Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen


                     TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
STAND - TWENTSE CROSS COMPETITIE 2015 - LOOP 5: 1.0 KM

04-11-2015 10:09 Pag: 1

Categ Plts StNr Naam Vereniging/Plaats GbJr 1 nov 8 nov 29 nov 6 dec
----- ---- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------- ------- ------- ------- --------
JpupA 1 521 Rens Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2006 1 1
2 512 Julian Wilting Enschede 2006 2 2
3 513 Marijn Klein Poelhuis Enschede 2006 3 3
4 506 Mika ten Doeschot Hengelo Ov 2006 4 4
5 527 Thijs Nijman 2005 5 5
6 523 Tom Cloudt Eibergen 2005 6 6
7 510 Brent Rump Borne 2005 7 7
8 529 Norvin Spinder 2005 8 8
9 524 Ewan Nijmeijer Losser 2006 9 9
10 515 Mirko Botterhuis Haaksbergen 2005 10 10
11 532 Tijn Lansink 2005 11 11

MpupA 1 528 Celine Spinder 2005 1 1
2 507 Kris Oosterveld Hengelo Ov 2006 2 2
3 525 Silke de Haan Enschede 2006 3 3
4 514 Silke Ketting Markelo 2005 4 4
5 511 Carlijn Rump Borne 2006 5 5
6 526 Zoe Timme Eibergen 2006 6 6
7 501 Merrin Kluivers Eibergen 2005 7 7

JpupB 1 522 Christiaan Righart Losser 2007 1 1
2 533 David Dinter 2007 2 2

MpupB 1 509 Dianthe Scherphof Goor 2007 1 1
2 530 Ruby Jansen 2007 2 2
3 505 Jente van der Meer Enschede 2007 3 3
4 502 Kenna Kluivers Eibergen 2007 4 4

JpupC 1 531 Sven Kosters 2008 1 1

MpupC 1 504 Faye Hardon Almelo 2008 1 1
2 508 Lobke Schmitz Haaksbergen 2008 2 2
3 520 Evelien Gosselink Ahaus-Alstätte (GER) 2008 3 3