Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen


                     TCC - PINGELLOOP - AV HAAKSBERGEN
UITSLAGENLIJST

04-11-2015 10:05 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Rik Spijkerman 87 Delden 40:04
2 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 42:04
3 Ruben Eijsink 86 TION 42:14
4 Devi Wolthuizen 87 Enschede 42:15
5 Sven van Munster 87 42:32
6 Harald Derks 81 42:46
7 Edwin Wentink 82 TION 43:59
8 René Bos 86 LAAC Twente 44:16
9 Stef Schulte 88 44:24
10 Frank Vastbindes 76 44:44
11 Jasper Arnoldy 89 46:55
12 Theo Schootman 79 Neede 48:49
13 Daniel Klein Rot 80 49:38
14 Gerben Heimerink 76 Goor '75 49:51
15 Jurgen Bouwmeester 79 51:19
16 Mike Luttikhuis 90 54:06
17 Youri Slaghekke 98 Buurse 55:17
18 Niels ter Brake 83 57:59

M40, LOOP 1: 11.2 KM
1 Rick van de Kamp 70 Hengelo Ov 40:49
2 Detmar Roessink 75 41:14
3 Benno Scharenborg 66 43:38
4 Frank Hering 69 44:28
5 Arjan Lammers 69 45:40
6 Richard Leusink 67 47:18
7 Willem Jan Tanck 65 48:38
8 Herman Hassink 70 48:42
9 Marco Lockhorst 71 Oldenzaal 48:54
10 Rene Wennink 72 LAAC Twente 51:14
11 Brian te Lintelo 66 52:33
12 Herald Orriëns 68 54:35
13 Remco Geerdink 71 Goor '75 55:00
14 Remco Harmes 74 56:04
15 Dean Williams 66 56:58
16 Jeroen Havekes 73 58:20
17 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 58:33
18 Walter Olde Engbrink 66 1:03:02
19 Riem Freriksen 66 1:04:59

M50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Arie Fröberg 64 TION 42:42
2 Robert Leussenkamp 65 44:42
3 Roedi Ter Bats 61 Neede 44:54
4 Jan Lammers 57 AV Haaksbergen 49:00
5 Bert Lammers 65 49:02
6 Armando van Mourik 64 Borculo 49:04
7 Gerard Booink 56 49:14
8 Han ten Buuren 63 49:52
9 Hans ten Voorde 63 50:25
10 Hans ten Voorde 63 50:25
11 Rene Hermsen 64 Enschede 50:48
12 Huub Hodes 65 51:17
13 Marc Eijsink 63 52:16
14 Hilko Doesburg 62 52:50
15 Ruud ten Voorde 64 53:14
16 Marcel Tellegen 64 53:23
17 Robert Schutte 65 54:39
18 Wilfried Oldenkotte 56 54:53
19 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 55:21
20 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 56:01
21 Arjan Simmelink 61 56:53
22 Vincent Extercate 58 57:51
23 Harrie Janssen 50 Beltrum 58:43
24 Dick Wezel 54 59:33
25 Tom Harmsen 61 1:00:15
26 Henk Dijkhuis 60 1:00:47
27 Maurice Arnoldy 54 1:02:11
28 Robin Hofste 65 1:04:21
29 Freddy Liebrand 54 1:04:30
30 Tonnie Baumeister 63 Haaksbergen 1:04:57
31 Aizo Krikke 45 1:05:42
32 Hennie Tiehuis 45 1:05:42
33 Toon Tankink 50 1:07:51
34 Henry Siemerink 46 1:08:23
35 Jan Abrahams 53 Nederland 1:17:31

VSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Renee van Hoof 86 44:31
2 Deborah Wissink 95 50:06
3 Door Hobbelink 84 52:53
4 Rachel Kip 81 1:05:18
5 Jorie van Salg 81 1:06:01
6 Evalien Prins 82 1:08:46

V35, LOOP 1: 11.2 KM
1 Anja Hofman 64 LAAC Twente 49:13
2 Claudia Hilboldt 73 49:30
3 Jet Klomp 65 53:31
4 Rita Doesburg 66 1:01:08
5 Astrid Vogt 68 1:01:44
6 Ditta scharenberg 72 Neede 1:01:44
7 Marion Hannink 67 1:04:17
8 Sabine Iping 73 1:04:30
9 Marjon van Kemenade 60 1:04:58
10 Gerdie Freriksen 63 1:04:58
11 Debbie de Jager 80 1:04:58
12 Marian ten Voorde 62 1:06:51
13 Irma Grönniger 69 1:08:46

MSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Bert van Veen 86 18:34
2 Harmen Hoek 94 18:43
3 Jelle Neeft 92 19:16
4 Nico Klein Poelhuis 80 19:30
5 Dinant Huurneman 88 Winterswijk Meddo 20:01
6 Joep Brinkers 84 20:08
7 Mark Hammink 85 20:13
8 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 20:16
9 Martijn Klokman 88 20:22
10 Ronald Boomkamp 79 20:50
11 Eric Boersma 86 20:56
12 Bram Rhebergen 88 Rekken 20:57
13 Bart Damveld 82 Oldenzaal 21:04
14 Theo Miltenburg 81 21:13
15 Rik Hardon 77 TION 21:39
16 Roel Verwer 84 AV Haaksbergen 21:50
17 Gijs Maarse 90 Eibergen 22:08
18 Renzo Wassing 84 Eibergen 22:12
19 Jorn te Hoonte 89 Neede 22:36
20 Nick de Waart 91 22:45
21 Tom Wouda 95 Goor '75 23:22
22 Erik Kamerling 84 23:24
23 Frank Wouda 90 Goor '75 23:32
24 Pjotter Tomassen 84 23:40
25 Erik Teunissen 84 24:26
26 Bart Bemthuis 90 Haaksbergen 25:01
27 Iwan Drupsteen 78 25:24
28 Rik van altena 80 Goor 26:31
29 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 27:56
30 Ruud Wildenborg 28:07
31 Stefan Hummelink 90 28:08
32 Milo Lammertink 02 Marathon Pim Mulier 28:26
33 Michael 89 Wermers 30:58

M40, LOOP 2: 5.6 KM
1 Arnold Klieverink 75 18:44
2 Ronnie Leusink 70 20:47
3 Arjan Eenink 75 Winterswijk 21:07
4 Bas Noordkamp 65 22:03
5 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 22:49
6 Ronnie Borckink 69 23:11
7 Pascal Batterhof 74 23:12
8 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 24:19
9 Arne Oplaat 69 24:33
10 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 24:38
11 Rob Bomers 66 26:45
12 Martin Wissink 71 27:07
13 Johan Omstein 65 28:01
14 Dennis Klein Poelhuis 73 28:47
15 Ben van Sark 66 AV Haaksbergen 29:15
16 Erwin Wilens 67 33:51

M50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Lucien Perizonius 59 Hengelo Ov 21:44
2 Jan Bolster 61 22:33
3 Erik Nijhof 65 Hengelo 22:56
4 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 23:40
5 Albert van der Smissen 65 24:31
6 Robert Huisintveld 63 Iphitos 26:14
7 Patrick Scholing 65 Marathon Pim Mulier 26:35
8 Dinant Bannink 57 Haaksbergen 27:12
9 Theo Kosters 49 27:41
10 Frans Zwaaneveld 55 29:46
11 René Kroes 54 TION 31:29
12 Ria Roeleveldt 61 32:29
13 Harry Boonk 61 34:18
14 Rob Roelofs 53 35:56

VSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Rianne Aarnink 86 22:17
2 Rosan Gortworst 93 Enschede 24:10
3 Shehrazade de Zwager 95 Daventria 25:10
4 Patricia Steffens 93 Hengelo Ov 25:31
5 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 27:27
6 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 28:17
7 Laura Bomers 01 ASV 28:32
8 Sandra Rikkerink 82 30:06
9 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 32:28
10 Thyra Froberg 93 32:45
11 Marieke Harmsen 89 Goor 34:41
12 Inge Bonvanie 86 Hengelo Ov 35:12
13 Jorieke Klein Poelhuis 84 36:52

V35, LOOP 2: 5.6 KM
1 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 25:06
2 Wilma Luggenhorst 64 25:15
3 Miranda Bruins 74 LAAC Twente 25:35
4 Doortje Scholing 65 Marathon Pim Mulier 27:00
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:36
6 Corine Hassink 72 LAAC Twente 28:22
7 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 28:40
8 Silvia van Asselt 70 29:53
9 Inge Lammers 74 31:16
10 Susana Castilla Carras 79 Haaksbergen 32:13
11 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 32:30
12 Andrea Hofsté 68 32:36
13 José Wrekenhorst 66 Iphitos 32:50
14 Petra Okkinga 65 32:56
15 Maureen Golbach 70 33:14
16 Elles Bielveldt 69 33:14
17 Cathy Roelofs 61 34:00
18 Emenile Wiggers 72 34:28
19 Caroline Slag 76 34:29
20 Monique Orriëns 68 35:58
21 Ineke Kors-Uiterwijk 56 35:58
22 Lisette Posthumus 71 37:48
23 Deborah Wiggerink 72 37:48

JJUNA, LOOP 2: 5.6 KM
1 Tim Loohuis 97 Haaksbergen 19:45
2 Thijs Onstein 98 Eibergen 20:37
3 Sander Veger 98 TION 23:55

MJUNA, LOOP 3: 2.8 KM
1 Lisa Breveld 98 11:11
2 Hanneke Bolster 98 12:28
3 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 12:46

JJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Jelle Leusink 99 10:35
2 Martin van den Brink 00 11:10
3 Bram Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 12:57

MJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 11:34
2 Marlin Lammers 99 12:09
3 Susan Wouda 99 12:17
4 Wies Jacobs 00 SISU 12:44
5 Laura Nijhof 99 ASV 12:47
6 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 12:54
7 Amber van Maurik 00 Borculo 13:27

JJUNC, LOOP 3: 2.8 KM
1 Connor Kluivers 02 ASV 10:05
2 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:33
3 Bram Klein Poelhuis 02 TION 10:37
4 Tom Klein Poelhuis 01 11:06
5 Maikel Bloemen 01 Iphitos 11:29
6 Koen Wilens 03 12:09
7 Jens Willems 01 AV Haaksbergen 12:19
8 Ruben van der Sar 02 Borne 13:10
9 Timon van der Heide 01 13:36

MJUNC, LOOP 4: 1.6 KM
1 Britt Oplaat 02 5:28
2 Noa Evers 01 ASV 6:00
3 Myra te Vaanhold 01 ASV 6:29
4 Elke Tjepkema 02 Marathon Pim Mulier 7:25
5 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 7:57

JJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 5:08
2 Niek Nijman 04 5:14
3 Levi Witbreuk 03 5:27
4 Jorn Zwiers 04 ASV 5:28
5 Mart te Vaanhold 04 ASV 5:40
6 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 5:49
7 Roy Scholte van Mast 03 Goor '75 5:51
8 Matthijs Beerling 03 6:01
9 Thijs Grijsen 04 ASV 6:13
10 Ian Ros 04 Marathon Pim Mulier 6:23
11 Niek Damink 03 TION 6:34
12 Bram Blokhuis 03 Iphitos 6:42
13 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 6:46
14 Gijs Scharenborg 04 ASV 6:52
15 Lars van der Steeg 03 6:55
16 Jarno van der Sar 04 Borne 7:24

MJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Kyonne Ruardij 04 AV Haaksbergen 5:34
2 Nikita Hammink 03 5:46
3 Anouk van Manen 03 5:53
4 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 6:08
5 Janne Nijhof 04 6:13
6 Loes Mullink 03 6:19
7 Lena Nijhof 03 6:24
8 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 6:37
9 Yvet Haverkate 03 6:39
10 Annemarie Gosselink 04 TION 6:39
11 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 6:40
12 Lieke Tjepkema 04 Marathon Pim Mulier 6:50
13 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 7:01
14 Inez van der Meulen 03 7:10
15 Daniek Heinst 04 Haaksbergen 7:17

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Jory Davids 2:05
2 Rens Gosselink 06 TION 2:07
3 Julian Wilting 06 TION 2:14
4 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 2:14
5 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 2:15
6 Thijs Nijman 05 2:18
7 Tjeerd de Vries 05 2:19
8 Tom Cloudt 05 ASV 2:20
9 Brent Rump 05 Marathon Pim Mulier 2:23
10 Norvin Spinder 05 2:23
11 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 2:25
12 Mirko Botterhuis 05 Haaksbergen 2:27
13 Jannyk ter Huurne 2:29
14 Tijn Lansink 05 2:40
15 Stan Wiggers 05 2:41

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Celine Spinder 05 2:16
2 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 2:17
3 Silke de Haan 06 TION 2:22
4 Silke Ketting 05 AV Rijssen 2:24
5 Carlijn Rump 06 Marathon Pim Mulier 2:32
6 Zoe Timme 06 ASV 2:34
7 Merrin Kluivers 05 ASV 2:37

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Christiaan Righart 07 Iphitos 2:43
2 Sil Vastbinder 07 2:52
3 David Dinter 07 2:57
4 Jochem Keller 07 3:01
5 Matthijs Keller 07 3:01

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 2:24
2 Ruby Jansen 07 2:25
3 Jente van der Meer 07 TION 2:30
4 Kenna Kluivers 07 ASV 2:44
5 Esmee Kosters 07 3:47

JPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sven Kosters 08 2:27

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Senne Drupsteen 08 2:45
2 Faye Hardon 08 SISU 2:45
3 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 2:58
4 Evelien Gosselink 08 TION 3:13

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie