Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenberg cross AV Goor


                     AV GOOR - BOVENBERGLOOP - 2E TCC
UITSLAGENLIJST

24-11-2012 18:21 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1
1 Caimin Stevens 87 Loopgroep Aart Stigt 35:40
2 Wouter Doesburg 92 ASV 36:18
3 Rik Spijkerman 87 Dutch Runners Basic 37:54
4 Harold Derks 81 38:48
5 Nico Klein Poelhuis 80 TION 39:20
6 Rik Hardon 77 TION 42:40
7 Andre Leusk 73 43:27
8 Edwin Wentink 82 TION 43:39

VSEN, LOOP 1
1 Lisa ten Hoopen 90 Eibergen 55:00
2 Susanne ten Have 85 Eibergen 55:20

M40, LOOP 1
1 Michel van der Heide 70 Goor '75 38:48
2 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 40:50
3 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 41:43
4 Rob Benerink 68 Marathon Pim Mulier 42:16
5 Rene Hermsen 64 Marathon Pim Mulier 45:43
6 Hans Dat 63 LAAC Twente 47:01
7 Patrick Scholing 65 Marathon Pim Mulier 47:20
8 Joost Meijers 64 Goor '75 47:45
9 Brian te Lintelo 66 AV Haaksbergen 48:32
10 Vincent Heering 64 Goor '75 48:48
11 Ronnie Weustink 66 Enschede 51:07
12 Henri Beverdam 65 Markelo 55:41

M50, LOOP 1
1 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 45:01
2 André Somhorst 56 LAAC Twente 45:07
3 Frans Wijlens 54 Iphitos 45:16
4 Gertjan Tullen 59 ASV 45:58
5 Wilfried Oldenkotte 56 AV Haaksbergen 47:18
6 Johan Bomer 58 Haaksbergen 48:07
7 Henk Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 49:20
8 Bert van der Meer 55 SISU 51:33
9 Henk Kloppenburg 56 AV Haaksbergen 56:58

V35, LOOP 1
1 Bertina Kuiper 70 Goor '75 53:28
2 Minou Weustink 67 TION 58:24

TRIM1, LOOP 1
1 Rudie Jansen Markelo 38:41
2 B. Wanink Noorddijk 41:50
3 Wim van Oijt Nijverdal 42:41
4 Edwin Sprakel Rijssen 45:16
5 Gerard Ernst Neede 45:30
6 Arne Oplaat Goor 46:12
7 Niels te Brake Haaksbergen 47:47
8 Johan Freriksen Goor 50:08
9 Marcel van Oeveren Goor 51:48
10 Auke Dijkstra Markelo 52:08
11 Bart Huiskamp Markelo 52:37
12 Rob van Oeveren Markelo 54:39
13 Esther van Wijnen Goor 56:17
14 Eva Arnoldi Ambt Delden 58:52
15 Hans van Middendorp Markelo 59:38

MSEN, LOOP 2
1 Thomas Doesburg 92 ASV 18:53
2 Keanu de Groot 00 AV Haaksbergen 30:14

VSEN, LOOP 2
1 Smit 89 LAAC Twente 20:08
2 Renee van Hoof 86 TION 20:13
3 Marjolein van Os AV Haaksbergen 22:10
4 Lindsey Staijen 94 Goor '75 24:44
5 Leanne Kruiskamp 84 SISU 26:08
6 Hermien Wiemerink 78 Goor '75 26:55
7 Susanne Nijhuis 88 TION 29:24
8 Alathea Croymans 80 30:34

M40, LOOP 2
1 Rene Nijman 71 Goor '75 20:12
2 André Blumink 67 Goor '75 21:00
3 Riekus Lensen 64 Iphitos 21:34
4 John Roring 63 Enschede 21:46
5 Peter Beernink 65 Iphitos 22:44
6 Remco Geerdink 71 Goor '75 23:58
7 Fokke-Gert Spinder 69 ASV 26:02

M50, LOOP 2
1 Nico van Putten 60 Goor '75 22:55
2 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 24:50
3 Theo Kosters 49 Goor '75 25:19
4 P. van Os 58 Atletics Nijverdal 28:05

V35, LOOP 2
1 Diana Luijrink 59 ASV 22:34
2 Sandra Oplaat 73 Goor '75 23:17
3 Elske Barkman 64 TION 24:33
4 Nicole Beernink 65 Iphitos 24:40
5 Doortje Schooling 65 Marathon Pim Mulier 24:41
6 Joke Stevens 65 AV Holten 25:07
7 Mariska Ensink 74 Goor '75 27:46
8 Annemarie Kelder 72 Goor '75 28:17
9 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 29:40
10 Annette Lentelink 74 32:19

