Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos


                      TCC - DINKELLOOPO - AV IPHITOS
UITSLAGENLIJST

10-11-2015 13:13 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Rik Spijkerman 87 Delden 37:33 37:33
2 Tim Jongman 83 Enschede 37:33 37:32
3 Roeland Bornebroek 79 Rotterdam 39:13 39:12
4 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 39:13 39:12
5 Devi Wolthuizen 87 Enschede 39:25 39:22
6 Steven Mengels 85 Enschede 39:35 39:35
7 Branco van Minnen 92 Almelo 39:55 39:54
8 Ruben Eijsink 86 TION 40:16 40:15
9 Rob Lanting 85 Hengelo 40:57 40:50
10 Dave Pauelsen 86 TION 41:38 41:34
11 Tim Gerrits 88 Geesteren Ov 42:16 42:14
12 Frank Vastbinder 76 Haaksbergen 42:18 42:17
13 Edwin Wentink 82 TION 42:46 42:43
14 Michel Huisken 81 Goor '75 42:53 42:50
15 Stef Schulte 88 43:05 43:03
16 Michiel Derksen 81 Oldenzaal 43:18 43:15
17 Guillaume van Vossen 79 Oldenzaal 43:18 43:16
18 Paul Wegdam 83 Hengevelde 43:40 43:37
19 Geert Lantink 86 Amersfoort 43:46 43:39
20 Mike Huls 85 Hengelo Ov 44:11 44:06
21 Jeroen Laarveld 90 Haaksbergen 45:08 45:04
22 Wouter Neven 92 Overdinkel 45:15 45:14
23 Rick Hoitzing 84 Hengelo Ov 46:12 46:08
24 Robert Koekkoek 81 Enschede 46:18 46:15
25 Mait Evers 81 Losser 46:20 46:18
26 Tom Oude Nijhuis 97 Losser 46:25 46:14
27 Kosta Moissis 88 Oldenzaal 46:29 46:27
28 Bas Leenders 77 Enschede 46:32 46:27
29 Ronald Snippers 79 Losser 47:31 47:25
30 Maikel Kuiper 80 Overdinkel 48:17 48:09
31 Gerben Heimerink 76 Goor '75 48:25 48:17
32 Patrick Riesewijk 76 Losser 48:37 48:31
33 Soren berghout 88 Losser 48:41 48:32
34 Daan Hobbelink 84 49:07 49:02
35 Myron Wolters 79 Losser 49:15 49:08
36 Rick Tubbing 93 Overdinkel 49:51 49:43
37 Jordy Nijhuis 82 Overdinkel 50:00 49:52
38 Erik Jan Paalman 76 Hengelo 50:43 50:33
39 Tim Teutelink 94 Losser 51:24 51:16
40 Thijs Westerbeek 84 LAAC Twente 51:31 51:22
41 Peter John 54 Nordhorn 51:45 51:39
42 Mike Luttikhuis 90 Oldenzaal 51:53 51:38
43 Emiel Huisken 85 Goor 54:37 54:22

M40, LOOP 1: 10 KM
1 Edwin Veenstra 67 TION 38:18 38:18
2 Rick van de Kamp 70 Hengelo Ov 38:43 38:43
3 Michel vd Heide 70 Goor 39:22 39:21
4 Andre Winkelhorst 74 Gronau 39:51 39:50
5 M. van de Voet 73 Enschede 40:08 40:08
6 Frank Hering 69 43:15 43:13
7 Richard leusink 67 Haaksbergen 45:35 45:33
8 Marco Lockhorst 71 Oldenzaal 46:59 46:55
9 Rene Wennink 72 LAAC Twente 47:55 47:48
10 Guido Gosselink 70 TION 49:06 49:03
11 Martijn van Nieuwkuijk 70 Losser 50:19 50:08
12 Peter Beernink 65 Iphitos 50:24 50:14
13 Dean Williams 66 50:34 50:19
14 Remco Geerdink 71 Goor '75 50:38 50:30
15 Bart Verhoeven 69 Losser 52:00 51:46
16 Martin Kalter 73 Losser 52:01 51:46
17 Peter Visser 73 Losser 52:01 51:47
18 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 54:52 54:41
19 Pascal Wilke 70 Overdinkel 57:43 57:29
20 Ruud Haarman 67 Weerselo 58:16 58:07
21 Tamas Fulep 71 Enschede 58:25 58:12
22 Bart Sachse 69 Enschede 1:06:31 1:06:21

