Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor


                       TCC - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
UITSLAGENLIJST

02-12-2015 14:11 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10.0 KM
1 Wouter Doesburg 92 ASV 39:41 39:41
2 Michiel Snuverink 82 Marathon Pim Mulier 40:35 40:35
3 Ruben Eijsink 86 TION 41:14 41:13
4 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 41:30 41:27
5 Harald Derks 81 41:38 41:37
6 Rik Spijkerman 87 Delden 41:52 41:51
7 Sven van Munster 87 42:07 42:06
8 Devi Wolthuizen 87 Enschede 42:14 42:12
9 Niels te Pas 96 Enschede 42:20 42:18
10 Joep van der Zanden 87 Enschede 42:39 42:39
11 Dave Pauelsen 86 TION 42:44 42:43
12 Tjalling de Vries 82 Enschede 42:52 42:50
13 Edwin Wentink 82 TION 43:13 43:11
14 Rik Schulte 77 Enschede 43:34 43:33
15 Arne Wessels 82 Markelo 43:49 43:48
16 Michel Huisken 81 Goor '75 44:34 44:33
17 Stef Schulte 88 46:01 46:00
18 Jeroen Laarveld 90 Haaksbergen 46:55 46:54
19 S. Jansen 97 TION 48:25 48:22
20 Daan Hobbelink 84 52:28 52:22
21 Barrie van Heek 79 Wierden 52:46 52:45
22 Gerben Heimerink 76 Goor '75 55:12 55:09
23 Brian Morsinkhof 85 Hengevelde 56:00 55:57
24 Jeroen Jansen 81 Markelo 56:28 56:22
25 Ronald Moes 85 Gronau 59:47 59:38
26 Emiel Huisken 85 Goor 59:52 59:49
27 Richard Huisken 85 Lochem 1:00:05 1:00:00

M40, LOOP 1: 10.0 KM
1 Michel van der Heide 70 Goor '75 41:46 41:44
2 Edwin Veenstra 67 TION 42:03 42:03
3 M. van de Voet 73 TION 42:17 42:17
4 Arnoud van Garderen 72 Leusden 42:48 42:47
5 Ronnie Leusink 70 ASV 43:40 43:39
6 Paul Pegge 66 Raalte 46:25 46:23
7 Frank Hering 69 Avanti-Wilskracht 46:37 46:36
8 Guido Gosselink 70 TION 47:39 47:36
9 Richard Leussink 67 Haaksbergen 47:41 47:40
10 Rohalt Bergsma 73 Lochem 48:12 48:08
11 hr. Grootherder 66 Wierden 48:30 48:27
12 Herman Hassing 70 LAAC Twente 48:44 48:43
13 Jan Vonck 66 Enschede 51:28 51:25
14 Remco Geerdink 71 Goor '75 51:36 51:32
15 Erwin Bloemenkamp 67 Albergen 52:01 51:58
16 Dean Williams 66 52:55 52:52
17 Richard Jongsma 69 Enschede 58:34 58:25
18 Wilco Wolthuis 74 Goor 59:44 59:36
19 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 1:01:38 1:01:30

M50, LOOP 1: 10.0 KM
1 Arie Fröberg 64 TION 45:23 45:22
2 Robert Leussenkamp 65 ASV 45:50 45:48
3 Hans Rawee 60 Amersfoort 46:53 46:52
4 Armando van Mourik 64 ASV 48:32 48:32
5 Willem-Jan Tanck 65 Enschede 49:52 49:49
6 Hans ten Voorde 63 50:29 50:29
7 Gerard Booink 56 AV Haaksbergen 50:48 50:45
8 Peter Scheeren 62 Goor '75 51:25 51:22
9 Jos Bosma 61 Almelo 53:05 53:03
10 Wijnand Masselink 65 Haaksbergen 53:54 53:48
11 Nico van Putten 60 Goor '75 55:10 55:05
12 Marcel van Oeveren 61 Goor 55:11 55:03
13 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 55:33 55:30
14 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 58:20 58:14
15 Rob van Oeveren 59 Markelo 59:56 59:49
16 Harrie Janssen 50 Beltrum 1:01:28 1:01:24
17 Ben Sibon 55 LAAC Twente 1:04:00 1:03:52
18 Willem Ketting 63 Markelo 1:04:22 1:04:16
19 Dick Wezel 54 Neede 1:05:50 1:05:44