JA, LOOP 2
1 Tom Wouda 95 AV Haaksbergen 21:43

TRIM2, LOOP 2
1 Jurien ten Hoeve Schalkhaar 17:53
2 Pien Keulstra Boekelo 19:48
3 Gerko Schuitemaker Rijssen 20:03
4 Brigit Landewe Boekelo 20:26
5 Theo Schootman Neede 21:20
6 Dirk Wigmans Vaassen 21:27
7 Tim Lohuis Haaksbergen 21:36
8 Frank Wouda 90 Goor 21:44
9 Jos Keulstra Boekelo 22:07
10 Bert Nijkamp Almelo 22:35
11 Erik Wevers Markelo 22:42
12 Marlies Schoonhoven Delden 22:50
13 Peter Scheren Goor 22:51
14 Niels Haverkate Ambt Delden 23:15
15 Evert Bos Vriezenveen 23:40
16 Erik Elkink Markelo 23:56
17 Roy Makkink Lochem 24:08
18 Peter Visser Goor 24:39
19 Marije Minkjan Markelo 25:57
20 Jos Wolters Goor 25:58
21 Dinant Nijenhuis Laren 26:04
22 Herman Euverman Zwolle 26:40
23 Dick Drenten Eibergen 26:52
24 Ruud Landman Hengelo 27:36
25 Berlinda Schreur Markelo 27:45
26 Marielle v.d. Wees 70 Deventer 29:19
27 De Groot Haaksbergen 30:13
28 Margriet Slaghekke Markelo 30:23
29 Caroline Kuipers Markelo 31:05
30 Joop van de Vegte Markelo 31:20
31 Marike Harmsen 89 Heino 32:43
32 Chantal Ordelmans Hengelo 34:35
33 Erwin Eijsink Hengelo 34:35
34 Janneke van de Vegte Markelo 38:14
35 Margrieta van Laar Ruurlo 41:11

JC, LOOP 3
1 Abdulwahid Kaya 98 AV Rijssen 12:53
2 Koen wiggers 98 Marathon Pim Mulier 13:14
3 Tim Kleinsman 98 Marathon Pim Mulier 13:33
4 Tiemen Onstein 98 ASV 13:47
5 Roy van Os 99 Atletics Nijverdal 14:13
6 Thijs Onstein 98 ASV 14:47

MB, LOOP 3
1 Luka Egbring 97 Deventer 18:29
2 Suze Egbring 97 Deventer

MC, LOOP 4
1 Lisanne wiggers 99 Marathon Pim Mulier 6:45
2 Marijke Esselink 99 Archeus 6:51
3 Susan Wouda 99 Goor '75 6:52
4 Laura Jager 99 ASV 6:57
5 Yvet Maathuis 98 Iphitos 7:25
6 Sanne Gerritsen Goor '75 8:03
7 Laura Nijhof 99 ASV 8:09
8 Marthe Onstein 98 ASV 8:31

JD, LOOP 4
1 Pim Bakker AV Rijssen 6:31
2 Gijs Bakker AV Rijssen 6:40
3 Rens Stegink 01 AV Haaksbergen 6:53
4 Ismail Kaya 01 AV Rijssen 7:13
5 Maikel Bloemen 01 Iphitos 7:14
6 Tristan Loskamp 01 Iphitos 7:33
7 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 7:49
8 Rik Maathuis 00 Iphitos 7:49
9 Bas Sajet 01 Goor '75 9:00

MD, LOOP 4
1 Noëlle Venneman 00 TION 6:43
2 Hasse Keulstra TION 6:58
3 Lichelle Scholing 00 Marathon Pim Mulier 7:21
4 Lisa Nijman 01 Goor '75 7:32
5 Rut Witbreuk AV Haaksbergen 7:33
6 Jet Kasten 01 ASV 8:05
7 Esmee Gerritsen Goor '75 8:09
8 Anouk Weustink 00 TION 8:16
9 Danique Oplaat 00 Goor '75 8:26
10 Mrthe Hofmeijer 00 8:42
11 Kiki Potman 01 Goor '75 8:47

JPA, LOOP 5
1 Mats Klein Poelhuis TION 3:52
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 4:04
3 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 4:19
4 Luca Walhof 03 Goor '75 4:26
5 Hinke Slaghekke 02 Goor '75 4:41
6 Pim Genee 02 SISU 4:47
7 Jesse Slag Goor '75 4:48
8 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 5:01
9 Jasper Eggink 03 ASV 5:05
10 Bram Blokhuis 03 Iphitos 5:20
11 Rutger Heering 03 Goor '75 7:18

MPA, LOOP 5
1 Nikita Hammink 03 SISU 4:13
2 Britt Oplaat 02 Goor '75 4:26
3 Milou Oplaat 02 Goor '75 4:27
4 Busra Kaya 03 AV Rijssen 4:55
5 Inez van der Meulen 03 SISU 4:59
6 Lisa Baak 03 ASV 4:59
7 Sterre Klein Teeselink AV Rijssen 5:31

JPB, LOOP 5
1 Niek Nijman 04 Goor '75 4:09
2 Joris Slaghekke Markelo 4:18
3 Mart te Vaanhold 04 ASV 4:27
4 Gijs Scharenborg 04 ASV 4:53
5 Thijs Grijsen 04 ASV 5:00

MPB, LOOP 5
1 Romy Snijders 04 ASV 4:38
2 Deau van Wijnen 04 Goor '75 5:07

JPC, LOOP 5
1 Thijs Nijman 05 Goor '75 4:59
2 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 5:08
3 Norvin Spinder 05 ASV 5:13

MPC, LOOP 5
1 Julia van der Meulen SISU 4:55
2 Celine Spinder 05 ASV 5:12
3 Silke Ketting 05 Goor '75 5:20
4 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 6:02
5 Marith Vreugdeman 06 Goor '75 6:03
6 Pien Lentelink 05 Goor '75 7:16