Hoofdsponsor
Co-sponsor

Uitslagen Switch TCC

Hieronder staan de uitslagen en klassementen van de Switch Twentse Cross Competitie.
De uitslagen en klassementen worden zo spoedig mogelijk na iedere wedstrijd bijgewerkt.

Veel gestelde vragen omtrent uitslagen en klassementen

  • tot wanneer kan  ik reageren op uitslagen en klassementen?
    • reacties op uitslagen en klassementen ontvangen binnen 3 dagen na de wedstrijd worden in behandeling genomen. Na deze periode is de uitslag definitief.
  • bij wie moet ik zijn wanneer ik niet in de uitslag van de wedstrijd ben opgenomen?
    • Neem hiervoor contact op met de organiserende vereniging, zij zijn het aanspreek punt om de uitslag te corrigeren. Kijk in de contactlijst bij wie u moet zijn.
  • ik sta niet in het klassement terwijl ik wel heb betaald voor deelname aan de competitie?

Wintercross ASV Eibergen



SWITCH TWENTSE CROSS COMPETITIE - WINTERCROSS - ASV EIBERGEN
UITSLAGENLIJST

12-12-2016 13:26 Pag: 1

Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Bruto Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
MSEN, LOOP 1: 11,6KM
1 Nico Klein Poelhuis 80 TION 42:09 42:09
2 Martijn Oonk 93 Enschede 42:19 42:19
3 Sven van Munster 87 TION 42:28 42:28
4 Thijs Aarninkhof 88 Marathon Pim Mulier 42:43 42:42
5 Ruben Eijsink 86 TION 43:21 43:20
6 Mark Kleve 87 LAAC Twente 44:04 44:03
7 Boy Foks 93 AV Haaksbergen 44:15 44:14
8 Erik Hofstede 89 Hengelo 45:02 45:02
9 Mark Hammink 85 SISU 45:29 45:27
10 Jos Kwakkenbos 82 Enschede 46:17 46:15
11 Roel Tijdhof 80 De Lutte 46:36 46:34
12 Jordy Bomers 92 Vitalis 46:42 46:40
13 Bastiaan van der Star 83 Marathon Pim Mulier 47:19 47:17
14 Denver Bijlsma 91 Eibergen 47:37 47:35
15 Maik Lammers 91 Haaksbergen 47:59 47:56
16 Daan Hardon 83 SISU 50:36 50:33
17 Erik Kamerling 84 SISU 50:44 50:42
18 Martijn Slagers 77 Borne 50:57 50:54
19 Richard Knol 77 TION 51:36 51:33
20 Dennis Wonnink 90 ASV 53:26 53:23
21 Lars Wonnink 92 ASV 53:27 53:23
22 Bastiaan Wesselink 85 SISU 53:38 53:35
23 Nick Maatman 78 ASV 54:19 54:16
24 Jasper Heming 88 ASV 56:28 56:25
25 Tom Molenkamp 88 Haaksbergen 57:41 57:36
26 Matthijs Roosdom 83 Hengelo Ov 1:02:22 1:02:17

M40, LOOP 1: 11,6KM
1 Arnold Klieverink 75 LAAC Twente 41:21 41:21
2 Melvin van der Voet 73 TION 45:27 45:27
3 Simon Engelberts 67 TION 46:32 46:29
4 Marcel Bergsma 71 Neede 46:36 46:32
5 Olav Seligen 70 TION 49:00 48:58
6 Erwin Hondebrink 74 Enschede 49:28 49:24
7 Andre Neerlaar 70 Beltrum 49:50 49:47
8 Clemen Meuleman 67 LAAC Twente 50:02 49:58
9 Martijn Nieuwkuijk 70 Iphitos 51:16 51:14
10 Patrick Lansink 69 Haaksbergen 51:26 51:23
11 Richard Leussink 67 AV Haaksbergen 51:30 51:28
12 Rob Lammertink 72 53:19 53:17
13 Robert Meuleman 73 Eibergen 53:23 53:15
14 Coen Schilderman 73 Borne 57:04 57:01
15 Wijnand Zoutendijk 67 SISU 57:40 57:32
16 Olaf van der Sar 72 LAAC Twente 1:00:30 1:00:24
17 Martin Bruijn 72 Hengelo 1:02:55 1:02:50

M50, LOOP 1: 11,6KM
1 Benno Scharenborg 66 AV Haaksbergen 45:48 45:47
2 Emile van der Zande 64 Iphitos 48:10 48:08
3 Robert Leussenkamp 65 ASV 49:14 49:12
4 Paul van der Vegt 61 TION 52:04 51:59
5 Henri Mulder 63 Losser 52:58 52:55
6 Marcel te Lintelo 63 Rietmolen 55:47 55:45
7 Rob Bomers 66 Eibergen 57:12 57:05
8 Gert Jan Foks 57 AV Haaksbergen 58:58 58:54
9 Vincent Exterkate 58 AV Haaksbergen 59:39 59:34

M60, LOOP 1: 11,6KM
1 Theo Wegdam 56 Beweegpunt Hof van T 51:53 51:49
2 Gerard Boink 56 52:22 52:18
3 Eddy van Essen 48 LAAC Twente 58:30 58:28
4 Cor Kuiper 55 TION 1:00:13 1:00:09
5 Harrie Janssen 50 Beltrum 1:01:31 1:01:26
6 Dick Wezel 54 ASV 1:01:42 1:01:36
7 Inus Westhoff 51 ASV 1:01:59 1:01:54
8 Toon Tankink 50 AV Haaksbergen 1:04:52 1:04:46

V35, LOOP 1: 11,6KM
1 Monique Lohuis 79 TION 57:06 57:02
2 Barbara Tempert 75 58:01 57:59
3 Monique Bijlsma 71 ASV 58:32 58:29
4 Alexa Huek 68 ahaus 1:04:14 1:04:08

V50, LOOP 1: 11,6KM
1 Helen Smit-van der Gie 59 LAAC Twente 1:03:12 1:03:08
2 Rita Doesburg 66 ASV 1:04:48 1:04:42
3 Gera Weber 53 Loopgroep RUN&FUN Tw 1:06:01 1:05:55

MSEN, LOOP 2: 5,8 KM
1 Branco van Minnen 92 Marathon Pim Mulier 19:54 19:53
2 Thijs Teunissen 91 Hengelo 20:06 20:05
3 tewelde nablish ukbats 88 borculo 20:09 20:02
4 Dave Pauelsen 86 TION 20:14 20:13
5 Michiel Snuverink 82 20:18 20:17
6 Wilfred Jonker 82 SISU 20:26 20:25
7 Thomas Doesburg 92 NSAV 't Haasje 20:32 20:32
8 cas mulder 97 losser 21:26 21:25
9 Freek Bielevelt 96 AV Haaksbergen 21:46 21:44
10 Bart Wessels 78 LAAC Twente 22:25 22:23
11 Hendri Weenk 77 ASV 23:01 23:01
12 roel verwer 84 varsseveld 23:47 23:44
13 Tristan Loskamp 01 Iphitos 23:55 23:51
14 Tim Bergboer 84 LAAC Twente 23:56 23:53
15 Bart Bemthuis 90 AV Haaksbergen 24:16 24:13
16 Nick de Waart 91 AV Haaksbergen 25:29 25:26
17 Erik Teunissen 84 AV Haaksbergen 25:32 25:29
18 Danny Leferink op Rein 92 Marathon Pim Mulier 26:16 26:15
19 Enzo Meijer 89 Enschede 27:14 27:09
20 Jeroen Scholten 80 Enschede 27:20 27:14
21 Michel van 't Klooster 79 Enschede 27:32 27:26
22 Patrick Schutte 87 Enschede 30:02 29:57
23 Niels Baars 82 Enschede 31:47 30:50
24 Reinoud Vierwinden 87 Borne 32:10 32:02

M40, LOOP 2: 5,8 KM
1 Sander Heesen 74 Hanzesport 20:58 20:56
2 Detmar Roessink 75 TION 21:41 21:39
3 Jeroen Loskamp 68 Iphitos 22:45 22:43
4 Arne Oplaat 69 Diepenheim 24:20 24:18
5 jan paul klein poelhui 67 haaksbergen 24:28 24:27
6 Peter Wrekenhorst 69 Iphitos 26:04 26:00
7 Bart Winter 72 Switch 28:50 28:44
8 walter wessels 67 eibergen 29:59 29:54
9 Michel Nienkemper 72 Enschede 30:24 30:17
10 willie ten damme 67 meddo 30:50 30:44
11 maikel welmers 76 eibergen 31:24 31:17

M50, LOOP 2: 5,8 KM
1 Wim Dekker 61 24:02 24:01
2 Bas van der Schaaf 62 Marathon Pim Mulier 26:08 26:03
3 Willem Jan 65 Enschede 26:19 26:15
4 rene Hermsen 64 Enschede 26:38 26:34
5 marcel wennink 57 hengelo 28:03 27:54
6 Herbert Garritsen 66 ASV 28:15 28:09
7 Henri Wanschers 64 Almelo 28:55 28:51
8 Gerald Broen 65 TION 29:25 29:19
9 Johan Onstein 65 ASV 30:01 29:56
10 Tonny Eulderink 60 Dutch Runners 30:24 30:17
11 Ton Harmsen 61 ASV 32:05 31:56

M60, LOOP 2: 5,8 KM
1 Dick Ramerman 53 LAAC Twente 23:34 23:34
2 André Somhorst 56 AV Haaksbergen 24:46 24:44
3 Theo Schootman 49 ASV 24:58 24:55
4 Frans Wijlens 54 Losser 27:08 27:02
5 Johny Rower 56 TION 27:20 27:15
6 Carel van Leeuwen 55 TION 30:53 30:46
7 Frits Winter 44 Switch 31:04 31:01
8 Martin Rooks 55 ASV 32:27 32:21
9 Guus ten brinke 51 Nederland 38:29 38:20

VSEN, LOOP 2: 5,8 KM
1 Nadinja Schonewille 95 SISU 25:34 25:32
2 fenna van der Grient 89 enschede 25:38 25:36
3 Anouk Visscher 90 TION 25:40 25:36
4 Chantal Wiggers 97 Marathon Pim Mulier 26:23 26:21
5 Susanne Wentink-Nijhui 88 TION 27:47 27:43
6 Angela Nijkamp 87 ASV 29:55 29:47
7 Marloes Klumpers 92 AV Haaksbergen 30:24 30:20
8 Amber van Mourik 00 Borculo 30:40 30:37
9 Yvonne Roes 88 varsseveld 32:00 31:53
10 Else de Feber 84 Enschede 34:32 34:24
11 Britt Orriens 01 AV Haaksbergen 38:30 38:26
12 I Wissink 02 Zuthpen 52:18 52:18

V35, LOOP 2: 5,8 KM
1 Sandra Trouw 74 Marathon Pim Mulier 27:09 27:07
2 Arenda Konnecke 77 TION 29:03 29:01
3 Anke Tuinman 72 Ahaus-Alstätte (GER) 29:41 29:41
4 kerensa broersen 75 boekelo 31:14 31:07
5 Anne-Marie Idink 80 Eibergen 31:15 31:09
6 Anouk Tragter 81 ASV 31:25 31:19
7 Liane Bannink 73 Geesteren Gld 31:50 31:43
8 Nienke Visser 80 Enschede 32:30 32:24
9 Ellen van Rijn 72 Haaksbergen 34:04 34:00
10 Judith ten Brinke 80 Eibergen 35:33 35:25
11 Kitty van Heuveln 72 Eibergen 37:43 37:34
12 Jolanda Leferink 70 Zutphen 38:20 38:12
13 alwine de raad 71 eibergen 40:31 40:22

V50, LOOP 2: 5,8 KM
1 Monique Kropmans 64 LAAC Twente 27:17 27:15
2 Diana Luijrink 59 LAAC Twente 27:40 27:38
3 Ineke Visser 55 LAAC Twente 27:43 27:40
4 Carla de Graaf 63 29:13 29:08
5 Karin ten Dam 59 Marathon Pim Mulier 29:19 29:15
6 Lucia Winter 59 Switch 31:04 31:02
7 Elske Barkman 64 TION 31:07 30:18
8 Sonja Kruse 55 LAAC Twente 32:43 32:39
9 Mieke van Aspert 66 Rekken 35:29 35:24
10 carla Polman 63 eibergen 39:26 39:17
11 Wendy v. Bakel 65 Rietmolen 41:40 41:30

JJUNA, LOOP 2: 5,8 KM
1 Thijs Onstein 98 ASV 22:28 22:28
2 Sander Veger 98 TION 23:00 22:59
3 Alwin Froberg 99 Enschede 23:41 23:39
4 Jelle Leusink 99 23:58 23:58

MJUNA, LOOP 3: 2,9 KM
1 Lisa Bielevelt 98 AV Haaksbergen 12:11 12:11
2 Tamara van Berkel 99 TION 12:35 12:33
3 Laura Nijhof 99 14:01 14:00
4 Milou van der Schaap 98 Marathon Pim Mulier 15:19 15:17

JJUNB, LOOP 3: 2,9 KM
1 Mart Nijhuis 00 10:13 10:12
2 Tom Klein Poelhuis 01 TION 11:01 11:01
3 Maikel Bloemen 01 Iphitos 11:15 11:13

MJUNB, LOOP 3: 2,9 KM
1 Ruth Witbreuk 00 AV Haaksbergen 12:02 12:01
2 Emma Trouw 01 Marathon Pim Mulier 13:14 13:13
3 Laura Bomers 01 ASV 13:29 13:27
4 Emma Brummelhuis 00 AV Haaksbergen 13:36 13:35
5 Wies Jacobs 00 SISU 14:03 14:01
6 Noa Evers 01 ASV 14:19 14:18

JJUNC, LOOP 3: 2,9 KM
1 Connor Kluivers 02 Voshaar Outdoor SEC 10:18 10:17
2 Hakim Riadi 02 SISU 10:49 10:48
3 Niels Haverkate 02 11:03 11:02
4 Joep Schmitz 02 AV Haaksbergen 11:33 11:33
5 Thijmen Trouw 02 Marathon Pim Mulier 11:56 11:55
6 Luca Walhof 03 Goor '75 12:19 12:18
7 Andor Engelberts 02 TION 12:49 12:47
8 Levi Witbreuk 03 Haaksbergen 12:57 12:56
9 Ruben van der Sar 02 Borne 14:42 14:40
10 koen wilens 03 haaksbergen 14:51 14:48
11 Luc ter Linde 02 18:05 18:05

MJUNC, LOOP 4: 1.5 KM
1 Anouk van Manen 03 5:59 5:58
2 Suzan Schippers 03 Marathon Pim Mulier 5:59 5:59
3 Lena Nijhof 03 Marathon Pim Mulier 7:03 7:03
4 Yvet Haverkate 03 Iphitos 7:04 7:04

JJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Twan Willemsen 04 ASV 5:59 5:56
2 Jonas Trouw 05 Marathon Pim Mulier 6:09 6:08
3 Roy Winter Switch 6:16 6:14
4 Cars Bennink 05 TION 6:34 6:32
5 Tim ter Linde 04 6:47 6:46
6 Mirko Botterhuis 05 AV Haaksbergen 7:33 7:31
7 Tijn Lansink 05 AV Haaksbergen 7:50 7:47
8 Jarno van der Sar 05 Borne 7:54 7:52
9 Mitch Michorius 05 AV Haaksbergen 7:54 7:52
10 jeroen weernink groenlo 8:59 8:56
11 dinant vaags eibergen 9:07 9:03

MJUND, LOOP 4: 1.5 KM
1 Celine Spinder 05 Marathon Pim Mulier 6:00 5:59
2 Janne Nijhof 04 Marathon Pim Mulier 6:15 6:15
3 Annemarie Gosselink 04 TION 6:41 6:41
4 Jula Baer 05 SISU 6:50 6:48
5 Amber van Rijn 04 AV Haaksbergen 7:05 7:04

JPUPA, LOOP 5A: 0,9 KM
1 Rens Gosselink 06 TION 3:21 3:21
2 Mika ten Doeschot 06 Marathon Pim Mulier 3:34 3:34
3 Runar Slinkman 07 AV Rijssen 3:36 3:35
4 Quido Damhof 07 Marathon Pim Mulier 3:36 3:36
5 Sven Kosters 07 Marathon Pim Mulier 3:45 3:43
6 Sem Hofstede 06 Hengelo 3:45 3:44
7 Marijn Klein Poelhuis 06 Marathon Pim Mulier 3:46 3:44
8 rodin botterhuis 07 haaksbergen 3:55 3:54
9 Henrik Boomkamp 07 eibergen 3:56 3:56
10 Syl Zimmermann 06 SISU 3:58 3:56
11 Christiaan Righart 07 Iphitos 3:59 3:57
12 Hugo de Olde 06 SISU 4:01 4:01
13 Sil Vastbinder 06 AV Haaksbergen 4:17 4:15
14 David Dinter 07 ASV 4:28 4:26
15 Job Riesewijk 07 Iphitos 5:09 5:07

MPUPA, LOOP 5A: 0,9 KM
1 Joan Hardon 06 SISU 3:29 3:29
2 Ruby Jansen 07 Marathon Pim Mulier 3:38 3:38
3 Dianthe Scherphof 07 Goor '75 3:42 3:42
4 Jente van der Meer 07 TION 3:57 3:57
5 Silke de Haan 06 TION 4:01 4:00
6 Finne Baer 07 SISU 4:06 4:05
7 Janet Schlömer 07 AV Haaksbergen 5:43 5:40

JPUPB, LOOP 5B: 0,9 KM
1 maarten de olde 08 almelo 3:58
2 Matthijs Righart 08 Losser 4:29

MPUPB, LOOP 5B: 0,9 KM
1 Faye Hardon 08 SISU 4:03
2 Lobke Schmnitz 08 AV Haaksbergen 4:04
3 Femke Kuipers 08 4:09
4 Evelien Gosselink 08 TION 4:48
5 Jinthe de Haan 08 TION 5:20

JPUPC, LOOP 5C: 0,9 KM
1 Cas Winter 09 Switch 4:11
2 joshua 10 Deurningen 4:31
3 Teun Riesewijk 09 Iphitos 4:35
4 Kay Baars 09 TION 5:08
5 Tobias Righart 10 Iphitos 5:18

MPUPC, LOOP 5C: 0,9 KM
1 Chelsey Fay Timme 09 ASV 4:33
2 Nikki Kuipers 10 Haaksbergen 4:55
3 Femke Grooters 09 ASV 5:17

www.switch.nl - www.twentsecrosscompetitie.nl