VSEN, LOOP 1: 10.0 KM
1 Renee van Hoof 86 TION 43:10 43:08
2 Deborah Wissink 95 52:02 52:00
3 Simone Keuper 85 Hengevelde 55:01 54:56
4 Esmee Peters 95 Hengelo 55:27 55:25
5 Harijati Rademaker 81 Enschede 55:50 55:44
6 Karen Wolthuis 83 Markelo 56:12 56:07
7 Laura van Velzen 84 Enschede 59:57 59:53
8 Elise Isselman 90 Enter 1:00:52 1:00:45
9 Martine Hanstede 82 Enter 1:04:30 1:04:22

V35, LOOP 1: 10.0 KM
1 Amanda Slot - Willems 78 Goor 50:40 50:38
2 Anja Hofman 64 LAAC Twente 51:00 50:58
3 Claudia Hilboldt 73 51:34 51:32
4 Evelyne Bekke 80 Goor '75 1:10:54 1:10:48

MSEN, LOOP 2: 5.0 KM
1 Ibrahim Abdi Ali 01 Hanzesport 18:25 18:25
2 Harmen Hoek 94 19:15 19:15
3 Andre Vollema 99 Hanzesport 19:40 19:39
4 Dinant Huurneman 88 Winterswijk Meddo 19:49 19:49
5 Nico Klein Poelhuis 80 19:50 19:49
6 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 20:17 20:16
7 Thijs Aarninkhof 88 Borne 20:30 20:29
8 Ronald Boomkamp 79 Eibergen 20:40 20:39
9 Rik Hardon 77 TION 21:20 21:20
10 Rene Bos 86 Hengelo 21:20 21:19
11 Renzo Wassing 84 Eibergen 22:24 22:23
12 Simon Nij Bijvank 92 Haarle 22:31 22:29
13 Theo Miltenburg 81 22:58 22:57
14 Tom Wouda 95 Goor '75 23:10 23:08
15 Frank Wouda 90 Marathon Pim Mulier 23:20 23:19
16 Hans Tjoink 77 Markelo 24:32 24:24
17 Dirk Jan Pruntel 85 Hengelo 25:02 24:55
18 Jeroen Brinckate 89 Holten 25:11 25:06
19 Erik Teunissen 84 Haaksbergen 25:14 25:13
20 Izak Hanse 93 Enschede 25:47 25:47
21 Abel Hanse 91 Enschede 25:49 25:49
22 Rik van altena 80 Goor 26:19 26:14
23 Mattijs Pots 92 Enter 26:46 26:35
24 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 28:52 28:50
25 Geert Campmans 89 Enschede 29:13 29:12
26 Raymond Krabbenbos 77 Goor 29:53 29:46
27 Sietse Steentjes 00 Enter 29:56 29:46
28 Mitchel van de Keilim 91 Enter 30:49 30:39
29 Milo Lammertink 02 Marathon Pim Mulier 31:35 31:30
30 Michael Wermers 89 Wermers 33:18 33:14

M40, LOOP 2: 5.0 KM
1 Pieter Roos 75 Markelo 22:08 22:08
2 Martin Roosink 73 Markelo 22:28 22:27
3 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 23:21 23:20
4 Arne Oplaat 69 Diepenheim 23:33 23:33
5 Andre Blumink 67 Goor '75 23:44 23:41
6 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 24:35 24:30
7 Ronnie Borckink 69 25:20 25:20
8 Freddie Vrugteman 71 Goor '75 25:35 25:32
9 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 25:58 25:58
10 hr. Wevers 70 Markelo 26:22 26:14
11 Rob Bomers 66 Eibergen 27:29 27:25
12 Erik Wesselink 66 Ambt Delden 27:35 27:31
13 Peter Visser 71 Goor 28:30 28:27
14 hr. Nijland 72 Markelo 29:40 29:40
15 Robert Hartgerink 69 Goor '75 30:49 30:49
16 Ben van Sark 66 AV Haaksbergen 31:07 31:03
17 Arnold Plooij 66 Borculo 38:04 37:57
18 Leo Morren 67 Borculo 38:04 37:55

