Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
UITSLAGENLIJST

05-11-2014 20:40 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Wouter Doesburg Rekken 40:00
2 Tim Jongman 83 Enschede 40:08
3 Rik Spijkerman 87 Delden 40:46
4 Thijs Wiggers 95 Marathon Pim Mulier 41:39
5 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 42:16
6 Branco van Minnen Enschede 42:29
7 Nico Klein Poelhuis 80 TION 43:06
8 Harry Dijk Enschede 45:58
9 Stef Schulte 88 AV Haaksbergen 46:18
10 Tom Vocke 87 Kronos 47:05
11 Bert ten Thije Haaksbergen 47:23
12 Luis Driossi Gildehaus 47:32
13 Mark Hammink 85 SISU 47:53
14 Daan Hardon 83 SISU 47:57
15 Jeroen Laarveld 90 Haaksbergen 48:02
16 Hilko Doesburg Rekken 48:15
17 Tom Tuchter 79 AV Haaksbergen 48:38
18 Pim de Kok Enschede 48:59
19 Albert Willemsen Goor 49:05
20 Coen Schilderman Borne 49:18
21 Gert-Jan Egberink 84 Oldenzaal 49:23
22 Albert Lubberink Haaksbergen 49:51
23 Han ten Buuren Haaksbergen 49:58
24 Bob Egberink Oldenzaal 50:11
25 Patrick Lansink Haaksbergen 51:18
26 Wouter Lintsen 84 Hengelo Ov 51:39
27 Martijn Slagers Borne 51:49
28 Cor Terhürne Haaksbergen 52:23
29 Brian Te Lintelo Haaksbergen 53:36
30 Melvin Wijlens Haaksbergen 53:54
31 Erik Kamerling 84 SISU 53:54
32 Coen Bakker Enschede 54:12
33 Aart Bakker Enschede 54:14
34 Joris Jannink Haaksbergen 54:51
35 Marcel Vogt Haaksbergen 55:05
36 Gert Jan Willenstijn Haaksbergen 55:19
37 J. Meijer Haaksbergen 56:03
38 Hennie Tiehuis Haaksbergen 56:31
39 Herman Aalbers Haaksbergen 57:01
40 Erwin Hoving 81 TION 57:09
41 Toon Tankink Rekken 57:43
42 Jasper Arnoldy Zwolle 58:00
43 Arjan Simmelink Haaksbergen 58:24
44 Niek Bouman Haaksbergen 58:42
45 M. de Jong Haaksbergen 59:02
46 Vincent Exterkate Haaksbergen 59:11
47 Dick Wezel Neede 1:00:07
48 Ton Harmsen Rekken 1:00:27
49 Richard Grönniger Haaksbergen 1:01:11
50 Kjel Hassink Haaksbergen 1:02:03
51 Maurice Arnoldy Emmeloord 1:02:16
52 Rene Lammers Haaksbergen 1:02:35
53 Laurens Moolhuizen Haaksbergen 1:04:14
54 Herman Winkelhorst Haaksbergen 1:04:15
55 Erwin Bongers 79 AV Haaksbergen 1:04:44
56 Dennis Klein Poelhuis Haaksbergen 1:06:55
57 Mitchel de Raad 94 Nederland 1:06:55
58 Alphons Winkelman Buurse 1:08:34
59 Nick Leferink Haaksbergen 1:08:39
60 Ad Fox Haaksbergen 1:09:52

M40, LOOP 1: 11.2 KM
1 Edwin Veenstra 67 Marathon Pim Mulier 41:35
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 41:37
3 Guido Gosselink 70 TION 42:48
4 Simon Engelberts 67 TION 43:00
5 Jan Paul Klein Poelhui 67 AV Haaksbergen 49:01
6 Mark walhof 67 Goor 49:02
7 Rutger Tuller 74 Hengelo Ov 49:09
8 Huub Hodes 65 AV Haaksbergen 50:05
9 Luc Geerlink 72 Haaksbergen 54:28
10 Ronnie Weustink 66 Enschede 55:47
11 Frank ter Woerds 66 AV Haaksbergen 56:42
12 Koen Natter AV Haaksbergen 56:49
13 Marc Brandsma 66 AV Haaksbergen 1:01:41

