Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Pingelloop AV Haaksbergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - PINGELLOOP AV HAAKSBERGEN
UITSLAGENLIJST

14-11-2016 15:50 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Pim Venderbosch 96 38:40
2 Ard Vlooswijk 79 40:10
3 Nico Klein Poelhuis 80 TION 40:25
4 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 41:18
5 Ruben Eijsink 86 TION 41:28
6 Dionisio Doex 85 42:10
7 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 42:36
8 Edwin Wentink 82 43:41
9 Roel Tijdhof 80 De Lutte 44:16
10 Jos Kwakkenbos 82 45:10
11 Tjalling de Vries 82 45:20
12 Daan Hardon 83 SISU 46:48
13 Pascal te Koppele 90 46:52
14 Bastiaan van der Star 83 Marathon Pim Mulier 47:13
15 Stef Schutte 47:37
16 Kuipers 79 48:20
17 Richard Knol 77 TION 48:56
18 Erik Kamerling 84 SISU 49:26
19 Marc Altena 81 49:50
20 Bastiaan Wesselink 85 SISU 51:35
21 N. Beekhuis 89 53:03
22 R. Polhuis 79 53:49
23 Martijn Geerdink 81 54:30
24 Tom Molenkamp 88 54:38

M40, LOOP 1: 11.2 KM
1 Arnold Klieverink 75 LAAC Twente 39:10
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 42:21
3 Ronnie Leusink 70 ASV 42:58
4 Guido Gosselink 70 TION 43:16
5 Edwin Veenstra 67 TION 43:57
6 Peter Huirne 44:42
7 Peter Visser 73 45:34
8 Frank Hering 69 46:09
9 Clemen Meuleman 67 LAAC Twente 47:16
10 Henry Breukelman 71 LAAC Twente 47:42
11 Martijn Nieuwkuijk 70 47:49
12 Wouter Isaacson 70 48:28
13 Gerben Heimerink 76 49:03
14 Martijn van Bassel 72 49:13
15 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 49:15
16 Jan Brink 70 49:27
17 René Wennink 72 LAAC Twente 50:16
18 Rob Lammertink 72 50:56
19 Joost Rinket 69 52:14
20 Marcel Vogt 52:19
21 Michiel Timpers 70 53:56
22 Sander Weijers 71 54:14
23 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 55:24
24 Koen Natter 67 56:42
25 Michel Harbers 71 LAAC Twente 1:03:04
26 Adri van der Pol 68 1:04:05
27 Douwe Yntema 68 1:24:36

M50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 43:24
2 Emile van der Zande 64 Iphitos 45:37
3 Bas Noordkamp 65 46:24
4 Arie Fröberg 64 TION 47:09
5 Fons van Sark 62 49:01
6 Han ten Buuren 63 49:18
7 Eric de Jong 65 Hengelo Ov 49:36
8 Gerard Lenterink 62 49:47
9 Hans ten Voorde 49:55
10 Willem Jan Tonck 65 50:19
11 Brian te Lintelo 66 51:00
12 Lammers 65 51:05
13 Gert Jan Willemsteyn 65 51:26
14 Richard Rikkert 62 52:04
15 Ruud ten Voorde 64 52:44
16 Rob Bomers 66 Eibergen 54:12
17 Arjan Simmelink 61 55:18
18 Henny Leferink 55:52
19 Edwin Heeremans 62 Loopgroep Gemeente E 56:00
20 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 56:00
21 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 58:25
22 Tjerk Tuinstra 57 SISU 58:50
23 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 59:35
24 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 1:00:42
25 J.P. Lurvink 66 1:02:15
26 Tonnie Baumeister 1:07:34

M60, LOOP 1: 11.2 KM
1 Harry Dijk 46:06
2 Gerard Boink 56 49:32
3 Theo Wegdam 56 Beweegpunt Hof van T 50:13
4 Martin ten Voorde 52 51:17
5 Wilfried Oldenkotte 53:39
6 Henk Jan Baltink 55 55:02
7 Harrie Janssen 50 Beltrum 58:45
8 Toon Tankink 1:00:03
9 Leendert van Herk 50 1:00:20
10 Dick Wezel 54 1:01:08
11 Sjoerd Flapper 49 1:05:13
12 Aizo Krikke 1:07:54
13 Hennie Tiehuis 46 1:07:54
14 Henk Kloppenburg 1:09:37

VSEN, LOOP 1: 11.2 KM
1 Monique Luttikholt 83 53:03

V35, LOOP 1: 11.2 KM
1 Saskia Bekhuis 69 51:13
2 Barbara Tempert 75 54:27
3 Monique Lohuis 79 TION 54:42
4 Chantal Lansink 68 56:32
5 Minou Weustink 67 1:00:51
6 Rita Doesburg 66 1:01:01
7 Monique Grobben 67 1:01:23
8 Carla Hubers 1:07:54
9 Regine van der Hee 68 1:10:19
10 Lucky Korvemaker 68 1:10:39

V50, LOOP 1: 11.2 KM
1 Renate van den Ham 64 1:00:58
2 Marieke Jacobs 1:07:54
3 Cathy Roelofs 1:09:35
4 Marjo Veldscholten 1:10:43
5 Herma Diele 64 1:16:30

MSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Harmen Hoek 94 18:34
2 Stijn Jansen 97 19:17
3 Michiel Snuverink 82 19:28
4 Wilfred Jonker 82 SISU 19:37
5 Dave pauelsen 86 TION 20:05
6 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 20:34
7 Mike Huls 85 21:05
8 Hans Tjoink 77 Markelo 21:14
9 Hendri Weenk 77 ASV 21:25
10 Ruud van Laar 91 Kronos 21:42
11 Roel Verwer 21:46
12 Jeroen Laarveld 90 22:38
13 N.J. Velthuis 77 22:45
14 Tristan Loskamp 01 Iphitos 23:11
15 Nick Boonstra 87 23:40
16 Nick de Waart 91 AV Haaksbergen 23:56
17 Tom Wouda 95 Goor '75 24:05
18 Bart Bemthuis 24:06
19 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 24:52
20 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 24:53
21 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:59
22 Frank te Beest 80 26:37
23 Enzo Meijer 89 27:12
24 Patrick Schutte 87 Enschede 27:16
25 Friso Roeleveld 99 27:19
26 Patrick Zwaaneveld 99 27:59
27 Thij Looman 77 29:39
28 Niels Baars 82 Enschede 30:49

M40, LOOP 2: 5.6 KM
1 Roessink 75 20:46
2 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 21:51
3 Jan Luttikhedde 74 22:03
4 Pascal Butterhoff 74 LAAC Twente 22:15
5 Bert Boer 68 Daventria 23:09
6 Roy Kolkman 74 TION 23:18
7 Erik Wevers 70 23:37
8 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 24:57
9 Ronald Teeuw 67 Enschede 25:04
10 Martin Wissink 72 25:30
11 Maurits Heinen 71 25:51
12 Dirk Jan Robbe 67 26:27
13 Wouter Winkelhorst 73 26:31
14 Bart Winter 72 Switch 28:39
15 Michel Nienkemper 72 Enschede 31:40

M50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Wim Dekker 61 22:47
2 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 24:46
3 Henri Wanschers 64 Almelo 28:02
4 Gerald Broen 65 TION 28:47
5 Tonny Eulderink 60 Dutch Runners 29:22
6 Bo van Sark 66 33:33

M60, LOOP 2: 5.6 KM
1 André Somhorst 56 AV Haaksbergen 23:23
2 Johny Rower 56 TION 26:56
3 Frits Winter 44 Switch 28:39
4 Alphons Luttikholt 30:05
5 Berthil Beumer 32:59

VSEN, LOOP 2: 5.6 KM
1 Sam Wennink 00 TION 22:51
2 Nadina Schonewille 95 SISU 24:37
3 Sanne Potman 00 Enschede 25:30
4 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 26:17
5 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 26:32
6 Maaike de Vries 96 Enschede 27:37
7 Saskia Kruse 88 Goor '75 27:41
8 Mariska Winter 89 27:59
9 Leanne Kruiskamp 84 SISU 28:17
10 Bo Slotman 98 29:15
11 Simone Baltink 93 29:57
12 Mirjam Koehorst 86 30:08
13 Leonie Scharenborg 89 30:21
14 Mieke Foks 91 31:53
15 Laura Foks 89 33:27
16 Britt Orriens 01 AV Haaksbergen 36:06

V35, LOOP 2: 5.6 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 25:33
2 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 27:32
3 Melanie Oudshoorn 69 29:56
4 Corine van Sark 77 30:18
5 Ellen Thijink 72 30:29
6 M. Borghuis 72 30:44
7 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 30:46
8 Nienke Visser 80 Enschede 31:50
9 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 33:12

V50, LOOP 2: 5.6 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 25:51
2 Diana Luyrink 59 26:06
3 Carla de Graaf 63 27:35
4 Sonja Kruse 55 LAAC Twente 31:06
5 Mereke Foks 32:56
6 Loes Baltink 57 33:01

JJUNA, LOOP 2: 5.6 KM
1 Sander Veger 98 TION 22:10
2 Jelle Leusink 99 23:12
3 Marcello van den brink 99 Goor '75 26:51

MJUNA, LOOP 3: 2.8 KM
1 Tamara van Berkel 99 TION 11:43
2 Laura Nijhof 99 12:57
3 Milou van der Schaap 98 Marathon Pim Mulier 13:44

JJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Mart Nijhuis 00 10:04
2 Maikel Bloemen 01 Iphitos 10:37
3 Tom Klein Poelhuis 01 TION 10:59

MJUNB, LOOP 3: 2.8 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 11:15
2 Michelle Leppink 02 12:18
3 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 12:27
4 Laura Bomers 01 ASV 12:54
5 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 13:25

JJUNC, LOOP 3: 2.8 KM
1 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 9:39
2 Bram Klein Poelhuis 02 TION 10:07
3 Niels Haverkate 02 10:25
4 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:28
5 Hakim Riadi 02 SISU 10:42
6 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:51
7 Mauro Kymans 03 11:40
8 Siep Roessink 05 12:09
9 Roy Winter Switch 12:17
10 03 12:45
11 Ruben van der Sar 02 Borne 12:51
12 Luc ter Linde 02 13:01
13 Bram Blokhuis 03 Iphitos 13:08

MJUNC, LOOP 4: 1.6 KM
1 Anouk van Manen 03 5:37
2 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 5:46
3 Megan Davina 02 Marathon Pim Mulier 6:40
4 Yvet Haverkate 03 Iphitos 6:41
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 6:57

JJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 5:16
2 Levi Witbreuk 03 Haaksbergen 5:21
3 Luca Walhof 03 Goor '75 5:25
4 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 5:50
5 Milan Veenstra 04 TION 5:59
6 Cars Bennink 05 TION 6:01
7 Tim ter Linde 04 6:19
8 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 6:38
9 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 6:47
10 Jarno van der Sar 05 Borne 6:53
11 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 7:00

MJUND, LOOP 4: 1.6 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 5:39
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 5:47
3 Annemarie Gosselink 04 TION 6:10
4 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 6:39
5 Merrin Kluivers 05 Voshaar Outdoor SEC 6:44
6 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 6:53
7 Pien Wissink 05 6:58

JPUPA, LOOP 5A 700M
1 Rens Gosselink 06 TION 2:00
2 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 2:08
3 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 2:08
4 Marijn Klein Poelhuis 06 Marathon Pim Mulier 2:09
5 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 2:12
6 Sven kosters 07 Marathon Pim Mulier 2:14
7 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 2:19
8 Lars Heubach 06 TION 2:25
9 Henrik Boomkamp 07 2:25
10 Christiaan Righart 07 Iphitos 2:26
11 Syl Zimmermann 06 SISU 2:27
12 David Dinter 07 ASV 2:30
13 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 2:41

MPUPA, LOOP 5A 700M
1 Kris Oosterveld 06 2:10
2 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 2:10
3 Silke de Haan 06 TION 2:11
4 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 2:15
5 Jente van der Meer 07 TION 2:25
6 Zoe Timme 06 ASV 2:36
7 Kenna Kluivers 07 Voshaar Outdoor SEC 2:42
8 Janet Schlömer 07 AV Haaksbergen 2:49
9 Floor Wissink 07 2:51

JPUPB, LOOP 5B 700M
1 Seth Veldman 08 2:28
2 Matthijs Righart 08 2:45

MPUPB, LOOP 5B 700M
1 Senne Drupsteen 08 2:30
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 2:35
3 Femke Kuipers 08 2:43
4 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 2:47
5 Lieke Looman 08 2:55
6 Evelien Gosselink 08 TION 3:15

JPUPC, LOOP 5C 700M
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 2:30
2 Rien Boomkamp 09 2:31
3 Nijs Drupsteen 09 2:50
4 Teun Riesewijk 09 Iphitos 2:55
5 Tobias Righart 10 Iphitos 3:00
6 Kay Baars 09 TION 3:25

MPUPC, LOOP 5C 700M
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 2:48

www.switch.nl - www.twentsecrosscompetitie.nl