M50, LOOP 2: 5.0 KM
1 Lucien Perizonius 59 Hengelo Ov 22:23 22:22
2 Andre Nij Bijvank 59 Haarle 22:46 22:45
3 Jan Bolster 61 ASV 23:06 23:06
4 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 23:27 23:27
5 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:15 24:13
6 Marcel Wennink 57 Hengelo Ov 25:36 25:26
7 Robert Huisintveld 63 Iphitos 26:52 26:46
8 Theo Kosters 49 Goor '75 27:49 27:46
9 Marinus Baltus 51 Holten 29:25 29:23
10 Frans Heerink 62 AV Rijssen 32:07 31:59

VSEN, LOOP 2: 5.0 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 20:25 20:24
2 Rianne Aarnink 86 TION 22:59 22:59
3 Nikki Olde Monnikhof 89 LAAC Twente 23:43 23:42
4 Sam Wennink 00 Hengelo Ov 23:53 23:52
5 Rosan Gortworst 93 TION 24:14 24:14
6 Shehrazade de Zwager 95 Daventria 26:10 26:08
7 Roos Eggengoor 99 Markelo 27:09 27:07
8 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 27:39 27:35
9 Saskia Kruse 88 Goor '75 27:48 27:45
10 Anica Strating 98 Markelo 28:08 28:06
11 Miranda Tackenkamp 89 Borculo 30:05 29:57
12 Laura Bomers 01 ASV 30:35 30:31
13 Leonie Oolbekkink 90 Holten 31:58 31:52
14 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 32:31 32:24
15 Marijke Abma 94 Enschede 36:04 36:04
16 Marieke Harmsen 89 Nijverdal 36:33 36:28
17 Inge Bonvanie 86 Hengelo Ov 37:08 37:02

V35, LOOP 2: 5.0 KM
1 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 25:28 25:26
2 Ria Roosink 61 AV Rijssen 25:32 25:30
3 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:59 25:57
4 Sandra Oplaat 73 Goor '75 27:24 27:21
5 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:33 27:31
6 Mirjam van Eijk 78 Goor 28:34 28:30
7 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 29:49 29:47
8 Annemarie Kelder 72 Goor '75 30:25 30:22
9 Karin ten Dam 59 Hengelo 31:03 30:54
10 Sandra Keizer 78 Holten 31:05 31:00
11 Meriam Burggraaff 69 Goor '75 32:03 32:00
12 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 32:08 32:06
13 Isabel Wolthuis 76 Goor '75 33:14 33:09
14 Gera Weber 53 Hengelo 33:50 33:43
15 Patricia Krooshof 76 Goor 34:17 34:08
16 Gwen Hardon 79 SISU 34:37 34:31
17 Ellen Westra-Nijland 65 Markelo 34:46 34:37
18 Astrid Wessling 76 Almelo 35:15 35:08

JJUNA, LOOP 2: 5.0 KM
1 Sander Veger 98 TION 25:08 25:07

MJUNA, LOOP 3: 3.4 KM
1 Lisa Bieleveld 98 AV Haaksbergen 16:35 16:34
2 Hanneke Bolster 98 ASV 18:41 18:40
3 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 20:28 20:27

JJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Jelle Leusink 99 ASV 16:04 16:03
2 Bram Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 20:05 20:04

MJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Saskia Pietersen 00 Haaksbergen 14:15 14:13
2 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 17:13 17:12
3 Wies Jacobs 00 SISU 18:20 18:20
4 Laura Nijhof 99 ASV 19:05 19:04
5 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 19:49 19:48
6 Amber van Maurik 00 Borculo 20:44 20:43
7 Joy Reef 99 Goor 23:28 23:26