M50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 42:20
2 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 47:46
3 Herman ten Hove 54 Goor '75 48:22
4 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 48:59
5 Marcel te Lintelo Haaksbergen 49:11
6 Hans ten Voorde 63 AV Haaksbergen 49:53
7 André Bosgraaf 64 LAAC Twente 50:36
8 Rene Hermsen 64 Enschede 51:05
9 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 54:19
10 Henny Leferink 57 AV Haaksbergen 55:24
11 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 57:21
12 Henk Kloppenburg 56 AV Haaksbergen 58:05
13 Henry Siemerink AV Haaksbergen 58:06
14 Willem Ketting 63 Goor '75 1:01:48
15 Aizo Krikke 45 AV Haaksbergen 1:06:19

VSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Esther Extercate Haaksbergen 49:18
2 Rochere Varenbrink Gronau 52:05
3 Femke Hense Goor '75 53:10
4 Claudia Hilboldt Hengelo 53:24
5 Deborah Wissink 95 Hengelo 55:47
6 Chantal Lansink Haaksbergen 56:53
7 Susanne Weegerink Haaksbergen 57:09
8 Adele Smits Oldenzaal 57:38
9 Karen Eshuis Hengevelde 59:10
10 Eva Arnoldy 86 Delden 59:33
11 Elsbeth Rensen Haaksbergen 59:45
12 Rita Doesburg Rekken 1:01:05
13 Erna Tijink Saasveld 1:03:06
14 Marjon van Kemmenade Haaksbergen 1:03:08
15 Natascha Bartels Haaksbergen 1:04:14
16 Wendelien Amersfoort 1:06:19
17 Bianca Bolster Boekelo 1:07:16

V35, LOOP 1: 11.2 KM
1 Karin Klamer-Stover 61 LAAC Twente 53:41
2 Carla Pelle 64 AV Haaksbergen 55:36
3 Barbara Tempert 75 ASV 55:37
4 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 57:00
5 Minou Weustink 67 Enschede 1:02:05
6 Carla van der Pol 58 AV Haaksbergen 1:06:05

MSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Tjerk Notten Amsterdam 19:09
2 Devi Wolthuizen 87 Enschede 19:21
3 Thomas Doesburg 92 ASV 19:34
4 Ynze Keulstra Boekelo 19:54
5 Julian Kumle Enschede 20:33
6 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 20:37
7 Joost Somsen 99 ASV 20:46
8 Vincent Bloemen Enschede 21:19
9 Ronny Leusink Beltrum 21:29
10 João Rebelo 93 Aires (POR) 21:35
11 Ruud van Laar 91 Kronos 21:37
12 Roel Verwer Haaksbergen 21:41
13 Rik Hardon 77 TION 21:45
14 René Bos 86 LAAC Twente 21:50
15 Izak Hanse Enschede 22:19
16 Floris ten Voorde Haaksbergen 22:24
17 Tom Wouda 95 AV Haaksbergen 22:34
18 Thijs Hekman 90 Enschede 22:37
19 Nick de Waart 91 AV Haaksbergen 22:48
20 Maarten Vaneker 93 Iphitos 23:07
21 Stefan Lankheet Haaksbergen 23:12
22 Theo Miltenburg Enschede 24:02
23 Chris Kalter 85 AV Haaksbergen 24:21
24 Marc Altena Haaksbergen 24:25
25 Frank Wouda 90 AV Haaksbergen 24:37
26 Martijn Hengelo 24:59
27 Hans van der Kolk Enschede 26:09
28 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:20
29 Karsten Brefeld Haaksbergen 27:01
30 Jefry Heddema Enschede 27:07
31 Mila Jan Gilde Hengelo 27:12
32 Johan Rolhuizen Hengelo 27:15
33 Rob Bomers Eibergen 27:38
34 Elmar Ipskamp Enschede 30:48
35 Adri van der Pol Haaksbergen 31:54
36 Bennie Bomers Eibergen 35:21