M50, LOOP 1: 10 KM
1 Arie Fröberg 64 TION 41:27 41:27
2 Robert Leussenkamp 65 42:38 42:38
3 Roedi Ter Bats 61 Neede 42:59 42:55
4 Theo Schootman 59 Neede 45:51 45:49
5 Theo Wegdam 56 Hengevelde 46:12 46:08
6 Henri Mulder 63 Losser 46:39 46:30
7 Armando van Mourik 64 Borculo 47:09 47:01
8 André Bosgraaf 64 Overdinkel 47:11 47:07
9 Gerard Lenferink 62 Enschede 47:55 47:50
10 Hans ten Voorde 63 48:00 47:58
11 Gerard Booink 56 48:15 48:10
12 Huub Hodes 65 49:33 49:26
13 Marc Eijsink 63 49:49 49:42
14 H.Punt 58 Oldenzaal 49:58 49:54
15 Bert Schepers 62 Overdinkel 50:00 49:57
16 Clemens Volker 61 Losser 50:23 50:12
17 Henk Reinderink 58 Bolsward 50:35 50:23
18 Harrie uit het Broek 55 Losser 51:26 51:14
19 Van der Zande 64 Losser 52:01 51:45
20 Rene Heerink 63 Iphitos 52:14 52:03
21 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 54:16 54:05
22 Harrie Janssen 50 Beltrum 55:42 55:33
23 Henk Berghout 58 Losser 56:02 55:52
24 Hans Manders Losser 57:00 56:44
25 Henk Dijkhuis 60 1:00:40 1:00:28
26 Jelle Bakker 54 Enschede 1:00:52 1:00:39

VSEN, LOOP 1: 10 KM
1 Renee van Hoof 86 TION 43:38 43:35
2 Eline Vollenbroek 90 Losser 49:37 49:34
3 Marijke van Duuren 83 Marathon Pim Mulier 50:06 50:01
4 Deborah Wissink 95 50:06 50:04
5 Rieneke Terink 84 Amersfoort 51:34 51:27
6 Chantal Wiggers 97 Hengelo 51:55 51:51
7 Jennifer van Huizen 93 Enschede 54:43 54:29
8 Julia Garde 81 Enschede 56:39 56:25
9 Ellen Mijnheer 93 Borne 57:33 57:30

V35, LOOP 1: 10 KM
1 Anja Hofman 64 LAAC Twente 47:45 47:42
2 Marieke Kamphuis - Mel 80 Iphitos 57:16 57:03
3 Rianne Blokhuis 76 Enschede 1:05:09 1:05:04
4 Ingrid verbeek 74 Enschede 1:05:09 1:05:04

