Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Bovenbergloop AV Goor



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - BOVENBERGLOOP - AV GOOR
UITSLAGENLIJST

12-12-2016 11:43 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 10KM
1 Ruben Eijsink 86 TION 39:06 39:06
2 Martijn Oonk 93 Enschede 39:16 39:16
3 Tjerk Notten 83 AV '23 39:17 39:16
4 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 39:28 39:28
5 Sven van Munster 87 TION 39:59 39:59
6 Bas Eeftink 83 Holten 41:25 41:24
7 Werner Wessels 86 AV Rijssen 42:08 42:08
8 Mark Hammink 85 SISU 42:13 42:12
9 Thijs Theunissen 91 Marathon Pim Mulier 44:25 44:25
10 Bastiaan van der Star 83 Marathon Pim Mulier 44:37 44:35
11 Daan Hardon 83 SISU 45:18 45:16
12 Martijn Slagers 77 Borne 46:26 46:22
13 Erik Kamerling 84 SISU 46:38 46:38
14 Richard Knol 77 TION 47:52 47:50
15 Arne Wessels 82 Markelo 48:13 47:47
16 Kevin Kamphuis 87 Wierden 49:45 49:41
17 Bastiaan Wesselink 85 SISU 51:05 51:05
18 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 52:31 52:25
19 Mark Rijsdijk 78 Hengelo Ov 55:21 55:17

M40, LOOP 1: 10KM
1 Melvin van der Voet 73 TION 40:34 40:34
2 Michel van der Heide 70 Goor '75 40:38 40:37
3 Peter Bakker 68 Veluwe 41:09 41:08
4 Edwin Veenstra 67 TION 42:11 42:10
5 Guido Gosselink 70 TION 42:44 42:43
6 Simon Engelberts 67 TION 42:52 42:51
7 Peter Visser 73 Iphitos 44:48 44:45
8 Hans Jansen 68 AV Rijssen 45:09 45:06
9 Frank Vastbinder 76 Haaksbergen 45:25 45:23
10 Olav Seligen 70 TION 46:04 46:03
11 Henry Breukelman 71 LAAC Twente 46:31 46:25
12 Clemen Meuleman 67 LAAC Twente 47:06 47:01
13 Martijn Nieuwkuijk 70 Iphitos 47:20 47:16
14 René Wennink 72 LAAC Twente 48:59 48:54
15 Rob Lammertink 72 49:38 49:35
16 Martin Krijgsman 73 AV Rijssen 49:47 49:44
17 Hans Beldman 67 Holten 50:32 50:31
18 Gerben Pinkert 76 Bathmen 50:33 50:30
19 Charles Nijsen 68 Goor 51:15 51:11
20 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 53:31 53:19
21 Coen Schilderman 73 Borne 53:50 53:50
22 Dirk-Jan Robbe 67 AVA '70 54:26 54:22
23 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 55:56 55:49
24 Wilco Olden 75 Bathmen 56:03 56:03
25 Michel Harbers 71 LAAC Twente 1:00:32 1:00:25

M50, LOOP 1: 10KM
1 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 41:53 41:52
2 Emile van der Zande 64 Iphitos 44:26 44:23
3 Armando van Mourik 64 Borculo 47:41 47:39
4 Paul van der Vegt 61 TION 48:11 48:05
5 Theo Vloedgraven 57 Lochem 48:29 48:29
6 Hans ten Voorde 63 Haaksbergen 48:39 48:36
7 Eric de Jong 65 Hengelo Ov 49:35 49:35
8 Albert Willemsen 63 Goor 50:17 50:15
9 Joost Meijers 64 Goor '75 50:29 50:27
10 Richard Rikkert 62 Markelo 50:29 50:29
11 Bert Dijkhuis 64 Hengelo 51:09 51:05
12 Rob Bomers 66 Eibergen 53:03 52:59
13 Edwin Heeremans 62 Loopgroep Gemeente E 57:08 57:02
14 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 57:25 57:18
15 Gerrit Bultman 60 LAAC Twente 58:10 58:03

M60, LOOP 1: 10KM
1 Theo Wegdam 56 Beweegpunt Hof van T 48:43 48:38
2 Cor Kuiper 55 TION 53:02 52:56
3 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 54:48 54:48
4 Aert Bakker 55:03 54:53
5 Harrie Janssen 50 Beltrum 57:13 57:06
6 Inus Westhoff 51 ASV 57:42 57:34
7 Dick Wezel 54 Neede 58:41 58:41

VSEN, LOOP 1: 10KM
1 Sophie Crommelinck 92 Kronos 44:56 44:56
2 Stefanie Timmerhuis 89 Albergen 55:07 55:06
3 Sanne Hesselink 86 Zwolle 57:17 57:10
4 Vera van der Vegt 92 Enschede 58:59 58:52
5 Nienke Spape 92 Goor 1:14:22 1:14:13
6 Eline Ek 85 SISU 1:14:22 1:14:13

V35, LOOP 1: 10KM
1 Amanda Slot - Willems 78 Goor 51:45 51:45
2 Monique Lohuis 79 TION 53:51 53:46
3 Barbara Tempert 75 55:27 55:22
4 Esther van Wijnen 70 Goor '75 1:04:51 1:04:42
5 Meriam Burggraaff 69 Goor 1:05:18 1:05:10

V50, LOOP 1: 10KM
1 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 1:03:17 1:03:17

MSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Harmen Hoek 94 17:45 17:45
2 Devi Wolthuizen 87 Enschede 18:18 18:17
3 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 18:25 18:25
4 Vincent Maalderink 91 Zutphen 18:36 18:36
5 Stijn Jansen 97 Enschede 18:53 18:53
6 Wilfred Jonker 82 SISU 19:03 19:02
7 Hans Tjoink 77 Markelo 20:47 20:47
8 Hendri Weenk 77 ASV 20:52 20:51
9 Tobias Balex 97 TION 21:08 21:08
10 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 21:36 21:36
11 Sander Stoevenbelt 85 Deventer 21:52 21:49
12 Nick Boonstra 87 Enschede 22:17 22:14
13 Tristan Loskamp 01 Iphitos 22:32 22:29
14 Paulo ten Buuren 78 Hengelo 22:52 22:50
15 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 24:18 24:18
16 Jeroen Scholten 80 Enschede 25:26 25:22
17 Tom Wouda 95 Goor '75 25:31 25:29
18 Michel van 't Klooster 79 Enschede 25:53 25:49
19 Johan Rothuizen 82 Nijmegen Atletiek 27:04 27:04
20 Roy Huttenhuis 85 Losser 32:09 32:01

M40, LOOP 2: 5 KM
1 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 20:54 20:54
2 Jan Luttikhedde 74 21:08 21:06
3 John Blankhorst 71 Raalte 21:32 21:30
4 Jan Jansen 67 AV Rijssen 22:11 22:10
5 Bert Boer 68 Daventria 22:22 22:21
6 Martin Roosink 73 AV Holten 22:27 22:27
7 Andre Blumink 67 Goor 23:23 23:19
8 Ronald Teeuw 67 Enschede 24:46 24:43
9 John Norda 69 Goor '75 25:05 25:02
10 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 25:15 25:13
11 Remco Geerdink 71 Goor '75 25:21 25:19
12 Bart Winter 72 Switch 26:39 26:33
13 Henk Haverkate 67 Ambt-Delden 27:02 27:00
14 Erik Nijland 72 Markelo 29:38 29:34
15 Dick v.d. Sar 69 Hengelo 30:07 30:01
16 Norbert Nijland 74 AV Rijssen 34:04 33:55
17 Yntema 68 Hengelo 37:01 36:54

M50, LOOP 2: 5 KM
1 Wim Dekker 61 22:13 22:12
2 Johan Lohuis 60 AV Rijssen 22:29 22:29
3 Kees Peerdeman 66 Drempt 23:17 23:15
4 Gerrit Meutstege 59 Enschede 24:59 24:57
5 Henri Wanschers 64 Almelo 26:14 26:11
6 Nico van Putten 60 Goor '75 27:17 27:11
7 Herman Franck 58 Borculo 27:53 27:52
8 Tonny Eulderink 60 Dutch Runners 28:35 28:29
9 Udo Zwart 59 Hengelo Ov 29:30 29:22

M60, LOOP 2: 5 KM
1 Theo Schootman 49 ASV 22:58 22:57
2 Johny Rower 56 TION 24:43 24:39
3 Frits Winter 44 Switch 29:52 29:47
4 Frits Winter 44 Switch 29:53 29:47
5 W. Delmte 50 Losser 32:10 32:02
6 Frans Wijlens 54 Losser 32:10 32:02