M40, LOOP 2: 5.6 KM
1 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 22:13
2 Arne Oplaat 69 Goor '75 22:54
3 Marcel Spek 73 Enschede 23:04
4 Albert van der Smissen 65 Enschede 25:03
5 Ronald Teeuw 67 Enschede 25:11
6 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 25:13
7 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:53
8 Ben van Sark 66 AV Haaksbergen 29:49

M50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Frans Koevoets 61 LAAC Twente 22:40
2 Jan Bolster 61 Neede 22:52
3 John Röring 63 Enschede 23:08
4 Wim Dekker 61 Wijhe 23:10
5 Gerrit Meutstege 59 Enschede 24:58
6 Harrie Bellers 61 Enschede 25:28
7 Paul Kleinegris 52 LAAC Twente 26:45
8 Theo Kosters 49 Goor '75 26:56
9 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 28:41

VSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Rachel Klamer Beuningen 20:14
2 Pien Keulstra Boekelo 21:31
3 Rianne Aarnink 86 TION 22:28
4 Brigit Landewe Boekelo 22:42
5 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 25:04
6 Sophie Lingelbach Enschede 25:17
7 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 25:54
8 Laura Jager 99 ASV 26:16
9 Lieneke Hardon 84 SISU 26:38
10 Isabel Hengelo 27:13
11 Maartje Hendrikse 91 Kronos 27:24
12 Petra Janis Borne 28:07
13 Leanne Kruiskamp 84 SISU 29:13
14 Sanne Dijksterhuis Haaksbergen 29:17
15 Corine van Sark Haaksergen 30:19
16 Anouk Weustink 00 Enschede 32:51
17 Marieke Harmsen Heino 33:17
18 Kitty van Heuveln Eibergen 33:26
19 Evelyne Bekke 80 Goor 33:33
20 Yvonne Roes Varsseveld 34:08
21 Kim Kornegoor Nederland 34:09
22 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 34:24
23 Petra van der Hulst Haaksbergen 34:24
24 Muriël Odink Haaksbergen 36:29
25 Adrie Dassen 80 TION 36:30
26 Sharon Spoor 97 Haaksbergen 38:43

V35, LOOP 2: 5.6 KM
1 Gea Siekmans 63 TION 23:05
2 Anja Hofman 64 LAAC Twente 24:42
3 Bianca Menderink 73 Hengelo 25:39
4 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 26:27
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:42
6 Anny Vaneker 57 Iphitos 28:48
7 Gabriële Stegge 68 Iphitos 30:25
8 Jose Wrekenhorst-Gervi 66 Iphitos 31:52
9 Alwine de Raad 71 35:43

JJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Robin Klamer 99 LAAC Twente 9:13
2 Koen Wiggers 98 Marathon Pim Mulier 9:38
3 Stijn Jansen Enschede 10:24
4 Hasse Keulstra Boekelo 11:42

MJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Lisanne Wiggers 99 Marathon Pim Mulier 10:58
2 Ellen van der Kolk 98 TION 11:02
3 Susan Wouda 99 Goor '75 12:12
4 Hanneke Bolster 98 ASV 12:24
5 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 13:37
6 Laura Nijhof 99 ASV 13:41
7 Nienke Wijenberg 99 Archeus 13:43

JJUNC, LOOP 3: 2.8 KM
1 Maikel Bloemen 01 Iphitos 10:51
2 Mart Nijhuis 00 Hengelo 11:10
3 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 11:46
4 Tristan Koskamp 01 Losser 12:14
5 Thomas Jager 01 ASV 12:40
6 Jelle Knoef 01 AV Haaksbergen 13:13

MJUNC, LOOP 4: 1.6 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 5:30
2 Noëlle Vennemann Enschede 5:32
3 Tosca Oudshoorn 01 AV Haaksbergen 5:34
4 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 5:35
5 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 5:48
6 Megan Davina Hengelo 6:17
7 Kaya Wildenborg 01 Haaksbergen 6:34
8 Laura Bomers 01 ASV 6:45
9 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 7:38
10 Iris Platenkamp Borne 7:44
11 Imke van Olffen Borne 7:45

JJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 5:05
2 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 5:06
3 Niels Haverkate 02 Ambt Delden 5:10
4 Bram Klein Poelhuis 02 TION 5:19
5 Connor Kluivers 02 ASV 5:20
6 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 5:49
7 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 5:59
8 Bjorn Kottink Borne 6:38
9 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 6:43
10 Timon van Heide 02 AV Haaksbergen 6:53
11 Leon ten Elshof 02 AV Haaksbergen 6:54
12 Bram Blokhuis 03 Iphitos 7:26
13 Yaël de Raad Eibergen 8:16

MJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Britt Oplaat 02 Diepenheim 5:37
2 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 6:09
3 Milou Oplaat 02 Diepenheim 6:11
4 Anouk van Manen 03 Marathon Pim Mulier 6:15
5 Lisa Baak 03 ASV 6:24
6 Babet Vogt 03 AV Haaksbergen 6:58

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Niek Nijman 04 Goor '75 2:10
2 Mart te Vaanhold 04 ASV 2:15
3 Jory Davids 05 AV Haaksbergen 2:18
4 Tijn Kuit 04 Enschede 2:21
5 Wiebe Kokenberg 04 SISU 2:29
6 Norvin Spinder 05 ASV 2:32
7 Thijs Grijsen 04 ASV 2:35
8 Twan Willemsen 04 Eibergen 2:36
9 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 2:37
10 Siem van Olffen Borne 2:40
11 Joost van Manen 05 Marathon Pim Mulier 2:40
12 Gijs Scharenborg 04 ASV 2:43
13 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 2:45
14 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 2:46
15 Mees Klok Almelo 3:12

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kyonne Ruardij 04 AV Haaksbergen 2:16
2 Kyara Ruardij 04 AV Haaksbergen 2:19
3 Maureen Rekers 04 SISU 2:25
4 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 2:28
5 Annemarie Gosselink 04 Ahaus-Alstätte (GER) 2:31
6 Celine Spinder 05 ASV 2:33
7 Romy Snijders 04 ASV 2:34
8 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 2:35
9 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 2:37
10 Merrin Kluivers 05 ASV 2:38
11 Jula Baër 05 SISU 2:42
12 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 2:47
13 Daniek Heinst 04 Haaksbergen 2:48
14 Loes ten Thije Boonkka 05 Haaksbergen 2:49

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Julian Wilting 06 TION 2:18
2 Rens Gosselink 06 Ahaus-Alstätte (GER) 2:19
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 2:21
4 Sietse Koekkoek 06 AV Haaksbergen 2:37
5 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 2:38
6 Riley Jalloh 06 AV Haaksbergen 2:39
7 Syl Zimmermann 06 SISU 3:00
8 Jonah Harwig 06 Vriezenveen 3:11

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 2:34

JPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 David Dinter 07 ASV 2:56

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Diede Maatman 07 ASV 3:00
2 Kenna Kluivers 07 ASV 3:02
3 Finne Baër 07 SISU 3:04
4 Jikke Maatman 07 ASV 3:13
5 Esmee Rekers 07 Almelo 3:13
6 Faye Hardon 07 Almelo 3:14
7 Evelien Gosselink 07 Ahaus-Alstätte (GER) 3:16
8 Robien nijmeijer 07 Losser 3:21

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie