Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



TCC - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
UITSLAGENLIJST

08-12-2015 12:12 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Wouter Doesburg 92 ASV 45:01
2 Rik Spijkerman 87 Delden 46:24
3 Niels te Pas 96 Enschede 46:47
4 Ruben Eijsink 86 TION 46:53
5 Devi Wolthuizen 87 Enschede 47:04
6 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 47:32
7 Jallin de Vries 82 Enschede 47:47
8 Dave Pauelsen 86 TION 48:02
9 Edwin Wentink 82 TION 49:27
10 Stef Schulte 88 52:04
11 Jeroen Laarveld 90 Haaksbergen 52:53
12 Michel Huisken 81 Goor '75 53:05
13 Bjorn Ordelmans 92 Buurse 53:09
14 Paul Wegdam 83 Hengeveld 53:09
15 Gerben Heimerink 76 Goor '75 57:43
16 Daan Hobbelink 84 1:02:41
17 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 1:03:14

M40, LOOP 1: 12 KM
1 Rick van de Kamp 70 Hengelo Ov 46:49
2 M. van de Voet 73 TION 47:23
3 Edwin Veenstra 67 TION 47:29
4 Michel van der Heide 70 Goor '75 48:37
5 Ronnie Leusink 70 ASV 49:47
6 Guido Gosselink 70 TION 56:42
7 Gert-Jan Rentmeester 68 Holten 57:20
8 Marco Lockhorst 71 Oldenzaal 58:12
9 Robert Meuleman 73 Eibergen 59:21
10 Remco Geerdink 71 Goor '75 59:24
11 Thomas Denie 75 Groenlo 1:01:25

M50, LOOP 1: 12 KM
1 Arie Fröberg 64 TION 50:19
2 Roedi Ter Bats 61 Neede 51:32
3 Robert Leussenkamp 65 ASV 52:22
4 Andre Somhorst 56 Haaksbergen 54:37
5 Armando van Mourik 64 ASV 55:52
6 Willem-Jan Tanck 65 Enschede 56:33
7 Gerard Booink 56 AV Haaksbergen 56:52
8 Herman Broekhuis 64 Deventer 57:41
9 Hans ten Voorde 63 58:08
10 Huub Hodes 65 AV Haaksbergen 59:12
11 Olav Wissink 60 Neede 1:00:14
12 Rene Hermsen 64 Enschede 1:02:07
13 Hans de Boer 59 Buurse 1:02:47
14 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 1:02:52
15 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 1:06:19
16 Frank Elschot 60 Borculo 1:06:54
17 Herman Winkelhorst 59 AV Haaksbergen 1:08:57
18 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 1:10:24
19 Willem Ketting 63 Markelo 1:13:27

VSEN, LOOP 1: 12 KM
1 Deborah Wissink 95 59:35
2 Julia Garde 81 Enschede 1:03:21

V35, LOOP 1: 12 KM
1 Claudia Hilboldt 73 56:58
2 Anja Hofman 64 LAAC Twente 57:48
3 Barbara Tempert 75 ASV 1:06:36
4 Renate van den Ham 64 Beweegpunt Hof van T 1:10:03
5 Rita Doesburg 66 Rekken 1:13:27

MSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Thomas Doesburg 92 NSAV 't Haasje 21:40
2 Jurrien Ten Hoeve 91 Daventria 21:48
3 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 22:28
4 Nico Klein Poelhuis 80 TION 22:35
5 Dinant Huurneman 88 Winterswijk Meddo 22:43
6 Mohemmed Hoesseinvali 01 Hanzesport 23:19
7 Joep Brinkers 84 Eibergen 23:30
8 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 23:44
9 Ronald Boomkamp 79 Eibergen 24:00
10 Rik Hardon 77 TION 24:17
11 Sander Bos 88 Daventria 24:27
12 Davied Meerstra 92 Daventria 24:56
13 Jori van Loon 88 Okkenbroek 24:56
14 Rene Nijman 91 Goor '75 25:07
15 Gijs Maarse 90 Eibergen 25:13
16 Renzo Wassing 84 Eibergen 25:29
17 Jordy Bomers 92 Groningen 25:53
18 Theo Miltenburg 81 26:01
19 Roel Verwer 84 AV Haaksbergen 26:18
20 Stevan Lankheet 93 Haaksbergen 26:30
21 Jorn te Hoonte 89 Neede 26:36
22 Tom Wouda 95 Goor '75 27:16
23 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 27:53
24 Iwan Drupsteen 78 Haaksbergen 29:11
25 Rik van altena 80 Goor 29:55
26 Friso Roeleveld 99 Hengelo 31:05
27 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 31:40
28 Milo Lammertink 02 Marathon Pim Mulier 35:06

