Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



AV IPHITOS - LOOP - 3E TCC
UITSLAGENLIJST

19-12-2012 19:21 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1
1 Caimin Stevens 87 Loopgroep Aart Stigt 35:33
2 Geert Tuinstra 90 SISU 37:04
3 Harold Derks 81 37:23
4 Rik Spijkerman 87 Dutch Runners 37:46
5 Melvin van de Voet 73 TION 39:58
6 Nico Klein Poelhuis 80 TION 40:13
7 Rik Hardon 77 TION 40:25
8 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 41:27
9 Michiel derksen 81 Oldenzaal 43:19
10 Andre Leusk 73 43:22
11 Arjan Glandrup 85 Enschede 43:45
12 Mayk Meijer 83 Iphitos 44:35
13 Wouter Neven 92 Overdinkel 46:23
14 Tom oude Nijhuis 79 Losser 46:26
15 Ewoud Roest 84 Kronos 48:12
16 Frank Hooijsma 81 enschede 48:17
17 Wouter Sieverink 82 Enschede 48:19
18 D Hardon 83 SISU 49:07
19 Richard Mast 74 Avanti-Wilskracht 50:30
20 Jurre Schepers 98 Overdinkel 51:52
21 Erwin Horing 81 Hengelo 53:55
22 Andre Smit 73 Oldenzaal 55:02
23 Auke van der Meer 87 Enschede 1:00:32

VSEN, LOOP 1
1 Eline Vollenbroek 90 Enschede 44:55
2 Evelien Engbers 87 Enschede 48:40
3 Karin Oude Nijeweme 84 Oldenzaal 50:40
4 Amanda Willems 78 Goor 53:26

M40, LOOP 1
1 Michel van der Heide 70 Goor '75 38:59
2 Bas Noordkamp 65 Iphitos 40:32
3 Martijn van Nieuwkuijk 70 Losser 41:06
4 Frank Hering 69 Avanti-Wilskracht 41:13
5 Simon Engelberts 67 Dutch Runners 41:19
6 Erik Lentfert 70 LAAC Twente 41:36
7 Bart ten Thije og Boom 72 Haaksbergen 41:50
8 Raymond Zeeman 70 Losser 42:32
9 Frank Wiebes 65 Avanti-Wilskracht 43:28
10 Rob Benerink 68 Marathon Pim Mulier 44:03
11 Herman Hassing 70 LAAC Twente 44:40
12 Willem-Jan Tanck 65 Enschede 45:04
13 Marcel Tellegen 64 LAAC Twente 46:38
14 Henri Mulder 63 Losser 47:48
15 Brian te Lintelo 66 AV Haaksbergen 47:56
16 Harold Zwiers 72 Oldenzaal 48:19
17 Patrick Scholing 65 Marathon Pim Mulier 48:35
18 Ritchie Brokers 71 Hengelo Ov 49:14
19 Johan de Bondt 70 TION 50:49
20 Erwin Breukers 63 Delden 57:11
21 Jinne Stienstra 68 Iphitos 57:31

M50, LOOP 1
1 Marcel Klamer 61 LAAC Twente 38:29
2 Hans Rawe 60 Triathlon 41:15
3 Gerard Visschedijk 60 Iphitos 41:40
4 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 43:17
5 André Somhorst 56 LAAC Twente 45:18
6 Gerard lenferink 62 Marathon Pim Mulier 46:14
7 Wilfried Oldenkotte 56 AV Haaksbergen 47:48
8 Heinrich Bäumer 61 Vreden 48:04
9 Jan Engbers 58 Enschede 48:15
10 Cor Kuiper 55 TION 48:44
11 Johan Bomer 58 Haaksbergen 48:45
12 Richard Rikkert 62 Markelo 49:16
13 Win Brok 53 Enter 49:32
14 Henk Jan Baltink 55 AV Haaksbergen 49:42
15 Bob Looyestijn 52 Oldenzaal 49:57
16 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 50:00
17 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 50:06
18 Bert Schepers 62 Overdinkel 50:37
19 Bart Jan Nijhuis 60 enschede 50:41
20 Herman ten Broeke 41 Iphitos 50:48
21 Bert van der Meer 55 SISU 51:46
22 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 51:54
23 C de Groot 54 Haaksbergen 52:04
24 Henk Suelmann 53 Oldenzaal 52:58
25 Toon Eppink 56 LAAC Twente 53:12
26 Jürgen Solckbrook 45 53:39
27 gerard van de Woning 46 Iphitos 55:35
28 Sjoerd Flapper 49 Haaksbergen 56:38
29 Henk Kloppenburg 56 AV Haaksbergen 56:54
30 Arie Bijl 52 TION 58:50
31 Wim Molenberg 61 Hengelo 1:05:27

