Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen


                     TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE 2015 - LOOP 4: 1.6 KM

04-11-2015 10:08 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 1 nov 8 nov 29 nov 6 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
MjunC 1 620 Britt Oplaat 2002 1 1
2 615 Noa Evers Eibergen 2001 2 2
3 611 Myra te Vaanhold Eibergen 2001 3 3
4 612 Elke Tjepkema Hengelo Ov 2002 4 4
5 593 Britt Orriëns Haaksbergen 2001 5 5

JjunD 1 597 Mats Klein Poelhuis Enschede 2003 1 1
2 631 Niek Nijman 2004 2 2
3 623 Levi Witbreuk 2003 3 3
4 601 Jorn Zwiers Eibergen 2004 4 4
5 610 Mart te Vaanhold Eibergen 2004 5 5
6 602 Ruben van Sark Haaksbergen 2003 6 6
7 607 Roy Scholte van Mast Goor 2003 7 7
8 625 Matthijs Beerling 2003 8 8
9 608 Thijs Grijsen Eibergen 2004 9 9
10 617 Ian Ros Hengelo Ov 2004 10 10
11 594 Niek Damink Enschede 2003 11 11
12 599 Bram Blokhuis Losser 2003 12 12
13 596 Collin Oosting Haaksbergen 2003 13 13
14 605 Gijs Scharenborg Eibergen 2004 14 14
15 629 Lars van der Steeg 2003 15 15
16 606 Jarno van der Sar Borne 2004 16 16

MjunD 1 604 Kyonne Ruardij Haaksbergen 2004 1 1
2 626 Nikita Hammink 2003 2 2
3 630 Anouk van Manen 2003 3 3
4 598 Suzan Schippers Hengelo Ov 2003 4 4
5 621 Janne Nijhof 2004 5 5
6 624 Loes Mullink 2003 6 6
7 622 Lena Nijhof 2003 7 7
8 595 Amber van Rijn Haaksbergen 2004 8 8
9 628 Yvet Haverkate 2003 9 9
10 614 Annemarie Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2004 10 10
11 619 Elin Ottenschot Haaksbergen 2004 11 11
12 613 Lieke Tjepkema Hengelo Ov 2004 12 12
13 618 Iris Nijmeijer Losser 2004 13 13
14 627 Inez van der Meulen 2003 14 14
15 616 Daniek Heinst Haaksbergen 2004 15 15