M40, LOOP 2: 6 KM
1 Arjan Eenink 75 Winterswijk 24:49
2 Bart ten Thije Boonkka 72 Haaksbergen 25:55
3 Robert de Jong 71 Eibergen 25:56
4 Rutger Tuller 74 Marathon Pim Mulier 26:21
5 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 26:47
6 Dinant ter Maat 68 Eibergen 27:24
7 Rob Lammertink 72 Hengelo Ov 28:37
8 Jan-Paul Klein Poelhui 67 Haaksbergen 32:23
9 Gerard Leusink 66 Rekken 33:11
10 Ben van Sark 66 AV Haaksbergen 35:28

M50, LOOP 2: 6 KM
1 Lucien Perizonius 59 Hengelo Ov 25:18
2 Jan Bolster 61 ASV 26:05
3 Dinant Schippers 63 Hengelo 26:26
4 Gerben Duenk 65 Aalten 26:41
5 Erik Nijhof 65 Marathon Pim Mulier 27:25
6 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 27:27
7 Marcel Scholten 58 Meddo 28:33
8 Albert van der Smissen 65 28:49
9 Jos Tuinte 62 Vragender 29:13
10 Theo Kosters 49 Goor '75 31:27
11 Ton Harmsen 61 ASV 32:28
12 Johan Onstein 65 ASV 32:48
13 Wim Groot Kormelink 50 Rekken 33:23
14 Inus Westhoff 51 ASV 33:25
15 Martin Rooks 55 Eibergen 34:38
16 Bob Doornweerd 59 Eibergen 35:10

VSEN, LOOP 2: 6 KM
1 Ellen van der Kolk 98 TION 23:22
2 Shehrazade de Zwager 95 Daventria 27:55
3 Rosan Gortworst 93 TION 27:57
4 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 28:26
5 Suzan de Jong 81 Eibergen 30:29
6 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 31:02
7 Irene Gabrielle Ergun 88 TION 31:22
8 Saskia Kruse 88 Goor '75 31:40
9 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 33:33
10 Yvonne Roes 88 Varsseveld 35:53
11 Loes Hemmes 88 Hengelo Ov 36:24

V35, LOOP 2: 6 KM
1 Cindy Brusse 74 Aalten 26:26
2 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 28:51
3 Aafke Rensink 80 Borculo 29:02
4 Wilma Luggenhorst 64 ASV 29:58
5 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 30:15
6 Doortje Scholing 65 Marathon Pim Mulier 30:18
7 Sandra Oplaat 73 Goor '75 31:08
8 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 31:12
9 Annette van Helden 80 Borculo 33:22
10 Corine van Sark 77 33:22
11 Hedwig Nijland 69 ASV 33:25
12 Ellen Tijink 72 AV Haaksbergen 33:48
13 Susana Castilla Carras 79 Haaksbergen 36:08
14 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 36:28
15 Gwen Hardon 79 SISU 36:39

JJUNA, LOOP 2: 6 KM
1 Thijs Onstein 98 ASV 23:44
2 Sander Veger 98 TION 26:05

MJUNA, LOOP 3: 3 KM
1 Lisa Bieleveld 98 AV Haaksbergen 13:27
2 Hanneke Bolster 98 ASV 14:31
3 Milou van der Schaaf 98 Marathon Pim Mulier 15:35
4 Saskia Pietersen 79 Haaksbergen 23:32

JJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Joost Somsen 99 Eibergen 10:42
2 Jelle Leusink 99 ASV 12:21
3 Bram Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 14:59

MJUNB, LOOP 3: 3 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 14:14
2 Wies Jacobs 00 SISU 14:55
3 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 15:00
4 Laura Nijhof 99 ASV 15:07
5 Amber van Maurik 00 Borculo 15:59
6 Lichelle Scholing 00 Marathon Pim Mulier 16:45

JJUNC, LOOP 3: 3 KM
1 Bram Klein Poelhuis 02 TION 11:46
2 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 11:51
3 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 11:52
4 Connor Kluivers 02 ASV 11:54
5 Tom Klein Poelhuis 01 AV Haaksbergen 12:31
6 Luc Kappert 02 Holten 12:36
7 Niels Haverkate 02 13:48
8 Jens Willems 01 AV Haaksbergen 15:02
9 Koen Wilens 03 AV Haaksbergen 17:27
10 Gijs ten Thije Boonkka 02 Haaksbergen 20:28

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Dorte Heideman 01 Oldenzaal 5:21
2 Britt Oplaat 02 AV Rijssen 5:22
3 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 5:23
4 Noa Evers 01 ASV 6:07
5 Megan Davina 02 Marathon Pim Mulier 6:12
6 Myra te Vaanhold 01 ASV 6:35
7 Pasquale Kottier 03 Eibergen 6:38
8 Elke Tjepkema 02 Marathon Pim Mulier 7:35
9 Britt Orriëns 01 AV Haaksbergen 8:22

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Niek Nijman 04 Goor '75 5:07
2 Levi Witbreuk 03 5:31
3 Jorn Zwiers 04 ASV 5:34
4 Mart te Vaanhold 04 ASV 5:49
5 Ruben van Sark 03 AV Haaksbergen 6:04
6 Thijs Grijsen 04 ASV 6:06
7 Ian Ros 04 Marathon Pim Mulier 6:07
8 Mart Groothengel 05 Goor 6:12
9 Bram Blokhuis 03 Iphitos 6:37
10 Gijs Scharenborg 04 ASV 6:54
11 Collin Oosting 03 AV Haaksbergen 7:12
12 Jeroen Weernink 82 ASV 8:27
13 Dinant Vaags 58 ASV 8:52
14 Mats Klein Poelhuis 03 TION 12:13

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Kyonne Ruardij 04 AV Haaksbergen 5:30
2 Nikita Hammink 03 SISU 5:48
3 Anouk van Manen 03 5:49
4 Maren de Koning 03 Winterswijk 5:57
5 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 6:17
6 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 6:22
7 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:26
8 Loes Mullink 03 6:26
9 Yvet Haverkate 03 Iphitos 6:29
10 Elin Ottenschot 04 AV Haaksbergen 6:32
11 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 6:34
12 Annemarie Gosselink 04 TION 7:01
13 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 7:02
14 Lieke Tjepkema 04 Marathon Pim Mulier 7:05
15 Daniek Heinst 04 AV Haaksbergen 7:29

JPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 4:05
2 Thijs Nijman 05 Goor '75 4:10
3 Marijn Klein Poelhuis 06 TION 4:15
4 Julian Wilting 06 TION 4:24
5 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 4:30
6 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 4:31
7 Tom Cloudt 05 ASV 4:34
8 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 4:56
9 Leon Wiedemeijer 06 Marathon Pim Mulier 4:59
10 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 5:23

MPUPA, LOOP 5: 1.0 KM
1 Silke de Haan 06 TION 4:22
2 Joan Hardon 06 SISU 4:25
3 Kris Oosterveld 06 Marathon Pim Mulier 4:38
4 Merrin Kluivers 05 ASV 4:57
5 Zoe Timme 06 ASV 5:05
6 Maudi Noordink 05 AV Haaksbergen 5:27

JPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:39
2 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:08
3 David Dinter 07 ASV 5:26

MPUPB, LOOP 5: 1.0 KM
1 Ruby Jansen 07 4:32
2 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 4:36
3 Jente van der Meer 07 TION 4:56
4 Kenna Kluivers 07 ASV 5:30

MPUPC, LOOP 5: 1.0 KM
1 Faye Hardon 08 SISU 5:07
2 Senna Drupsteen 08 AV Haaksbergen 5:13
3 Lobke Schmitz 08 AV Haaksbergen 5:27
4 Evelien Gosselink 08 TION 6:48
5 Floor Klein Goldewijk 95 ASV 9:33

www.twentsecrosscompetitie.nl
www.facebook.com/twentsecrosscompetitie