Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Dinkelloop AV Iphitos



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - DINKELLOOP AV IPHITOS
UITSLAGENLIJST

15-11-2016 09:08 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10KM
1 Nico Klein Poelhuis 80 TION 38:05 38:05
2 Martijn Oonk 93 Enschede 38:48 38:48
3 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 38:53 38:51
4 Ruben Eijsink 86 TION 38:53 38:51
5 Mark Kleve 87 LAAC Twente 39:06 39:05
6 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 39:07 39:06
7 Erik Hofstede 89 Hengelo 40:02 40:00
8 Tjalling de Vries 82 TION 41:06 41:04
9 Roel Tijdhof 80 De Lutte 42:28 42:25
10 Jos Kwakkenbos 82 Enschede 42:54 42:50
11 Daan Hardon 83 SISU 43:49 43:47
12 Pascal te Koppele 90 Haaksbergen 44:01 43:57
13 Bastiaan van der Star 83 Marathon Pim Mulier 44:39 44:35
14 Vincent Witmond 92 Kronos 44:45 44:42
15 Erik Kamerling 84 SISU 45:13 45:12
16 Guus Vaanolt 87 Oldenzaal 45:50 45:41
17 Martijn Slagers 77 Borne 46:22 46:15
18 Jordy Nijhuis 82 Iphitos 47:35 47:31
19 Bastiaan Wesselink 85 SISU 48:56 48:54
20 Ivo Wielens 90 Hengelo Ov 50:09 50:01
21 Enzo Meijer 89 Enschede 52:34 52:26
22 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 52:40 52:27
23 Hans Beumer 87 Oldenzaal 54:30 54:20
24 Woldberg 77 Haaksbergen 54:38 54:26
25 Johan Huttenhuis 87 Oldenzaal 55:23 55:12
26 Cas Bos 88 Oldenzaal 56:25 56:14
27 Jeroen Karnebeek 87 Hengelo Ov 56:54 56:42
28 Joey Weggen 88 Hengelo Ov 57:33 57:21
29 Matthijs Roosdom 83 Hengelo Ov 57:51 57:41
30 Mark van 't Erve 03 Enschede 58:32 58:22
31 Roy wilmink 90 Hengelo Ov 59:54 59:42
32 Danny Versteeg 84 Enschede 1:00:03 59:52
33 Remco ter Horst 99 Iphitos 1:07:19 1:07:06

M40, LOOP 1: 10KM
1 Arnold Klieverink 75 LAAC Twente 37:16 37:16
2 Rick van de Kamp 70 Hengelo Ov 39:37 39:36
3 Michel van der Heide 70 Goor '75 39:48 39:48
4 Guido Gosselink 70 TION 42:13 42:10
5 Simon Engelberts 67 TION 42:38 42:37
6 Frank Hering 69 Avanti-Wilskracht 43:42 43:40
7 Henry Breukelman 71 LAAC Twente 45:00 44:54
8 Clemen Meuleman 67 LAAC Twente 45:01 44:54
9 Erwin Hondebrink 74 TION 45:28 45:24
10 Martijn Nieuwkuijk 70 Iphitos 45:36 45:31
11 Gerard Koning TION 45:43 45:40
12 Olav Seligen 70 TION 45:57 45:54
13 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 46:45 46:38
14 Herman Hassing 70 Enschede 47:05 46:56
15 Rob Lammertink 72 48:22 48:15
16 René Wennink 72 LAAC Twente 49:29 49:20
17 Joost Rinket 69 Iphitos 50:46 50:31
18 Jeroen Verspuij 74 Iphitos 51:49 51:36
19 Maurice Olde Heuvel 74 Losser 54:17 54:12
20 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 54:32 54:15
21 Bart Leusink 70 Losser 55:15 55:00
22 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 56:33 56:26
23 Jan-Willem Koopman 67 Losser 57:58 57:44
24 Roy Sligman 72 Losser 58:10 57:55
25 Norbert Bode 69 Enschede 58:21 58:06
26 Ed van 't Erve 68 Enschede 58:34 58:23
27 Michel Harbers 71 LAAC Twente 58:52 58:42
28 Muhamed Abas Oldenzaal 59:15 59:15

M50, LOOP 1: 10KM
1 Emile van der Zande 64 Iphitos 43:31 43:28
2 Armando van Mourik 64 Borculo 46:44 46:39
3 H. ten Voorde 63 Haaksbergen 46:58 46:55
4 Eric de Jong 65 Hengelo Ov 47:05 46:58
5 Henri Mulder 63 Iphitos 47:32 47:19
6 Paul van der Vegt 61 TION 48:09 48:01
7 Gerard Visschedijk 60 Iphitos 48:46 48:41
8 G.J. Willemsteyn 65 Haaksbergen 48:50 48:46
9 Albert Willemsen 63 Goor 50:19 50:15
10 Rob Bomers 66 Eibergen 50:55 50:48
11 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 53:06 53:00
12 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 55:21 55:13
13 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 55:37 55:26
14 Rudi Bruijs 60 Enschede 55:54 55:48
15 Tjerk Tuinstra 57 SISU 56:01 55:45
16 Henk Berghout 58 Losser 57:15 57:03
17 Henk Dijkhuis 60 Goor '75 59:30 59:30
18 Han Lansink 62 Enschede 1:02:30 1:02:14

M60, LOOP 1: 10KM
1 Gerard Boink 56 47:06 47:03
2 Theo Wegdam 56 Beweegpunt Hof van T 50:25 50:21
3 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 53:13 53:08
4 Aert Bakker 54:46 54:34
5 Harrie Janssen 50 Beltrum 56:46 56:39
6 Toon Tankink 50 AV Haaksbergen 57:46 57:37
7 Gerhard Over 56 Meppen 1:00:30 1:00:30
8 Bert Harens 51 Hengelo Ov 1:12:25 1:12:09

VSEN, LOOP 1: 10KM
1 Lesley Smit 89 LAAC Twente 39:14 39:13
2 Lynn Peters 95 Hengelo 52:31 52:25
3 Tessa Schurink 83 Enschede 52:52 52:45
4 Marriet Muller 85 Oldenzaal 57:58 57:43
5 Sanne Muller 87 Enschede 57:58 57:43
6 Leonie Scharenborg 89 Haaksbergen 1:01:26 1:01:18

V35, LOOP 1: 10KM
1 Mercedes Dahoe 74 Enschede 51:22 51:17
2 Monique Lohuis 79 TION 52:05 52:00
3 Lansink-Hartgerink 68 Haaksbergen 54:10 54:02

V50, LOOP 1: 10KM
1 Ingrid Prigge 63 Borne 43:41 43:38
2 Helen Smit-van der Gie 59 LAAC Twente 57:49 57:40

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Harmen Hoek 94 17:15 17:14
2 thijs teunissen 91 Hengelo 17:55 17:54
3 Robin Klamer 99 LAAC Twente 17:58 17:58
4 Stijn Jansen 97 Nederland 18:03 18:03
5 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 18:10 18:10
6 Michiel Snuverink 82 18:19 18:18
7 Wilfred Jonker 82 SISU 18:28 18:26
8 Dave pauelsen 86 TION 18:50 18:50
9 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 19:06 19:05
10 Remko Siers 82 LAAC Twente 19:13 19:13
11 Nick Assinck 88 Marathon Pim Mulier 19:25 19:24
12 Jonas Amtsfeld 93 Kronos 19:25 19:22
13 Mark Vlutters 89 Iphitos 19:36 19:34
14 Cas Mulder 97 Losser 19:37 19:33
15 Edwin Wentink 82 TION 20:05 20:04
16 Hendri Weenk 77 ASV 20:24 20:22
17 Jasper Lohuis 81 Enschede 20:52 20:44
18 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 21:13 21:12
19 Tristan Loskamp 01 Iphitos 21:36 21:34
20 Nick Boonstra 87 Enschede 22:19 22:16
21 Tom Wouda 95 Goor '75 22:37 22:35
22 Nick de Waart 91 AV Haaksbergen 22:42 22:40
23 Mike Voss 91 Hengelo Ov 23:13 23:09
24 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 23:28 23:25
25 Bart Bemthuis 90 AV Haaksbergen 23:35 23:26
26 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 23:45 23:38
27 Rick Bouwhuis 88 Iphitos 23:47 23:37
28 Kibet Kipkemoi 91 Enschede 23:57 23:49
29 Friso Roeleveld 99 Hengelo 24:23 24:19
30 Jeroen Scholten 80 Enschede 24:27 24:21
31 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:36 25:29
32 Patrick Zwaanerveld 99 Marathon Pim Mulier 26:03 25:56
33 Martijn Godschalk 96 Losser 26:30 26:21
34 Patrick Schutte 87 Enschede 26:39 26:29
35 Niels Baars 82 Enschede 29:12 28:58
36 Arnold Stoffers 84 Hengelo 30:45 30:35
37 Roy Huttenhuis 85 Iphitos 31:50 31:38
38 Antoine Dekker 97 Iphitos 32:24 32:07
39 Ricardo Bulter 90 Iphitos 35:57 35:41

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 20:25 20:24
2 Jan Luttikhedde 74 20:37 20:33
3 Lambert-Jan Koops 75 Zeddam 21:03 20:58
4 Harold Fraterman 71 Losser 21:19 21:17
5 Pascal Butterhoff 74 LAAC Twente 21:30 21:27
6 Bert Boer 68 Daventria 21:43 21:37
7 Roy Kolkman 74 TION 22:16 22:09
8 Ronald Teeuw 67 Enschede 23:24 23:19
9 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 24:13 24:07
10 Bart Winter 72 Switch 26:27 26:17
11 Fokke-Gert Spinder 69 Eibergen 28:52 28:40
12 Berend Veldhuizen 72 Enschede 32:56 32:38
13 Patrick Sedran 76 Iphitos 35:45 35:28

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Dinant Schippers 63 Marathon Pim Mulier 21:14 21:12
2 Wim Dekker 61 21:24 21:22
3 Hans Dat 63 LAAC Twente 21:37 21:36
4 A. vd Smissen 65 Enschede 22:53 22:50
5 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 23:17 23:13
6 Berend Veenendaal 64 Losser 23:32 23:24
7 H. Slotman 65 Haaksbergen 25:27 25:13
8 Henri Wanschers 64 Almelo 25:59 25:53
9 Peter Seliger 65 Hengelo Ov 27:16 27:07
10 Gerald Broen 65 TION 27:27 27:17
11 Tonny Eulderink 60 Dutch Runners 28:47 28:38
12 Chris Zorgdrager 65 Loopgroep De Lutte 28:50 28:41
13 Jilles van Houten 58 Pijnacker 36:56 36:51

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 22:43 22:41
2 Frits Winter 44 Switch 28:17 28:08
3 Johny Rower 56 TION 28:49 28:42

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Sophie Crommelinck 92 Kronos 20:27 20:25
2 Marlin Nijhof 83 Hengelo 21:23 21:21
3 Sam Wennink 00 TION 22:02 22:02
4 Fenna van der Grient 89 Enschede 22:39 22:34
5 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 23:05 23:02
6 Sanne Potman 00 Enschede 23:21 23:20
7 Bianca Kleine Snuverin 88 Enschede 23:29 23:26
8 Leonie Brummer 90 Groningen 24:00 23:56
9 Lieneke Hardon 84 SISU 24:22 24:17
10 Nina Knaack 95 Groningen 24:30 24:23
11 Jasmin Oddo 01 Losser 24:50 24:45
12 Loreen Oddo 01 Losser 25:36 25:31
13 Angela Nijkamp 87 ASV 25:44 25:39
14 Maaike de Vries 96 Enschede 25:54 25:49
15 Zoe Meijer 93 Losser 26:00 25:46
16 Saskia Kruse 88 Goor '75 26:26 26:23
17 Inge-Loes Willemsen 89 Enschede 26:28 26:19
18 Annabel Boonman 97 Enschede 27:07 27:02
19 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 27:58 27:50
20 Amber van Mourik 00 Borculo 28:03 27:57
21 Dayelle te Grotenhuis 86 TION 28:05 27:54
22 Willemijn Vredegoor 92 Enschede 29:02 28:53
23 Laura Mekkelholt 82 Losser 29:29 29:17
24 Mirjam Koehorst 86 29:30 29:18
25 Iris Lansink 92 Enschede 29:32 29:19
26 Marijn Kist 82 Enschede 32:18 32:05
27 Marielle van der Haar 85 Oldenzaal 34:49 34:34