V35, LOOP 1
1 Bertina Kuiper 70 Goor '75 50:10
2 Hedwig Wiggers 66 Marathon Pim Mulier 50:42
3 Helen Smit- vd Giessen 59 LAAC Twente 50:52
4 Jeanette Stundebeek 63 Tubbergen 51:01
5 Anneke Paus 61 Albergen 51:16
6 M de Groot 67 Haaksbergen 54:37

MSEN, LOOP 2
1 Mark Vlutters 87 Iphitos 19:06
2 Maarten Janssen 81 Hengelo 19:14
3 Renee Bos 84 19:27
4 Nick Assinck 88 Kronos 19:29
5 Roy Kolkman 74 TION 19:45
6 Sjoerd van Elp 83 TION 20:00
7 Daan Akkersma 80 Enschede 20:58
8 Edwin Eertman 79 Losser 21:14
9 Jorn van Veen 87 Losser 21:17
10 Bart Withag 84 Avanti-Wilskracht 21:26
11 Nick Bergboer 86 Hengelo Ov 22:12
12 Thijs Blikmans 81 Almelo 22:29
13 Cas Mulder 97 Losser 22:33
14 Tim Bergboer 84 Hengelo Ov 22:51
15 Arnoud Kamphuis 87 Iphitos 23:13
16 Ronald Snippers 79 Losser 24:24
17 Djurre Hoekstra 81 Dutch Runners 24:35
18 Johan Rothuizen 82 Hengelo 25:04
19 Guido Hamel 98 Iphitos 25:13
20 Barry Hondelink 75 Markelo 25:36
21 Remco Lotgerink 85 Enscede 26:09
22 Bertus Brinkhuis 86 Enschede 26:09
23 Keanu de Groot 00 AV Haaksbergen 29:33

VSEN, LOOP 2
1 Renee van Hoof 86 TION 19:31
2 Smit 89 LAAC Twente 19:53
3 Marjolein van Os AV Haaksbergen 22:01
4 Jorina Braamhaar 85 LAAC Twente 22:08
5 Kirsten Pondman 87 Kronos 23:14
6 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 23:30
7 Lindsey Staijen 94 Goor '75 24:48
8 Hermien Wiemerink 78 Goor '75 26:31
9 Jorieke Katier 92 Hengelvelde 27:08
10 Eva Arnoldy 86 AAA 28:20
11 Susanne Nijhuis 88 TION 29:14
12 Bianca Kikstra 82 Vlieland 35:02

M40, LOOP 2
1 André Blumink 67 Goor '75 20:04
2 Riekus Lensen 64 Iphitos 20:46
3 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 20:57
4 Peter Beernink 65 Iphitos 22:45
5 Jos Spoolder 63 Nijverdal 22:50
6 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 23:26
7 jörgen de Vries 72 TION 23:47
8 Ralf Bühn 68 Vreden 23:54
9 Remco Geerdink 71 Goor '75 24:14
10 Wibo Haverkate 72 Losser 25:35
11 Ronald Molendijk 67 TION 26:34
12 Willem Ketting 63 Goor '75 26:41
13 Rutger-Jan Hesselink 70 Enschede 27:17
14 Rob Veger 68 TION 27:30

M50, LOOP 2
1 Theo Schootman 49 ASV 21:42
2 Gerhard Wessels 55 avVN 21:53
3 Nico van Putten 60 Goor '75 22:53
4 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 24:28
5 Theo Kosters 49 Goor '75 24:50
6 M Meenhuis 62 Nijverdal 24:56
7 Jan Horsman 57 Enschede 26:44
8 Eli Schaap 62 Almelo 27:34
9 Henk Laarman 52 Iphitos 27:46
10 Delmte 50 Iphitos 27:46
11 Frans Warringa 58 Overdinkel 29:19

V35, LOOP 2
1 Diana Luijrink 59 22:34
2 Sandra Teunissen 67 Iphitos 24:15
3 Adele Smits 67 Oldenzaal 24:46
4 Elske Barkman 64 TION 25:11
5 Nicole Beernink 65 Iphitos 25:32
6 Doortje Schooling 65 Marathon Pim Mulier 25:38
7 Erna Kip 59 Iphitos 26:59
8 Jose Wrekenhorst 66 Iphitos 27:28
9 Annemarie Kelder 72 Goor '75 27:47
10 Saskia Fischelier 74 Enschede 28:00
11 Marian Wegdam 59 Hengelvelde 29:09
12 Sandra Koopman 71 Losser 30:07
13 Marieke Plantema 71 Beuningen Ov 31:48
14 Annette Lentelink 74 32:06
15 Chantal Straatman 75 Losser 34:33
16 Lauretta Hollink 72 enschede 35:04

JA, LOOP 2
1 Tom Wouda 95 AV Haaksbergen 21:57
2 Romano Beuting 95 Losser 30:22

JB, LOOP 3
1 Damian Lange 97 Losser 15:30
2 Bastiaan Scholing 96 Marathon Pim Mulier 17:11
3 Niels Dikken 97 Iphitos 17:23
4 Nino Zijlstra 97 Losser 17:51

JC, LOOP 3
1 Abdulwahid Kaya 98 AV Rijssen 14:31
2 Robin Klamer 99 LAAC Twente 14:45
3 Koen wiggers 98 Marathon Pim Mulier 15:20
4 Tim Kleinsman 98 Marathon Pim Mulier 15:44
5 Tiemen Onstein 98 ASV 16:12
6 Thijs Onstein 98 ASV 16:57
7 Jelmer Meenhuis 98 Atletics Nijverdal 17:35

MB, LOOP 3
1 Paula Spoolder 97 Atletics Nijverdal 18:05
2 L.H. te Nijenhuis 97 Marathon Pim Mulier 18:08

MC, LOOP 4
1 Lisanne wiggers 99 Marathon Pim Mulier 5:34
2 Susan Wouda 99 Goor '75 5:44
3 Yvet Maathuis 98 Iphitos 5:50
4 Marika Platte 99 Bad Bentheim 6:15
5 Maureen Leferink 99 Bad bentheim 6:22
6 Laura Jager 99 ASV 6:24
7 Marthe Onstein 98 ASV 6:30
8 Laura Nijhof 99 ASV 6:37

JD, LOOP 4
1 Rens Stegink 01 AV Haaksbergen 5:31
2 Ismail Kaya 01 AV Rijssen 5:46
3 Maikel Bloemen 01 Iphitos 5:50
4 Thomas Jager 01 ASV 5:53
5 Brandan Lange 01 Losser 5:55
6 Tristan Loskamp 01 Iphitos 6:15
7 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 6:49

MD, LOOP 4
1 Lichelle Scholing 00 Marathon Pim Mulier 5:49
2 Lisa Nijman 01 Goor '75 6:11
3 Anouk Benerink 00 Marathon Pim Mulier 6:23
4 Anouk Weustink 00 TION 6:23
5 Jet Kasten 01 ASV 6:31
6 Rut Witbreuk AV Haaksbergen 6:40

JPA, LOOP 5
1 Mats Klein Poelhuis TION 4:14
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 4:23
3 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 4:45
4 Pim Genee 02 SISU 5:09
5 Bram Blokhuis 03 Iphitos 5:31

MPA, LOOP 5
1 Nikita Hammink 03 SISU 4:44
2 Busra Kaya 03 AV Rijssen 4:55
3 Inez van der Meulen 03 SISU 5:10
4 Yvet Haverkate 03 Iphitos 5:29
5 Elke Tjepkema 02 Marathon Pim Mulier 5:35

JPB, LOOP 5
1 Niek Nijman 04 Goor '75 4:26
2 Mart te Vaanhold 04 ASV 4:44
3 Thijs Grijsen 04 ASV 5:26
4 Gijs Scharenborg 04 ASV 5:27

MPB, LOOP 5
1 Romy Snijders 04 ASV 4:56
2 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 5:11
3 Deau van Wijnen 04 Goor '75 5:28
4 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 5:40
5 Lieke Tjekema 04 Marathon Pim Mulier 5:41

JPC, LOOP 5
1 Thijs Nijman 05 Goor '75 5:13
2 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 5:24
3 Norvin Spinder 05 ASV 5:32

MPC, LOOP 5
1 Julia van der Meulen SISU 5:23
2 Jula Baer 5:25
3 Celine Spinder 05 ASV 5:30
4 Marlie Bos 05 Overdinkel 5:33
5 Silke Ketting 05 Goor '75 5:34
6 Pien Lentelink 05 Goor '75 6:54