JJUNC, LOOP 3: 3.4 KM
1 Pim Bakker 01 Rijssen 13:22 13:22
2 Connor Kluivers 02 ASV 14:35 14:35
3 Gijs Bakker 01 Rijssen 14:40 14:40
4 Bram Klein Poelhuis 02 TION 14:54 14:52
5 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 14:58 14:57
6 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 15:02 15:02
7 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 16:13 16:13
8 Niels Haverkate 02 16:24 16:23
9 Maikel Bloemen 01 Iphitos 16:44 16:43
10 Jens Willems 01 AV Haaksbergen 18:10 18:09
11 Luc ter Linde 02 TION 19:25 19:23
12 Ruben van der Sar 02 SISU 19:34 19:33
13 Koen Wilens 03 AV Haaksbergen 19:58 19:56
14 Jan-Henk Reef 02 Goor 23:27 23:25

MJUNC, LOOP 4: 1.7 KM
1 Britt Oplaat 02 AV Rijssen 7:43
2 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 7:47
3 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 7:56
4 Megan Davina 02 Marathon Pim Mulier 8:53
5 Noa Evers 01 ASV 8:57
6 Elke Tjepkema 02 Marathon Pim Mulier 10:47
7 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 11:40

JJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Mats Klein Poelhuis 03 TION 6:46
2 Niek Nijman 04 Goor '75 6:49
3 Levi Witbreuk 03 7:49
4 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 8:09
5 Ian Ros 04 Marathon Pim Mulier 8:43
6 Matthijs Beerling 03 8:50
7 Lars van der Steeg 03 9:19
8 Luca Walhof 03 Goor '75 9:38
9 Bram Blokhuis 03 Iphitos 9:44
10 Tim ter Linde 04 TION 9:47
11 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 10:34
12 Jarno van der Sar 04 Borne 11:15

MJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Kyonne Ruardij 04 AV Haaksbergen 8:02
2 Anouk van Manen 03 8:10
3 Nikita Hammink 03 SISU 8:10
4 Loes Mullink 03 8:55
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 8:57
6 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 9:05
7 Yvet Haverkate 03 Iphitos 9:20
8 Inez van der Meulen 03 SISU 9:22
9 Maria Palyanova 04 Hengelo 9:25
10 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 9:35
11 Annemarie Gosselink 04 TION 9:46
12 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 9:58
13 Lieke Tjepkema 04 Marathon Pim Mulier 10:20
14 Daniek Heinst 04 AV Haaksbergen 10:23
15 Nienke Ensink 03 Holten 10:24
16 Iris Ensink 04 Goor 10:27

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 3:59
2 Thijs Nijman 05 Goor '75 3:59
3 Joren Wolthuis 05 Goor 4:13
4 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 4:15
5 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 4:23
6 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 4:24
7 Wesley Oudenampsen 05 Goor '75 4:25
8 Tom Cloudt 05 ASV 4:35
9 Stef Evertzen 06 Goor 4:38
10 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 4:38
11 Norvin Spinder 05 ASV 4:40
12 Niek Ensink 06 Holten 4:49
13 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 4:53
14 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 4:54
15 Joost Ensink 06 Holten 5:11
16 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 5:14
17 Milan Roebers 06 Goor '75 5:20

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Celine Spinder 05 ASV 4:18
2 Joan Hardon 06 SISU 4:20
3 Silke de Haan 06 TION 4:27
4 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 4:46
5 Merrin Kluivers 05 ASV 4:47
6 Jula Baer 05 Almelo 4:49
7 Isa Ensink 06 Goor 4:54
8 Zoe Timme 06 ASV 5:11
9 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 5:25
10 Sam Schra 06 Almelo 6:30

JPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:43
2 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:06
3 Niels Freriksen 07 Goor '75 5:19
4 David Dinter 07 ASV 5:23

MPUPB, LOOP 6: 1.0 KM
1 Ruby Jansen 07 4:23
2 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 4:24
3 Jente van der Meer 07 TION 4:57
4 Kristina Palyanova 07 Hengelo 5:04
5 Kenna Kluivers 07 ASV 5:13

JPUPC, LOOP 6: 1.0 KM
1 Mikar Wolthuis 08 Goor 4:57
2 Boudewijn Braakman 08 Goor '75 5:47

MPUPC, LOOP 6: 1.0 KM
1 Senna Drupsteen 08 AV Haaksbergen 5:12
2 Faye Hardon 08 SISU 5:20
3 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:25
4 Evelien Gosselink 08 TION 6:42
5 Sanne Haarman 08 Goor 7:21

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie