1986 7 7 14
11 772 Tom Wouda Goor 1995 8 9 17
12 747 Devi Wolthuizen Enschede 1987 1 1

M40 1 783 Erik Nijhof Hengelo Ov 1965 1 1 1 3
2 756 Marcel Spek Enschede 1973 3 2 2 7
3 778 Arne Oplaat Diepenheim 1969 2 3 3 8
4 796 Albert van der Smissen Enschede 1965 4 4 4 12
5 757 Ronald Teeuw Enschede 1967 5 5 5 15
6 786 Fokke-Gert Spinder Eibergen 1969 7 7 6 20
7 749 Peter Wrekenhorst Losser 1969 6 6 12
8 806 Patrick vd Meulen Almelo 1970 8 7 15
9 755 Erik Slaghuis Almelo 1965 8 8

M50 1 906 John Röring Enschede 1963 3 1 1 5
2 771 Jan Bolster Neede 1961 2 2 2 6
3 795 Wim Dekker Wijhe 1961 4 3 3 10
4 766 Harrie Bellers Enschede 1961 6 4 5 15
5 767 Theo Kosters Goor 1949 8 6 7 21
6 764 Henk Dijkhuis Goor 1960 9 7 8 24
7 789 Frans Koevoets Enschede 1961 1 6 7
8 784 Gerrit Meutstege Enschede 1959 5 4 9
9 785 Paul Kleinegris Hengelo Ov 1952 7 5 12

Vsen 1 799 Rianne Aarnink Enschede 1986 1 1 1 3
2 768 Chantal Wiggers Hengelo Ov 1997 2 3 3 8
3 791 Marieke Harmsen Heino 8 10 6 24
4 787 Loes Hemmes Hengelo Ov 1988 10 11 7 28
5 810 Brigitte Loos Losser 1981 2 2 4
6 762 Laura Jager Geesteren Gld 1999 3 5 8
770 Lieneke Hardon Almelo 1984 4 4 8
8 760 Maartje Hendrikse Enschede 1991 5 4 9
9 804 Esmee Peters Hengelo 1995 6 5 11
10 763 Leanne Kruiskamp Vriezenveen 1984 6 7 13
11 780 Anouk Weustink Enschede 2000 7 9 16
12 774 Evelyne Bekke Goor 1980 9 12 21
13 759 Adrie Dassen Enschede 1980 11 13 24
14 748 Elise Brummer Hengelo Ov 1990 8 8
15 761 Sharon Spoor Haaksbergen 1997 12 12

V35 1 798 Bianca Menderink Hengelo 1973 3 2 2 7



TCC - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 2: 5 KM

01-12-2014 11:50 Pag: 2

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
2 797 Sandra Trouw Hengelo Ov 1974 4 3 3 10
3 788 Anke Tuinman Ahaus-Alstätte (GER) 1972 5 4 4 13
4 753 Anny Vaneker Losser 1957 6 5 5 16
5 775 Gea Siekmans Enschede 1963 1 1 2
6 746 Anja Hofman Enschede 1964 2 1 3
7 751 Gabriële Stegge Losser 1968 7 7
8 758 Jose Wrekenhorst-Gervink Losser 1966 8 8

JjunA 1 790 Joost Somsen Eibergen 1999 3 1 1 5