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Wouter de Boer 81 Enschede 17:13 17:13
2 Harmen Hoek 94 17:43 17:42
3 Jelle Neeft 92 18:05 18:05
4 Nico Klein Poelhuis 80 18:36 18:36
5 Nick Assinck 88 Marathon Pim Mulier 18:44 18:44
6 Daan Schouten 94 Almelo 18:55 18:53
7 Roy Tijman op Smeijers 87 Losser 18:56 18:55
8 Mark Hammink 85 Almelo 19:02 19:00
9 Cas Mulder 97 Losser 19:03 19:01
10 Martijn Kolkman 88 Vriezenveen 19:23 19:23
11 Mark Vlutters 89 Losser 19:24 19:24
12 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 19:26 19:25
13 Bart Damveld 82 Oldenzaal 19:41 19:40
14 Rik Hardon 77 TION 20:09 20:08
15 Roel Verwer 84 AV Haaksbergen 20:39 20:34
16 Theo Miltenburg 81 20:40 20:37
17 Edwin Eertman 79 Losser 20:47 20:38
18 Gijs Maarse 90 Eibergen 21:25 21:21
19 Jorn te Hoonte 89 Neede 21:35 21:32
20 Erik Kamerling 84 Almelo 21:36 21:33
21 Pascal Fisscher 76 Hengelo Ov 21:40 21:38
22 Bram Rhebergen 88 Rekken 21:48 21:45
23 Nick de Waart 91 Enschede 22:12 22:08
24 Rick Bouwhuis 88 Denekamp 22:42 22:37
25 Peter Koerhuis 83 Oldenzaal 23:17 23:09
26 Bart Bemthuis 90 Haaksbergen 23:23 23:15
27 Friso Roeleveld 99 Hengelo Ov 24:18 24:15
28 Rik van altena 80 Goor 24:25 24:18
29 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 25:37 25:32
30 Patrick Schulten 87 Enschede 26:50 26:40
31 Martijn Godschalk 96 Losser 27:00 26:47
32 Stefan Thegelkamp 81 Gronau (GER) 27:08 26:58
33 Patrick de Boer 83 Oldenzaal 27:28 27:15
34 Jeroen Nolten 80 Gronau (GER) 27:42 27:32
35 Maarten Kuipers 78 Iphitos 27:49 27:39
36 Patrick Zwaaneveld 99 Hengelo Ov 29:17 29:06
37 Michael Wermers 89 Wermers 30:02 29:52
38 Tim Keizers 85 Hengelo Ov 31:14 31:02

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Arnold Klieverink 75 17:52 17:51
2 Pascal Batterhof 74 20:16 20:12
3 Arjan Eenink 75 Winterswijk 20:25 20:23
4 Jeroen Loskamp 68 Glane 20:46 20:44
5 Roy Kolkman 74 Oldenzaal 21:29 21:27
6 Harold Fraterman 71 Losser 21:43 21:41
7 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 21:55 21:54
8 Jean Paul klein Poelhu 67 Haaksbergen 22:01 21:59
9 Ronnie Borckink 69 22:18 22:12
10 Harald Wiggers 66 Hengelo Ov 22:42 22:39
11 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 23:05 22:59
12 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 23:39 23:34
13 Willy Lange 69 Losser 25:41 25:36
14 René. Besseling 66 Bad Bentheim- Bardel 27:45 27:33
15 Jan-Willem Koopman 67 Losser 27:58 27:43
16 Jinne Stienstra 68 Losser 28:12 27:59
17 Ben van Sark 66 AV Haaksbergen 28:16 28:07
18 Georg de Vries 72 Losser 30:46 30:39
19 Jeroen Pronk 71 Gildehaus (GER) 30:46 30:29

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Lucien Perizonius 59 Hengelo Ov 20:43 20:41
2 Jan Bolster 61 21:37 21:35
3 Erik Nijhof 65 Hengelo 21:45 21:44
4 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 22:25 22:21
5 Riekus Lensen 64 Losser 22:58 22:53
6 Albert van der Smissen 65 23:10 23:08
7 Patrick Scholing 65 Marathon Pim Mulier 24:19 24:17
8 Theo Kosters 49 25:21 25:17
9 Erik Huiskes 61 Oldenzaal 25:29 25:22
10 Rien Roeleveld 61 Hengelo Ov 29:58 29:46
11 René Kroes 54 TION 31:21 31:09
12 Jos Perik 61 Losser 34:45 34:27