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:17 24:11
2 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 26:14 26:10
3 Arenda Konnecke 77 TION 26:17 26:12
4 Anouk Tragter 81 ASV 28:24 28:16
5 Linda Pereboom 72 Iphitos 28:52 28:42
6 Heidi Hofstede 73 Hengelo Ov 28:57 28:47
7 Ineke Bancken 63 Pijnacker 29:05 29:02
8 Yvonne Gering 72 Losser 29:38 29:26
9 Els Stockmann 72 Iphitos 29:41 29:29
10 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 30:07 29:55
11 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 30:42 30:34
12 Sandra Koopman-Nijlant 71 Losser 31:18 31:08
13 Prisca Braat 69 Hengelo Ov 32:29 32:14
14 Miranda Roest-Ekkelboo 72 Iphitos 32:37 32:26
15 Leonie Volker 68 Losser 34:07 33:56
16 Lonneke Beumer 81 Iphitos 34:40 34:27
17 Ilse Wolsink 76 Haaksbergen 34:47 34:32
18 Annika van Hoorn 81 Zeddam 36:16 36:01

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 24:37 24:35
2 Carla de Graaf 63 26:28 26:26
3 Petra Visser 64 TION 27:53 27:45
4 Karin ten Dam 59 Marathon Pim Mulier 28:08 27:56
5 Karin Godschalk 66 Iphitos 28:55 28:46
6 Lucia Winter 59 Switch 29:57 29:50
7 Sonja Kruse 55 LAAC Twente 30:21 30:18
8 Marlies Jorna 66 Hengelo 32:18 32:05
9 Jose Wrekenhorst 66 Iphitos 32:56 32:45

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sander Veger 98 TION 20:48 20:46
2 Jelle Leusink 99 21:24 21:19
3 Marcello van den brink 99 Goor '75 21:58 21:55

OVG5, LOOP 2: 5 KM
1 Niek Veenendaal 02 Losser 25:41 25:34

MJUNA, LOOP 3: 2.5 KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 11:03 11:02
2 Milou van der Schaap 98 Marathon Pim Mulier 13:22 13:20

JJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Yvar Schoorlemmer 00 Marathon Pim Mulier 8:57 8:57
2 Mart Nijhuis 00 9:25 9:25
3 Tom Klein Poelhuis 01 TION 9:58 9:57
4 Maikel Bloemen 01 Iphitos 10:19 10:17

MJUNB, LOOP 3: 2.5 KM
1 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 11:20 11:19
2 Wies Jacobs 00 SISU 12:10 12:10
3 Laura Bomers 01 ASV 12:34 12:32
4 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 12:54 12:53
5 Noa Evers 01 ASV 13:13 13:11

JJUNC, LOOP 3: 2.5 KM
1 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 9:14 9:14
2 Hakim Riadi 02 SISU 9:41 9:41
3 Bram Klein Poelhuis 02 TION 9:41 9:40
4 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 10:05 10:05
5 Niels Haverkate 02 10:19 10:17
6 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 10:19 10:18
7 Levi Witbreuk 03 Haaksbergen 11:10 11:09
8 Luca Walhof 03 Goor '75 11:19 11:17
9 Mauro Kymans 03 11:28 11:27
10 Andor Engelberts 02 TION 11:47 11:45
11 Luc ter Linde 02 12:27 12:24
12 Bram Blokhuis 03 Iphitos 12:37 12:35
13 Ruben van der Sar 02 Borne 12:53 12:50

OVG2, LOOP 3: 2.5 KM
1 Bjorn Knip 95 Iphitos 18:06 18:02
2 Kagan Bahar 73 Iphitos 20:32 20:28
3 Abraham Camyaran 83 Iphitos 25:36 25:32

