Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



TCC - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 1: 12 KM

07-12-2014 14:11 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
Msen 1 904 Rik Spijkerman Delden 1987 2 1 1 1 3
2 871 Tim Jongman Enschede 1983 1 2 2 5
3 861 Nico Klein Poelhuis Haaksbergen 1980 4 2 3 3 8
4 874 Boy Foks Haaksbergen 1993 3 5 4 4 11
5 910 Niels te Pas Enschede 1996 3 6 5 14
6 894 Stef Schulte Denekamp 1988 5 7 9 7 19
7 901 Mark Hammink Almelo 1985 7 6 8 21
8 900 Tom Vocke Enschede 1987 6 8 9 23
9 860 Daan Hardon Almelo 1983 8 10 10 28
10 883 Gert-Jan Egberink Oldenzaal 1984 11 10 11 32
11 864 Erik Kamerling Almelo 1984 14 12 13 11 36
915 Martijn Slagers Borne 1977 13 11 12 36
13 888 Wouter Lintsen Hengelo Ov 1984 12 15 12 39
14 893 Erwin Hoving Enter 1981 15 13 14 42
15 868 Thijs Aarninkhof Borne 1988 5 6 11
16 869 Jeroen Laarveld Haaksbergen 1990 9 8 17
17 898 Tom Tuchter Haaksbergen 1979 10 9 19
18 887 Niels Vredenbregt Haaksbergen 1988 16 16

M40 1 792 Edwin Veenstra Enschede 1967 1 1 1 3
2 865 Michel van der Heide Goor 1970 2 1 2 2 5
3 889 Guido Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 1970 3 2 3 3 8
4 870 Simon Engelberts Enschede 1967 4 3 4 11
5 882 Rutger Tuller Hengelo Ov 1974 6 5 4 5 14
6 916 Coen Schilderman Borne 1973 7 4 5 16
7 878 Mark walhof Goor 1967 5 6 6 17
8 886 Ronnie Weustink Enschede 1966 9 6 7 22
9 866 Luc Geerlink Haaksbergen 1972 8 7 15

M50 1 895 Marcel Klamer Denekamp 1961 1 1 1 1 3
2 872 Jan Lammers Haaksbergen 1957 2 2 2 2 6
3 793 Herman ten Hove Goor 1954 3 3 3 9
4 884 Bas van der Schaaf Hengelo Ov 1962 4 4 4 12
5 881 André Bosgraaf Overdinkel 1964 5 3 7 15
876 Rene Hermsen Enschede 1964 6 4 5 15
7 875 Gert Jan Foks Haaksbergen 1957 7 5 6 5 16
8 911 Alphons Winkelman Haaksbergn 1951 7 9 6 22
9 877 Willem Ketting Markelo 1963 9 6 8 23
10 897 Gerrit Bultman Delden 1960 8 8

Vsen 1 907 Femke Hanse Goor 1982 1 1 2 1 3
2 892 Deborah Wissink Hengelo 1995 2 2 1 2 5
3 905 Eva Arnoldy Delden 1986 3 3 3 3 9

V35 1 917 Claudia Hilboldt Hengelo 1973 1 1 1 3
2 896 Karin Klamer-Stover Denekamp 1961 1 2 2 3 5
3 873 Barbara Tempert Eibergen 1975 2 3 2 7
4 880 Ellen Tijink Haaksbergen 1972 3 3 4 4 10
5 885 Minou Weustink Enschede 1967 4 4 5 5 13