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 19:28 19:28
2 Lisanne Wichers 21:41 21:41
3 Rianne Aarnink 86 TION 21:47 21:46
4 Rosan Gortworst 93 Enschede 22:38 22:35
5 Sam Wennink 00 Hengelo Ov 22:51 22:49
6 Shehrazade de Zwager 95 Daventria 23:37 23:35
7 Lieneke Hardan 84 Almelo 23:55 23:52
8 Patricia Steffens 93 Hengelo Ov 24:39 24:35
9 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 26:09 26:05
10 Laura Bomers 01 ASV 26:20 26:16
11 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 26:45 26:36
12 Saskia Kruse 88 Goor 27:42 27:36
13 Sandra Rikkerink 82 28:06 28:00
14 Inge Loes Vredegoor 89 Enschede 28:37 28:28
15 Diana Panella 82 Hengelo Ov 28:41 28:26
16 Silke Dikken Losser 29:14 29:02
17 Ivonne Roes 88 Varsseveld 29:37 29:20
18 Marieke Snippert 85 Losser 30:33 30:25
19 Irene Rutten 92 Hengelo Ov 30:50 30:43
20 Mirthe Mewes 91 Enschede 31:11 30:56
21 Katja vh Bolscher 84 Hengelo Ov 31:11 30:56
22 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 31:12 31:06
23 Hanna Jansen 31:16 30:59
24 Iris Lansink 31:16 30:59
25 Willemijn Vredegoor 92 Enschede 31:18 31:10
26 Rianne Rutten 88 Hengelo Ov 31:31 31:24
27 Tanja vh Bolscher 87 Hengelo Ov 31:38 31:22
28 Thyra Froberg 93 Enschede 33:00 32:42
29 Emmylou van Veldhuizen 87 Oldenzaal 33:44 33:30
30 Wendy Zwerink 80 Iphitos 33:51 33:39
31 Michelle Perik - Leuss 88 Losser 34:45 34:27
32 Inge Bonvanie 86 Hengelo Ov 34:47 34:41
33 Kyra van Dijk 88 Oldenzaal 37:15 36:57
34 Ruth. Lups 86 Borne 38:39 38:35

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 24:00 23:57
2 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 24:14 24:10
3 Hetwig Wichers 66 24:21 24:17
4 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:47 24:44
5 Miranda Bruins 74 LAAC Twente 25:10 25:05
6 Doortje Scholing 65 Marathon Pim Mulier 25:14 25:10
7 Sandra Teunissen 67 Losser 25:40 25:35
8 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 25:55 25:49
9 Evelien Nieuwkuijk 71 26:07 26:01
10 Sandra Oplaat 73 Goor 26:33 26:27
11 Corine Hassink 72 LAAC Twente 26:39 26:34
12 Corine van Sark 77 Haaksbergen 27:43 27:34
13 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 27:44 27:38
14 Gabrielle Stegge 68 Iphitos 29:20 29:10
15 Frans Zwaaneveld 55 Hengelo Ov 29:22 29:10
16 Karin Godschalk 66 Losser 29:39 29:26
17 Maria Rutte 75 29:58 29:45
18 Maria Bonomo 79 Enschede 30:02 29:58
19 Susana Castilla Carras 79 Haaksbergen 30:32 30:18
20 Karin ten Dam 59 Hengelo Ov 30:48 30:39
21 Erna Laarman 59 30:50 30:38
22 José Wrekenhorst 66 Iphitos 30:50 30:39
23 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 31:09 31:00
24 Gwen Hardon 79 SISU 31:25 31:06
25 Sandra Koopman-Nijlant 71 Losser 31:50 31:34
26 Annemie Vredegoor 58 Enschede 32:21 32:13
27 Miriam Dikken 65 Iphitos 32:47 32:34
28 Corinne Zendman 65 Enschede 33:17 33:02
29 Evelyne Bekke 80 Goor '75 33:28 33:19
30 Martha van der Vegt 46 Iphitos 33:48 33:39
31 Maria Smith 75 GIldehaus (GER) 37:15 36:58

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Thijs Onstein 98 Eibergen 19:21 19:20
2 Sam Veenendaal 02 Losser 27:31 27:29

MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
1 Lisa Bieleveld 98 10:45 10:44
2 Marleen Stoel 96 Marathon Pim Mulier 11:37 11:33
3 Hanneke Bolster 98 12:15 12:13
4 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 12:50 12:47
5 Fianna Stenveld 96 Enschede 13:21 13:17
6 Alice Korenromp 65 Hengelo Ov 15:08 15:03

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Bram Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 12:29 12:26

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 11:24 11:23
2 Wies Jacobs 00 SISU 11:46 11:46
3 Laura Nijhof 99 ASV 12:38 12:36
4 Lichelle Scholing 00 Marathon Pim Mulier 12:54 12:53
5 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 13:05 13:02

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Connor Kluivers 02 ASV 9:32 9:32
2 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 9:59 9:58
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:18 10:17
4 Tom Klein Poelhuis 01 10:27 10:26
5 Bram Klein Poelhuis 02 TION 10:28 10:25
6 Niels Haverkate 02 10:37 10:36
7 Maikel Bloemen 01 Iphitos 10:41 10:41
8 Tristan Loskamp 01 Glane 11:08 11:07
9 Jens Willems 01 AV Haaksbergen 12:06 12:03
10 Koen Wilens 03 12:24 12:19
11 Luc ter Linde 02 TION 12:46 12:42
12 Ruben van der Sar 02 Borne 12:51 12:48
13 Luuk de Ruiter 06 Enschede 14:35 14:32

MJUNC, LOOP 4: 2,5. KM
1 Britt Oplaat 02 10:32 10:32
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 10:38 10:38
3 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 11:04 11:04
4 Noa Evers 01 ASV 11:57 11:56
5 Megan Davina 02 Marathon Pim Mulier 12:26 12:23
6 Myra te Vaanhold 01 ASV 13:18 13:17
7 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 16:17 16:13

JJUND, LOOP 4: 2,5. KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 9:39 9:39
2 Niek Nijman 04 9:41 9:40
3 Brandan Lange 01 Losser 10:13 10:10
4 Levi Witbreuk 03 10:39 10:38
5 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 10:57 10:57
6 Jorn Zwiers 04 ASV 11:03 11:02
7 Mats van den Berg 05 Losser 11:04 11:03
8 Joep de Ruiter 03 Enschede 11:25 11:23
9 Mart te Vaanhold 04 ASV 11:28 11:27
10 Ewan Nijmeijer 06 Losser 12:23 12:21
11 Thijs Grijsen 04 ASV 12:39 12:38
12 Teun de Reul 04 Enschede 12:42 12:37
13 Matthijs Beerling 03 12:44 12:41
14 Bram Blokhuis 03 Iphitos 12:56 12:55
15 Lars van der Steeg 03 13:03 13:00
16 Niek Damink 03 TION 13:19 13:15
17 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 14:10 14:05
18 Gijs Scharenborg 04 ASV 14:15 14:13
19 Jarno van der Sar 04 Borne 14:59 14:56

MJUND, LOOP 4: 2,5. KM
1 Kyonne Ruardij 04 AV Haaksbergen 10:55 10:54
2 Anouk van Manen 03 11:16 11:14
3 Nikita Hammink 03 11:30 11:29
4 Jorieke Korenromp 96 Hengelo Ov 11:46 11:41
5 Annemarie Gosselink 04 TION 11:54 11:52
6 Janne Nijhof 04 12:11 12:10
7 Yvet Haverkate 03 12:25 12:23
8 Lena Nijhof 03 12:47 12:46
9 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 13:15 13:12
10 Loes Mullink 03 13:16 13:14
11 Inez van der Meulen 03 13:22 13:20
12 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 13:39 13:37
13 Lieke Tjepkema 04 Marathon Pim Mulier 13:41 13:39
14 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 13:41 13:39
15 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 13:52 13:49
16 Daniek Heinst 04 Haaksbergen 14:28 14:25