VSEN, LOOP 2: 5 KM
1 Sam Wennink 00 TION 22:09 22:08
2 Nadinja Schonewille 95 SISU 23:27 23:25
3 Bianca klein Snuverink 88 Enschede 23:33 23:30
4 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 24:03 24:02
5 Sanne Potman 00 Enschede 24:41 24:39
6 Lieneke Hardon 84 SISU 25:05 25:04
7 Maaike de Vries 96 Enschede 26:25 26:20
8 Saskia Kruse 88 Goor '75 26:49 26:46
9 Amber van Mourik 00 Borculo 27:36 27:33
10 Marloes Bults 82 Hengelo 29:01 28:59
11 Mirjam Koehorst 86 30:06 29:59
12 Else de Feber 84 Enschede 31:47 31:40
13 Britt Orriens 01 AV Haaksbergen 34:42 34:38

V35, LOOP 2: 5 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 24:44 24:42
2 Arenda Konnecke 77 TION 26:18 26:16
3 Fiona Jacobs 70 Almelo 28:43 28:39
4 Anouk Tragter 81 ASV 28:54 28:49
5 Inge Reijmer 71 Goor 29:49 29:46
6 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 29:53 29:47
7 B. Luttikhedde 79 Haaksbergen 29:55 29:48
8 Lucky Korvemaker 68 Hengelo 31:02 30:56
9 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 31:15 31:10
10 Nienke Visser 80 Enschede 31:33 31:30
11 Jorine van Woerden 81 Rotterdam 31:49 31:44

V50, LOOP 2: 5 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 25:07 25:07
2 Carla de Graaf 63 26:50 26:47
3 Petra Visser 64 Hengelo 28:12 28:07
4 Karin ten Dam 59 Marathon Pim Mulier 28:25 28:17
5 Lucia Winter 59 Switch 29:50 29:45
6 Sonja Kruse 55 LAAC Twente 30:51 30:47
7 Sonja ten Dam 58 Hengelo Ov 32:52 32:44
8 Herma Diele 64 Almelo 35:15 35:08

JJUNA, LOOP 2: 5 KM
1 Sander Veger 98 TION 21:20 21:19
2 Jelle Leusink 99 21:57 21:57
3 Marcello van den brink 99 Goor '75 22:45 22:42
4 Benne Knipping 99 Goor 23:35 23:32

MJUNA, LOOP 3: 3.4 KM
1 Tamara van Berkel 99 TION 16:57 16:56
2 Milou van der Schaap 98 Marathon Pim Mulier 20:55 20:55

JJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Mart Nijhuis 00 13:37 13:37
2 Maikel Bloemen 01 Iphitos 14:29 14:28

MJUNB, LOOP 3: 3.4 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 16:10 16:09
2 Laura Bomers 01 ASV 18:19 18:18
3 Wies Jacobs 00 SISU 18:36 18:35
4 Noa Evers 01 ASV 20:50 20:49

JJUNC, LOOP 3: 3.4 KM
1 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 13:49 13:49
2 Hakim Riadi 02 SISU 14:15 14:15
3 Bram Klein Poelhuis 02 TION 14:26 14:26
4 Niels Haverkate 02 15:05 15:04
5 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 15:08 15:08
6 Laurence ten Brinke 02 AV Rijssen 15:48 15:48
7 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 15:55 15:54
8 Luca Walhof 03 Goor '75 16:51 16:50
9 Mauro Kymans 03 16:56 16:55
10 Levi Witbreuk 03 Haaksbergen 16:57 16:56
11 Andor Engelberts 02 TION 17:03 17:03
12 Tjomme Knieping 03 Goor '75 17:44 17:43
13 Ruben van der Sar 02 Borne 18:00 17:59
14 Luc ter Linde 02 18:21 18:21
15 Tim Nijsen 02 Goor 18:45 18:44
16 Bram Blokhuis 03 Iphitos 18:51 18:50

MJUNC, LOOP 4: 1.7 KM
1 Anouk van Manen 03 7:36 7:36
2 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 8:23 8:22
3 Lisa Hulst 03 Iphitos 8:33 8:32
4 Yvet Haverkate 03 Iphitos 9:05 9:05
5 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 9:47 9:46

JJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Niek Nijman 04 Goor 6:40 6:40
2 Steven Luttikhedde 04 Haaksbergen 7:13 7:13
3 Thijs Nijman 05 Goor 7:34 7:34
4 Milan Veenstra 04 TION 7:51 7:51
5 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 7:57 7:56
6 Cars Bennink 05 TION 8:20 8:20
7 Roy Winter Switch 8:26 8:26
8 Christiaan Tjoink 05 Markelo 8:52 8:51
9 Rick Wolters 07 Goor 9:00 8:58
10 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 9:13 9:11
11 Matthias Burggraaff 04 Goor '75 9:13 9:11
12 Tim ter Linde 04 9:13 9:12
13 Wesley Olde Ampsen 05 Goor 9:29 9:29
14 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 9:54 9:53
15 Jarno van der Sar 05 Borne 10:11 10:10

MJUND, LOOP 4: 1.7 KM
1 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 7:50 7:50
2 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 7:52 7:51
3 Annemarie Gosselink 04 TION 8:18 8:18
4 Jula Baer 05 SISU 9:02 9:01
5 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 9:03 9:03
6 Laurie Hulst 05 Iphitos 9:13 9:12
7 Iris Nijmeijer 04 Iphitos 9:32 9:31

JPUPA, LOOP 5A: 1 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 3:49 3:48
2 Brian Luttikhedde 06 Haaksbergen 3:54 3:53
3 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 3:56 3:55
4 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 4:03 4:03
5 Ewan Nijmeijer 06 Iphitos 4:07 4:07
6 Sven kosters 07 Marathon Pim Mulier 4:07 4:06
7 Quido Damhof 07 Borne 4:09 4:08
8 Lars Heubach 06 TION 4:23 4:23
9 Syl Zimmermann 06 SISU 4:30 4:29
10 Hugo de Olde 06 SISU 4:31 4:31
11 Sil Vastbinder 06 AV Haaksbergen 4:39 4:38
12 Christiaan Righart 07 Iphitos 4:47 4:47
13 David Dinter 07 ASV 5:02 5:01
14 Job Riesewijk 07 Iphitos 5:32 5:30

MPUPA, LOOP 5A: 1 KM
1 Joan Hardon 06 SISU 3:55 3:55
2 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 3:57 3:57
3 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 3:58 3:58
4 Kris Oosterveld 06 4:19 4:18
5 Jente van der Meer 07 TION 4:27 4:27
6 Tilita Zwoferink 06 Rijssen 4:34 4:33
7 Finne Baer 07 SISU 4:34 4:33
8 Sam Schra 06 SISU 5:05 5:04
9 Janet Schlömer 07 AV Haaksbergen 5:45 5:44

10+, LOOP 5A: 1 KM
1 Stef Evertzen 06 Goor 4:02 4:01

JPUPB, LOOP 5B: 1 KM
1 Maarten de Olde 08 Almelo 4:28 4:28
2 Daan Hulst 08 Lonneker 4:37 4:36
3 Matthijs Righart 08 Losser 5:00 5:00
4 Sil Schra 08 SISU 5:21 5:21

MPUPB, LOOP 5B: 1 KM
1 Faye Hardon 08 SISU 4:25 4:25
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 4:29 4:28
3 Femke Kuipers 08 4:40 4:40
4 Robien Nijmeijer 08 Iphitos 5:08 5:07

JPUPC, LOOP 5C: 1 KM
1 Ruben Luttikhedde 09 AV Haaksbergen 4:29 4:29
2 Cas Winter 09 Switch 5:06 5:06
3 Guus Huistede 09 Goor '75 5:07 5:07
4 Teun Riesewijk 09 Iphitos 5:14 5:14
5 Ryan Scherphof 10 Goor 5:17 5:17
6 Tobias Righart 10 Iphitos 5:21 5:21
7 Bram Evertzen 10 Goor 5:30 5:30
8 Sem Reijmer 10 Goor 5:38 5:38
9 Kay Baars 09 TION 5:59 5:58

MPUPC, LOOP 5C: 1 KM
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 5:16 5:15
2 Nikki Kuipers 10 Haaksbergen 5:25 5:24
3 Sanne Haarman 09 Goor '75 6:24 6:22

www.switch.nl - www.twentsecrosscompetitie.nl