MJUNC, LOOP 4: 2.5 KM
1 Anouk van Manen 03 11:30 11:29
2 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 12:49 12:48
3 Yvet Haverkate 03 Iphitos 13:36 13:35
4 Koen Wilens 03 AV Haaksbergen 13:37 13:35

JJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 10:12 10:11
2 Mirek Harwig 05 TION 10:54 10:52
3 Artur Harwig 04 TION 11:26 11:24
4 Milan Veenstra 04 TION 11:38 11:36
5 Roy Winter Switch 11:46 11:43
6 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 12:08 12:07
7 Cars Bennink 05 TION 12:21 12:18
8 Tim ter Linde 04 12:35 12:31
9 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 13:45 13:42
10 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 14:19 14:17
11 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 14:46 14:43
12 Jarno van der Sar 05 Borne 14:55 14:51

MJUND, LOOP 4: 2.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 11:39 11:39
2 Marleen Baas 04 Enschede 11:45 11:43
3 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 11:46 11:46
4 Annemarie Gosselink 04 TION 11:52 11:52
5 Jula Baer 05 SISU 13:38 13:34
6 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 13:56 13:53
7 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 14:49 14:48

OVG2B, LOOP 4: 2.5 KM
1 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 12:06 12:06
2 Helma Jansen Lubbers 67 Hengelo 15:57 15:53

JPUPA, LOOP 5A: 1 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 4:21 4:21
2 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 4:38 4:37
3 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 4:53 4:51
4 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 4:54 4:54
5 Marijn Klein Poelhuis 06 Marathon Pim Mulier 4:57 4:55
6 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 5:00 4:59
7 Sven kosters 07 Marathon Pim Mulier 5:02 5:01
8 Sil Vastbinder 06 AV Haaksbergen 5:15 5:14
9 Lars Heubach 06 TION 5:17 5:16
10 Julian Wilting 06 Enschede 5:19 5:19
11 Sem Hofstede 06 Hengelo 5:22 5:22
12 Maarten de Olde 06 Almelo 5:22 5:22
13 Christiaan Righart 07 Iphitos 5:28 5:27
14 Syl Zimmermann 06 SISU 5:30 5:28
15 Fabian Bos 07 Iphitos 5:45 5:44
16 Ruben Olde Riekerink 06 Iphitos 6:00 5:59
17 Job Riesewijk 07 Iphitos 6:36 6:35
18 Gerjan Vos 07 Iphitos 6:38 6:36

MPUPA, LOOP 5A: 1 KM
1 Joan Hardon 06 SISU 4:49 4:48
2 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 4:55 4:54
3 Kris Oosterveld 06 4:57 4:54
4 Jente van der Meer 07 TION 5:19 5:19
5 Finne Baer 07 SISU 5:21 5:20
6 Olivia Harwig 07 TION 5:46 5:45
7 Silke de Haan 06 TION 5:52 5:52
8 Zoe Timme 06 ASV 6:07 6:05
9 Janet Schlömer 07 AV Haaksbergen 6:24 6:22

JPUPB, LOOP 5B: 1 KM
1 Maxim Harwig 08 TION 5:11 5:11
2 Hugo de Olde 08 SISU 5:30 5:30
3 Matthijs Righart 08 Losser 5:46 5:45

MPUPB, LOOP 5B: 1 KM
1 Faye Hardon 08 SISU 5:24 5:24
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 5:39 5:39
3 Femke Kuipers 08 6:02 6:01
4 Evelien Gosselink 08 TION 6:07 6:07
5 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 6:14 6:13
6 Jinthe de Haan 08 TION 6:50 6:50

JPUPC, LOOP 5C: 1 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 5:13 5:12
2 Cas Winter 09 Switch 6:05 6:05
3 Teun Riesewijk 09 Iphitos 6:09 6:08
4 Tobias Righart 10 Iphitos 6:15 6:14
5 Kay Baars 09 TION 7:45 7:44
6 Bas Dertien 10 enschede 9:07 9:06

MPUPC, LOOP 5C: 1 KM
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 6:14 6:13

www.switch.nl - www.twentsecrosscompetitie.nl