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 4:30 4:29
2 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 4:47 4:46
3 Thijs Nijman 05 4:47 4:45
4 Tom Cloudt 05 ASV 4:53 4:51
5 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 4:55 4:55
6 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 4:55 4:54
7 Julian Wilting 06 TION 5:01 5:00
8 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 5:08 5:08
9 Bo Dunhoft 06 Enschede 5:15 5:14
10 Cars Bennink 05 TION 5:17 5:15
11 Norvin Spinder 05 5:23 5:21
12 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 5:31 5:30
13 Mirko Botterhuis 05 Haaksbergen 5:33 5:30
14 Tijn Lansink 05 5:34 5:32

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Julia van der Meulen 05 Almelo 4:53 4:52
2 Celine Spinder 05 4:53 4:52
3 Joan Hardon 06 SISU 4:59 4:58
4 Silke de Haan 06 TION 5:03 5:01
5 Puck koopman 04 Losser 5:16 5:15
6 Marlie Bos 05 Overdinkel 5:34 5:32
7 Merrin Kluivers 05 ASV 5:47 5:43
8 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 5:51 5:49
9 Carlijn Rump 06 Marathon Pim Mulier 5:53 5:50
10 Zoe Timme 06 ASV 6:01 5:59
11 Britt de Jong 06 Marathon Pim Mulier 6:13 6:11
12 Sam Schra 06 Almelo 6:35 6:31

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Jesper Bos 07 Overdinkel 5:23 5:21
2 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:48 5:47
3 Sil Vastbinder 07 Haaksbergen 6:00 5:58
4 David Dinter 07 ASV 6:11 6:09

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 5:06 5:04
2 Ruby Jansen 07 5:22 5:21
3 Jente van der Meer 07 TION 5:36 5:35
4 Merel tjonk 07 SISU 5:47 5:46
5 Kenna Kluivers 07 ASV 5:54 5:51
6 Daphne Snippers 07 Losser 7:12 7:09

JPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sven Kosters 08 5:05 5:04
2 Jaap van den Berg 08 Losser 6:10 6:08
3 Teun Riesewijk 09 Losser 6:15 6:13
4 Cas ten Broeke 08 Hengelo 6:16 6:15
5 Twan Eertman 08 Losser 6:49 6:45
6 Stijn Eertman 10 Losser 7:18 7:15

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Faye Hardon 08 SISU 5:51 5:51
2 Senna Drupsteen 08 AV Haaksbergen 5:56 5:56
3 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:56 5:54
4 Chelsey Timmer 09 Eibergen 6:48 6:46
5 Evelien Gosselink 08 TION 7:09 7:08

TRIM, TRIM 7,5 KM
1 Pascal te Koppele 90 Haaksbergen 32:38 32:37
2 Berend veenendaal 64 Losser 36:07 36:05
3 Jan Schuitemaker 63 Iphitos 36:51 36:50
4 T. Oude Hesselink 56 Borne 37:31 37:30
5 Edwin Jansen 65 Hengelo 38:57 38:53
6 Maurice Dijkstra 87 Enschede 39:55 39:50
7 Toon Eppink 56 LAAC Twente 40:15 40:14
8 Joey Weggen 88 Hengelo Ov 40:53 40:51
9 Nick Visschedijk 86 Overdinkel 41:07 41:01
10 Niek Bruins 75 Enschede 41:26 41:24
11 Sebastiaan Versteeg 89 Enschede 41:51 41:48
12 M. Kerkhof 76 Enschede 42:20 42:18
13 Roy Sligman 72 Losser 42:24 42:20
14 Jan Vrinte 57 Losser 43:47 43:44
15 Bode 69 Enschede 44:37 44:33
16 Roy Jansen 68 Hengelo 45:14 45:09
17 Roy Wilmink 90 Hengelo Ov 45:57 45:54
18 T. van Oort 66 Enschede 46:01 45:57
19 Han Lansink 62 Enschede 48:48 48:47
20 Remco Ter Horst Losser 49:46 49:41

TRIM, TRIM 7,5 KM
1 Annabeth Wijering 84 42:55 42:52
2 Sandra Keizer 78 Holten 43:24 43:20

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie