Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



TCC - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
STAND - RUN2DAY TCC - LOOP 4: 1.5 KM

07-12-2014 14:11 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 2 nov 9 nov 30 nov 7 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 628 Ruth Witbreuk Haaksbergen 2000 1 2 1 1 3
2 637 Emma Trouw Hengelo Ov 2001 3 1 2 3 6
3 607 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 2001 2 4 3 2 7
4 599 Emma Brummelhuis Haaksbergen 2000 4 3 4 4 11
5 595 Kaya Wildenborg Haaksbergen 2001 5 5 6 5 15
6 602 Laura Bomers Eibergen 2001 6 5 6 17
7 597 Britt Orriëns Haaksbergen 2001 7 7 7 8 21
8 642 Suse Stijckel Enschede 2001 6 7 13

JjunD 1 629 Mats Klein Poelhuis Enschede 2003 1 4 1 1 3
2 632 Niels Haverkate Ambt Delden 2002 3 1 2 2 5
3 636 Thijmen Trouw Hengelo Ov 2002 2 2 3 5 7
4 630 Connor Kluivers Eibergen 2002 5 3 4 3 10
5 605 Bram Klein Poelhuis Enschede 2002 4 5 5 4 13
6 644 Levi Witbreuk Haasbergen 2003 6 6 6 18
7 611 Roy Scholte van Mast Goor 2003 6 8 8 7 21
612 Ruben van Sark Haaksbergen 2003 7 7 7 9 21
9 643 Matthijs Beerling Almelo 2003 9 9 8 26
10 633 Collin Oosting Haaksbergen 2003 8 11 12 11 30
641 Lars vd Steeg Almelo 2003 10 10 10 30
12 609 Bram Blokhuis Losser 2003 9 13 11 33
13 610 Luca Walhof Goor 2003 12 13 12 37

MjunD 1 600 Britt Oplaat Diepenheim 2002 1 1 1 1 3
2 622 Milou Oplaat Diepenheim 2002 3 2 2 3 7
3 594 Nikita Hammink Almelo 2003 3 3 2 8
4 598 Suzan Schippers Hengelo Ov 2003 2 4 5 5 11
5 638 Anouk van Manen Hengelo 2003 4 5 4 4 12
6 639 Inez vd Meuelen Almelo 2003 6 6 6 18
7 616 Lena Nijhof Hengelo Ov 2003 7 8 7 22
8 640 Elke Tjepkema Hengelo 2002 8 9 8 25
9 593 Emma Halfman Almelo 2003 9 10 9 28
10 606 Lisa Baak Haarlo 2003 5 7 12
11 631 Babet Vogt Haaksbergen 2003 6 6